PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788756}

Żona czy mąż?

Moglie e marito
6,4 3 891
ocen
6,4 10 1 3891
Żona czy mąż
powrót do forum filmu Żona czy mąż?

Jak można napisać tak niesprawiedliwą recenzję??
Film jest fantastyczny! Trzeba do niego podejść, jak do włoskiej komedii. Dostrzeże się wtedy wszystkie gesty, które budują całą atmosferę!
Nie ma sensu dopatrywać się tu głębokich przesłań nawiedzonych reżyserów.
Miła komedia z dobrym humorem i wystawianie jej oceny 3 jest mocno niesprawiedliwe!
Film jest bez porównania lepszy od wielu tandetnych polskich gniotów, które nawet oryginalnego pomysłu na treść.

dariaros

Patrząc na premiery w ten weekend ten film najbardziej mnie zaciekawił. Mam pytanie, czy są tu jakieś wulgarne sceny? Planuję z dziećmi na to pójść.

DaveDovah1993

Raczej nie, wszystko jest utrzymane w lekkim i przyjemnym klimacie

ocenił(a) film na 6
mariadolores

Jeśli zdanie "nie wierze , mam cipke" wypowiedziane na klozecie uważasz za lekki i przyjemny klimat to troszkę przesadziles. To nie jest film dla dzieci.

dariaros

zgadzam się, recenzent chyba spodziewał się dramatu psychologicznego. Takie komedie ogląda się z przymrużeniem oka a nie z bólem d...py :DDDDDDD

ocenił(a) film na 6
dariaros

Dobra idąc drogą Twojego myslenia wiele ludzi pomyśli- jak można dac maksymalna ocene tej komedii ? Co za bzdury wypisujesz . Każdy ma prawo na własną opinie , nie narzucisz jej nikomu :)
Poza tym porównując ten film do "polslich gniotow bez fabuly" znowu robisz głupotę. Gdzie Ty tu masz ciekawa rezyserie , fabułę? Temat zamiany ciał juz był wieleeee razy i już powoli robi sie to nudne.

ocenił(a) film na 8
mikula1991

oczywiscie, wiec po przeczytaniu streszczenia lub obejrzeniu trailera po ch wogole go ogladasz? Dla masochistycznej radosci plynacej ze zmarnowania 100 minut z zycia w imie czego? Ja jesli nie lubie pewnych tematow, gatunkow trzymam sie od nich z daleka i nie musze wtedy miec bolu dupy z powodu rozczarowania :)

ocenił(a) film na 8
dariaros

Zgadzam się w 100% dla mnie dobra komedia 8/10 Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones