PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33128}

Życie za życie

The Life of David Gale
7,8 108 429
ocen
7,8 10 1 108429
7,0 10
ocen krytyków
Życie za życie
powrót do forum filmu Życie za życie

pogubiłam się

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem tego momentu, że najpierw bohater został oskarżony o gwałt i zamordowanie Berlin a potem nagle jego przyjaciółki o.O i dziwi mnie jeszcze to, jak ujawnia się w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
niketa

ZDRADZAM TRESC FILMU: NIE CZYTAC PRZED OBEJRZENIEM !!! :)




...................


mialam sobie darowac odpisanie Ci na to pytanie, ale uwolnie Cie od tej ciekawosci :)

berlin - zostal oskarzony o gwalt, ale jak sie dowiadujemy ona wycofala zarzuty i wyjechala z kraju., zyje. zyje. ona go oskrazyla o gwalt bo takie miala widzi mi sie, bo nie chcial jej przele**ec jak pytala go ze zrobi wszystko by zdac egzaminy. bo on jej odpowiedzial ze ona po prostu ma sie uczyc. a ta go uwiodla na imprezie i uprawiali seks a potem poszla na policje i powiedziala ze ja zgwalcil.
ale wycofala zarzuty.

POTEM

wplacil kaucje i wyszedl z wiezienia. pil, bo zona go zostawila itp.
i wtedy przespal sie z constantine, a ona drugiego dnia zostala znaleziona martwa.
wiec zostal oskarzony o gwalt i morderstwo na niej.
dlaczego on? bo przeciez wczesniej zgwalcil juz, wiec pewnie zgwalcil i ją.


cos jeszcze opowiedziec ?

ocenił(a) film na 8
Friese

Wskazówka jest w scenie łóżkowej, gdy Constantine pod koniec mówi "Pomóż mi, odpędź ten strach, niech odejdzie" a on odpowiada "ok, jestem tutaj, nigdzie nie odejdę" i sceny bezpośrednio za nią jak chociażby wzbudzone psy na widok Dustiego i triumfujący David na huśtawce z pluszową owcą.
Potem rozmawia z Bitsey już pogodzony i szczęśliwy wręcz, że umrze świadom tego że te 24 godziny nie wystarczą choćby nie wiadomo co robiła.

Ale fakt, chociaż podane na tacy, to mimo obejrzenia miliona takich intryg w netflixowych serialach, tutaj do końca nie byłem pewny zakończenia :)

ocenił(a) film na 5
niketa

Miałam tak samo niestety...;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones