PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784774}

120 uderzeń serca

120 battements par minute
6,8 5 191
ocen
6,8 10 1 5191
6,3 16
ocen krytyków
120 uderzeń serca
powrót do forum filmu 120 uderzeń serca

Pokazać jak są niby wykluczeni, wzbudzić współczucie, wypełnić go naturalistycznymi scenami seksu itd i nagroda jest.

AgusKa1993666

Przepis na bycie filmwebowym znawcą:
1) poczekać do rozdania jakichś nagród,
2) sprawdzić czy wśród nagrodzonych jest film o kontrowersyjnej/"gorącej" tematyce,
3) jeśli takowy film jest, ogłosić, że przepisem na zdobycie tejże nagrody jest zrobienie filmu o tej właśnie tematyce.

Przepis niezawodny, wielokrotnie z powodzeniem stosowany na forum KAŻDEGO filmu o kontrowersyjnej/"gorącej" tematyce (tudzież oryginalnej formie), który dostał jakąkolwiek w miarę znaną nagrodę. Magda G. poleca!

Sqrchybyk

Skoro mówi się o sukcesie to normalne że trzeba poczekać do rozdania nagród. F logic. Co roku tego typu filmy zdobywają nagrody na festiwalach więc nie wiem do czego pijesz. To jest przepis na sukces. A czy film jest dobry to już nie jest tak ważne. Liczy się przede wszystkim poprawność.

AgusKa1993666

Po pierwsze: skoro mowa o przepisie na coś, to nie powinno być wcale potrzeby czekania na gotowy rezultat. Chyba, że to niepewny, ergo kiepski przepis... Po drugie: wcale nieprawda, że co roku. Po trzecie: jaka część ogółu filmów o tej tematyce zdobywa te nagrody? Szkopuł w tym, że filmów bez nagród filmwebowi znawcy z reguły nawet nie zauważają, nie mówiąc o pamiętaniu...

A piję najógólniej do tego, że takie teksty jak twój pojawiają się pod KAŻDYM filmem o kontrowersyjnej tudzież "gorącej" tematyce, jak zresztą przecież napisałem. Jak tak czytam te komentarze, to wydaje mi się, iż zdaniem niektórych reżyserzy powinni wyłącznie kręcić filmy grzeczne, o "spokojnej", niepodnoszącej nikomu ciśnienia tematyce, a przy tym konwencjonalne technicznie. Czyli: najlepiej komedie romantyczne (oczywiście heteroseksualne!). Tylko tak reżyser pokaże, że faktycznie chodzi mu o sztukę, nie o nagrody i rozgłos... Serio?

PS No, jest jeden wyjątek: "Fuocoammare", ne jego forum jakoś takich tekstów nie ma. Pewnie dlatego, że to dokument, do tego mało przystępny dla przeciętnego widza.

AgusKa1993666

Dokładnie koleżanko, poprawność polityczna i wszystko jasne.

ocenił(a) film na 8
kejsik

Kolejny, którego ktoś za uszy ciągnął do interesowania się gejowskim filmem?

Sqrchybyk

Pod filmem "Good Night and Good Luck" Komentowałeś, krytykowałeś użytkowników piszących prawdę o tym filmie, nie nudzi cię to kolego? Poza tym jak myślisz, dlaczego film "Ida" dostał Oscara hmm? Ten film jest przeciętny.

kejsik

A wiesz... Trochę nudzi. Dlatego obecnie, (inaczej niż te 12 lat temu, przy "GNAGL") daruję sobie, gdy widzę, że wszelka ewentualna polemika, z najcelniejszymi nawet argumentami, przypominać będzie podlewanie Sahary kroplówką. A ciężko o wyraźniejszy sygnał, że tak właśnie będzie, niż logo PiSu w awatarze... Takie coś działa na chęć dyskusji jak żółte zęby kobiety na erekcję :/ Toteż jednego możesz być pewien: z tobą nudzić się nie zamierzam... Przynajmniej dopóki awka nie zmienisz :) Taki ze mnie awatarowy rasista...

PS No, chyba, że to prowokacja... Jeśli tak, to dość dziecinna.

Sqrchybyk

Liczyłem na to, brak argumentów i pojazd na PIS, gdy prowadziłem dyskusję z osobami, które miały bardzo, ale to bardzo inne zdanie od mojego na pewien temat, to mało który krytykował mnie za avatar PIS. Nie to nie jest prowokacja, chyba, że z twojej strony, nawet śmieszne są te twoje porównania;)

kejsik

To (jeszcze) nie krytyka... Po prostu uważam, że z takimi jak ty nie warto gadać, przy czym wynika to z mojego wieeeeloletniego już doświadczenia w dyskutowaniu na tej stronie. Kiedyś potrafiłem rozmawiać z każdym (może bardziej to lubiłem niż dziś...), teraz jednak za bardzo sobie cenię swój czas i energię, a dzięki tym 13 latom tu spędzonym (dziś jest rocznica!) potrafię czasem z pewnością rzędu 99% rozpoznać zawczasu, kiedy angażowac się w dyskusję nie warto. I to jest jeden z tych przypadków własnie... Miej se poglądy jakie chcesz, popieraj se partię jaką chcesz, miej awatar jaki chcesz, nic mi w sumie do tego, ale dyskusje prowadź z kim innym :) I tyle...

Na marginesie: jeśli chcesz poznać moje zdanie nt "Idy", to zapraszam na forum tego filmu, gdzie przez dłuższy czas byłem bardzo aktywny. Oczywiście jednak tam też nie będę z tobą gadał :) Pozdrawiam i bez odbioru.

Sqrchybyk

Ja też umiem dyskutować, dotyczy to też tej strony, pierwsze konto założyłem w 2012, ale to nie jest żaden wyznacznik, choć naprawdę można tu spotkać typy wszystkich ludzi. Skromny to ty nie jesteś, to zależy od człowieka czy umie dyskutować, czy nie, a nie od czasu spędzonego na pewnych stronach. To raczej z tobą nie warto pisać, ponieważ gdy nie masz argumentów zaczynasz pisać takie bzdety jak "Po prostu uważam, że z takimi jak ty nie warto gadać, przy czym wynika to z mojego wieeeeloletniego już doświadczenia w dyskutowaniu na tej stronie." W jednym masz rację, że nasza dyskusja nie miałaby jakiegokolwiek sensu, po prostu byłaby jałowa. Cenie jeszcze swój czas, żeby czytać twoje (śmiem stwierdzić) komentarze broniące tą propagandę.

ocenił(a) film na 8
kejsik

Nie założyłeś konta, aby dyskutować. Zrobiłeś to po to, aby pisać propagandę PiSSobbolszewickiego nierządu. Filmweb nie jest miejscem na agitkę polityczną. Zmykaj na swoje stronki.

mike__25

Nie zabronisz mi pisać na tej stronie, gdzie piszę polityczną agitkę? Avatar mam taki, bo popieram tą partię, a ty nie masz argumentów i musisz robić typowy pojazd po rządzącej partii, "PiSSoboolszewickiego" Tworzysz własne słowa? :) Nie mam własnych stron, ups:) To jak w końcu, Bolszewizm czy nazistowska propaganda? Zastanów się. Nawet nie wiesz jakie PIS uchwalił ustawy, ale po co to wiedzieć, skoro można pisać takie bzdety. Pewnie poprzednią partię, co wysprzedała pół Polski.

mike__25

Po paru komentarzach wywnioskowałeś, że założyłem konto na tej stronie by siać "propagandę" Jakie to płytkie, przez takich ludzi jak ty, co nie mają argumentów i wyzywają, wiem, że wybrałem odpowiednią partię, która idzie w dobrą stronę i nie to nie jest tłumaczenie się, bo nie przed kim. Do twojej świadomości, szanuję gejów i lesbijki, normalni ludzie, tacy jak ty czy ja, homoseksualizm od zawsze towarzyszył ludzkości, ale nie szanuję ludzi, którzy chodzą na parady wspomnianego przez ciebie LGBT, narzucają swoje ideologię, traktują nas jak wrogów i atakują, chodżą z dildo na czole, a potem żalą się, że nikt nie traktuje ich poważnie. Skoro u nas nie mają praw, to co powiedzą o krajach, gdzie za homoseksualizm skazuje się ich na śmierć? Ja cię nie obrażam i nie mam ci za złe tych komentarzy pod moim adresem, bo nauczyłem się przebaczać, bo sam nie jestem święty i ludzie nie raz mi wybaczali.

ocenił(a) film na 8
kejsik

Filmweb nie jest portalem do wyrażania poparcia politycznego, a ty robisz to zarówno avatarem, jak i wypowiedziami. Litości... zamiast pisać o filmach piszesz o programie i ustawach PiSS.. Nt. twoich mylnych wyobrażeń dotyczących emancypacji LGBT nie zamierzam się szeroko wypowiadać. W skrócie powiem tylko, że gdyby nie znienawidzone przez ciebie marsze społeczność LGBT nadal siedziałaby w podziemiu.

mike__25

Nigdy nie byłem wrogiem homoseksualizmu, jakieś durne hasełka "zakaz pedałowania" do mnie nie przemawiają, ale jeszcze bardziej marsze, na których popiera się także pedofilie, facetów z biczami, którzy mówią, że jesteśmy normalni. Chodzą po mieście, ubrani jak debile, a potem się dziwią, że na osiedlu ktoś ma do nich problem. Zwykli geje, raczej na takie marsze nie chodzą. Piszę o ustawach PIS, bo ich obrażasz i zapewne o nich nic nie wiesz. Na filmweb'ie są też filmy polityczne, tam też nie powinno się pisać o polityce, skoro uważasz, że cały ten portal do tego się nie nadaję?

ocenił(a) film na 8
kejsik

Tzn, że nigdy nie widziałeś polskich marszy, na które chodzą właśnie zwykli geje w 99%, a 1% to Drag i trans, do czego też mają prawo. Społeczność nie popiera pedofilii, tylko z nią walczy. Pedofilia jest największym zagrożeniem i najbardziej występuje w heteroseksualnych rodzinach ze strony ojców. Potwierdzają to wszystkie statystyki.

mike__25

Bo Heteroseksualiści to większość? Poza tym co chwilę się słyszy o gejach pedofilach, szczególnie w tych "nowoczesnych" krajach Europy. W Niemieckiej partii Zieloni, wybuchł skandal z pedofilami. Ja wiem, że są normalne gejowskie marsze, ale media nagłaśniają tylko te chore. Poza tym Aids też nie jest obce w kręgach gejów. Zwalczanie pedofilów wygląda na zachodzie tak, że próbują ich leczyć za hajs podatników i ich bronią, trudne dzieciństwo itd. Geje pedofile, geje z AIDS, przez nich zwykle homoseksualne osoby cierpią, które niczym nie różnią się od hetero. Trzeba skończyć ze stereotypami.

ocenił(a) film na 8
kejsik

Żadne badanie nie pokazało, że jest więcej pedofilów wśród gejów niż hetero. Natomiast przez fakt, że jednak zdecydowana większość ma dzieci to największe zagrożenie pedofilii jest w hetero rodzinach. Nie ze stronych enigmatycznych zboczeńców w krzakach, tylko właśnie w hetero rodzinach jest najwięcej przestępstw pedofilnych. Natomiast to, że katoprawackie zaklamane media próbują kreować wizerunek gejów jako pedofilii nikogo normalnego nie dziwi. Taka jest rola zakłamanej propagandy ideologii nienawiści.

mike__25

Wiadomo, że nie będzie więcej pedofilii wśród gejów, skoro są małą częścią społeczeństwa, szczególnie w porównaniu do hetero. Skoro katoprawackie media próbują kłamać na ten temat, to ja mogę napisać, że ultra liberalne media popierające dewiację (nie chodzi o normalnych homoseksualistów, tylko o facetów przebierających się za kobiety itd) kłamią co do pedofilii wśród gejów. Jest pełno przykładów pedofilii wśród hetero, ale jest też wiele przypadków wśród gejów, a nawet lesbijek. Faktem jest, że AIDS to epidemia w tych środowiskach. Liberalne media zrobiły nagonki na księży, że pedofilia itd, ale więcej pedofilii znajdziesz wśród nauczycieli, niż księży.

ocenił(a) film na 8
kejsik

Nie chodzi o większość bezwzględną. Chodzi o to, że relatywnie do proporcji nie ma wcale więcej pedofilów wśród gejów niż wśród hetero. I ten fakt jest zakłamywany przez środowiska katoprawackie, w tym PiSS.
Nagonka na duchownych jest usprawiedliwiona, ponieważ chołubią się oni zawodem wyjątkowo moralnym. Nie ma się co dziwić, że społeczeństwo jest tym bardziej oburzone, że takich czynów dopuszczają się ludzie, którzy na co dzień chcą z siebie robić wzory moralności oraz cnót wszelakich.

mike__25

Społeczeństwo jest oburzone każdym przejawem pedofilii, co jest oczywiste i normalne, ale to jest hipokryzja, dlaczego lewicowe środowiska, atakują jedynie kościół, choć u nauczycieli jest większy odsetek pedofilii? Powód jest jasny, lewica zawsze była wrogiem kościoła. Pełno jest księży co nie powinno nimi być. Propaganda jest znana w każdych środowiskach, nie ma nawet kraju, który nie sięga po nią.

ocenił(a) film na 8
kejsik

Lewica wytyka, ponieważ środowiska katoprawackie mają tendencje do pomijania takich właśnie niewygodnych faktów ze swojego podwórka. Jedni drugim wytykają i jest vice versa.

mike__25

Tego się już nie da zmienić :) Wzajemne wypominanie, wzajemne pomijanie niewygodnych faktów, od wieków ludzie tak robią.

kejsik

powyższa dyskusja tylko potwierdza, by nie rozmawiać z kimś o takim poziomie i takim avatarze

użytkownik usunięty
ArtDizz

Oraz z takimi osobami jak ty, czyli bez argumentów.

kejsik

Czy możesz podać źródło potwierdzające swoją wypowiedź nt. pedofilii wśród nauczycieli i księży? Bez źródła to są tylko prywatne opinie.

Sqrchybyk

Przeczytałem twoje wypowiedzi i żadna nie traktuje o filmie. Wszystko to wrzutki na osobę. Czyli zerowe argumenty. Coś słabe te twoje 13-letnie doświadczenie.

vbazyl

Tak, bo w tym momencie chodziło o niego, nie o film. Pisałem jedynie, że nie mam zamiaru z nim gadać, napisałem krótko dlaczego... W czym problem?

Sqrchybyk

W tym problem, że autor skomentował film, a ty komentujesz autora. Taka niespójność wątku.

vbazyl

Piszę, że nie mam zamiaru z nim gadać (na dowolny temat) i tłumaczę dlaczego. Jaka tu niespójność, gdy on zaprasza mnie do rozmowy, zadając pytania?

ocenił(a) film na 5
kejsik

"Nie nudzi Ci się?" - rewelacyjny argument, tym bardziej, że z moich obserwacji to Ty spędzasz dużo więcej czasu na pisanie o swoich zaściankowych poglądach politycznych na filmwebie. Kim jesteś by stwierdzać że jakiś film jest dobry lub nie? I że dostał nagrodę z powodów czysto filmowych lub nie? Na znawce filmowego mi nie wyglądasz, bardziej na patologię żyjącą z 500+ z wiochy gdzieś we wschodniej polsce. Normalni ludzie zajmują się swoim życiem, a nie tworzeniem i głoszeniem teorii na temat żydomasońskich spisków przy rozdawaniu filmowych nagród. Oscar dla Gladiatora w 2001 pewnie też poprawność polityczna i chęć przypodobania się Rzymianom. Nie pozdrawiam rednecku.

sadmaykie

Uwielbiam takie pisanie, nic o mnie nie wiesz, a próbujesz zabłysnąć. Nie mam dzieci i pracuję. Będąc za granicą widziałem co potrafi poprawność polityczna, więc dlaczego niby nie działa we filmach? Ty też na znawcę filmowego nie wyglądasz. Redneck, hahaha coś ci się pomyliło, Polska to nie Teksas, chociaż dla ciebie Redneck to debil, dla mnie zwykły człowiek z głębokiego południa, co kocha swój kraj, swoją rodzinę, jest konserwatystą, nie pozwoli na niszczenie kraju, jak to się dzieje na północy, nie wstydzi się chodzenia do kościoła i flagi Konfederacji. Obrażaj mnie dalej, wybaczam Ci, nie mam do ciebie żalu i nie będę cię obrażał. Dzięki ze poprawiłeś mi humor przed 2 zmianą. Dowartościowujesz się obrażając innych? Zaściankowych poglądów? Przepraszam, że nie jestem nowoczesny i nie pluje na patriotyzm i katolicyzm. PS. Widzę, że lubisz się wywyższać, skoro obrażasz wschodnią Polskę? Jestem z Centralnej.

ocenił(a) film na 5
kejsik

Skoro redneck nie jest dla ciebie słowem o zabarwieniu pejoratywnym a ze wschodnią polską jest wszystko w porządku to czemu twierdzisz, że cię obrażam? Z tego wynika że sam chyba się troszeczkę wywyższasz skoro posądzenie cię o bycie ze wschodniej polski zabolało. Bardziej niż chęcią obrazy kierowałem się logiką, bo jednak z całym szacunkiem, ale zacofane poglądy na świat i życie to raczje domena mniej rozwinętych regionów i tyle, żadnej złośliwości, może nutka pasywnej agresji od której sam nie stronisz. Mi się Ida podobała i uważam, że nagrody dla niej są w pełni uzasadnione.

sadmaykie

Przyjmuję tą krytykę, na pewno za te słowa nie będę tutaj cię obrażał ani nic bo to było głupie i na pewno znajdę choć trochę racji w tym co napisałeś.

Sqrchybyk

1000/10

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Ja pierniczę. Ale kleksbąk! Jestem w stanie się założyć, że filmy ze związkami hetero (wtf!) (sic!) częściej dostają nagrody i mają większą reprezentację. To był po prostu film. Dobry film. A czy hetero czy homo...co za różnica?

ocenił(a) film na 8
AgusKa1993666

Złotko może najpierw obejrzyj, a dopiero potem oceniaj, nie na odwrót. Jeśli cię nie interesuje tematyka filmów LGBT to zmykaj.

mike__25

Nie pisałem o tym filmie, tylko ogólnie, poza tym złotko to sobie mów do swoich przyjaciół, o ile ich masz.

ocenił(a) film na 8
kejsik

Po pierwsze to nie był post do ciebie. Po drugie złotko jak najbardziej pasuje do cwaniary, która urządziła sobie pojazd na filmie, którego nie widziała.

mike__25

Przepraszam, mój błąd, znowu filmweb świruje i pokazuje cyfrę 2 w powiadomieniach, więc założyłem, że ten komentarz też odnosi się do mnie.

kejsik

Panie PiS kejsik może Pan napisać coś konkretnego na temat tego filmu?
zabiera Pan głos na forum filmowym, a nie politycznym, wyznaniowym, światopoglądowym, partyjnym etc. Pańskie zdanie vel Pańskiej partii może Pan prezentować na podwyższysz forach, a nie tutaj TU PISZE SIĘ O FILMACH.
czy jest Pan to w stanie zrozumieć?

użytkownik usunięty
tisoc

Wiesz, że "kejsik" nie założył tego tematu tylko na nie odpowiadał, a pierwsza wypowiedź wiąże z polityką. Od kiedy PIS krytykuje gejów czy też filmy o nich? Jeżeli jakiś film jest o polityce (nie mówię o tym filmie) to dlaczego nie miałoby się wypowiadać także o niej? Połowie użytkownikom chodzi o to, że film dostał nagrodę z powodu pobudek politycznych. Jeśli w Polsce tak źle jest gejom, to co powiedzieć o gejach w Rosji nie mówiąc już o gejach w krajach muzułmańskich i niekoniecznie chodzi o Arabię Saudyjską, Iran czy Pakistan, jakoś o tych krajach nie mówi się, że nienawidzą gejów, chociaż są tam zabijani, lewactwo samo sobie przeczy.

"kejsik" filmu nie widział.
toczy głupie ideologiczne, pseudo polityczne a iście pisowskie dysputy.
powtórzę to forum filmowe, a nie polityczne, wyznaniowe, światopoglądowe, partyjne etc. swoje zdanie vel jego partii może prezentować na podwyższysz forach, a nie tutaj TU PISZE SIĘ O FILMACH.

użytkownik usunięty
tisoc

Zgadzam się z tym co piszesz, oprócz "pseudo polityczne a iście pisowskie dysputy" w większości to co napisał to prawda, a dlaczego krytykowanie gejów czy poprawności politycznej to jest PIS'owskie? Jakoś coraz więcej krajów popiera słowa PIS, np minister Danii o muzułmanach czy jakaś minister Szwecji, że multi kulti się nie sprawdza.

Hitlera w 1933 roku poparło prawie 12 milionów Niemców...

użytkownik usunięty
tisoc

Wow co za żałosne porównanie, gdzie tu sens, jaki to ma cel? Niemcy też poparły Merkel i co? Pamiętaj, że muzułmanie delikatnie mówiąc nie lubią gejów :) znacznie bardziej od katolików.

to, że twoja wiedza na ten temat jest zerowa to nie znaczy, że jest to żałosne porównanie
hitler też krytykował różnego rodzaju mniejszości jak i poprawność polityczną...
słowa prezesa o pasożytach i pierwotniakach w organizmach uchodźców, które są groźne dla Polaków nie przypominają ci słów hitlera, że żydzi to pchły i tyfus? wszystkie radykalne poglądy zawsze będą znajdowały rzesze swoich odbiorców.
nie istotne, tu dyskutuje się o filmach.

użytkownik usunięty
tisoc

Człowieku porównujesz lata 30 ubiegłego wieku do obecnych czasów haha, prędzej bałbym się III wojny światowej, jakbyś nie wiedział ci "uchodźcy" mają wiele chorób, brud, brak higieny itd robią swoje, mają choroby, których w Europie nie ma ;) Prawdziwi uchodźcy, którym trzeba pomagać to uciekli do Libanu, Jordanii i Turcji, a nie do Europy po zasiłek, kobiety walczą, a oni uciekają, mówię o tych w Europie. "Uchodźca" z Maroka, od kiedy jest tam oficjalnie wojna? + Wielu terrorystów., którzy dokonali zamachu w Europie właśnie przypłynęło pontonami, bo nikt ich nie sprawdza, gdy ISIS zdycha, to jak myślisz co zrobią? Będą udawali uchodźców. Prawo światowe/europejskie mówi - uchodźca ma obowiązek uciec do najbliższego kraju gdzie nie ma wojny = Turcja w tym przypadku i kto tu ma zerową wiedzę?

do dzisiaj Hitler ma wcale nie małe rzesze swoich zwolenników, także w Polsce (sic), lata 30?
po za tym ja mówię o radykalnych, rasistowskich, ksenofobicznych etc. poglądach, które od zarania dziejów zawsze zbierały, zbierają i będą zbierać krwawe żniwo.
nie będę wdawał się z Tobą w dyskusje światopoglądowe, polityczne etc. bo to forum nie jest od tego KROPKA.
TU SIĘ PISZE O FILMACH

użytkownik usunięty
tisoc

Komunizm nie lepszy - zniewolenie krajów, na sumieniu ma 150mln ofiar, mordowania księży bo chcieli zlikwidować religię, bogatych nienawidzili. Jeżeli chodzi o nasilenie w ostatnich latach środowisk nazistowskich w Niemczech, Francji to wiadomo dlaczego :) To co robią tam muzułmanie to druga bezprawie, byłem na przedmieściach Paryża i wiem co mówię:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones