PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771035}

Aż do kości

To the Bone
6,9 77 970
ocen
6,9 10 1 77970
6,6 7
ocen krytyków
Aż do kości
powrót do forum filmu Aż do kości

...ale ta szyja z plakatu jest zdecydowanie za gruba xd

lenena

Anoreksja zupełnie wypacza obraz własnego ciała. Więc wydaje mi się, że jednak jest okej w tym konkretnym przypadku.

lenena

A zamiast ucha jakiś trójkącik...

eltoro10000

hahahahahaha :D bombowe :D

użytkownik usunięty
lenena

każdy człowiek, czy to kobieta czy mężczyzna mają różne długości i grubości szyi i uważam, że z anatomicznego punktu widzenia szyja na plakacie jest całkiem normalnych rozmiarów.

ocenił(a) film na 8
lenena

Za gruba.. :)

lenena

Gdzie jest Megan ? bo nie ma tej aktorki w obsadzie?

ocenił(a) film na 8
lenena

grubokoscista i tyle, wiele szyj ma taki problem

lenena

Dopóki nie obejrzysz filmu nie zrozumiesz o co chodzi, a jeśli obejrzałaś to widocznie słabo zrozumiałaś o co w nim chodzi bo w tej szyi z plakatu jest pewien przekaz, którego nie dostrzegasz

ocenił(a) film na 7
MIKCIA69

Napisałam ten komentarz dopiero obczajając film, teraz jestem świeżo po seansie i nie widze jakiegoś znaczenia tej szyi. Powiesz mi co przeoczyłam? ;)

lenena

też jestem ciekawa, co przeoczyłam.

ocenił(a) film na 8
MIKCIA69

Ja też proszę o odpowiedź o co chodzi z tą szyją :D

lenena

Popieram, jest za gruba

lenena

osoby chore na anoreksję myślą i czują sie zbyt grube przez co mają zupełnie inny obraz siebie niż inni ludzie. Gruba szyja jest nawiązaniem do tego że anorektyczka właśnie w taki sposób postrzega siebie np w lustrze. Logiczne jak dla mnie, dziwi mnie że dla innych mniej.

ocenił(a) film na 7
lenena

za gruba... to rysunek, szyja jest dokładnie tak gruba jak autor grafiki chciał żeby była i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones