PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783195}

Ghost Story

A Ghost Story
6,6 19 438
ocen
6,6 10 1 19438
7,3 37
ocen krytyków
Ghost Story
powrót do forum filmu Ghost Story

... w sposób haotyczny. Budżet to 2 prześcieradła i 5 talerzy. Tylko ta końcówka z karteczką robi cały film, każdy się zastanawia co tam pisało i daje ocene powyżej średniej bo myśli że pewnie coś głebokiego...a tam pisało "dobra stachu wyłaź z prześcieradła koniec zdjęć"

ocenił(a) film na 3
Polemonek

True.

Polemonek

"haotyczny" ]-:> lepiej bym tego nie "ujoł"

siNNer_pl

Wiem wiem, ale gupi filmweb nie ma trybu edycji.

Polemonek

co ma do tego edycja ?

Polemonek

Było napisane - ćwoku

Bobby_G

O czym ty wgl bredzisz, jak jesteś idiotą to się nie udzielaj publicznie bo robisz z siebie jeszcze większego, obydwie formy są poprawne i ogólnie używane więc po co sie kompromitujesz, szukasz poklasku trolu czy jaki twój cel bredzenia?

Polemonek

Ochłoń. Nigdy nie było dwóch poprawnych form, więc nie pisz bzdur. Apeluję, abyś publicznie nie korzystał z języka polskiego, jeżeli jest ci obcy, a definitywnie jest, co jest widoczne w każdej twojej wypowiedzi.

Bobby_G

A no wybacz, myślałem że mi ubliżyłeś a ty podpisałeś się zwyczajnie, tak jak cie wołają.

ocenił(a) film na 4
Polemonek

ha ha cięta riposta

ocenił(a) film na 6
Bobby_G

Abstrahując od filmu,nie ma dwóch poprawnych form w pisowni czasowników? Nie pouczaj innych nie mając rozeznania w terenie. Poza tym nie ważna jest pisownia , ważne jest co kto ma do przekazania.

ocenił(a) film na 6
kalifkol

nie ważna jest pisownia, tylko to co ktoś ma do przekazania? no, jeśli jest się analfabetą o 31 IQ - to nie ważna. innych boli w oczy.

ocenił(a) film na 6
ml_Leake

I co ja mam ci odpowiedzieć ,może tylko to ze popisałeś się swoim IQ w powyższej wypowiedzi.

ml_Leake

No i jak zwykle ,jak większość z tych komentarzowych samozwańczych polonistów i miłośników polskiej pisowni(bo przecież to o miłość do języka chodzi a nie o to, by choć przez chwilę poczuć się lepszym. Ależ skąd) nawytykał się, na wyśmiewał z pisowni innych a jednocześnie sam narobił pełno "byków". To już pewna prawidłowość u tych wielkich miłośników i wytykaczy. Czy można żałośniej ?I

ocenił(a) film na 9
kalifkol

Pisownia jest ważna, piszmy po polsku, a nie po polskiemu. Po to się uczymy 12 lat w szkole. Także "chaotycznie", "było napisane" i "nieważna". Tylko kulturalniej zwracać uwagę można było ;)

Polemonek

Rzetelna recenzja

Uwaga nie oglondac, w filmie sie nic nie dzieje xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones