PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807784}

A może by tak trójkącik?

Le trip à trois
5,3 1 738
ocen
5,3 10 1 1738
A może by tak trójkącik
powrót do forum filmu A może by tak trójkącik?

fajna komedia...

ocenił(a) film na 10

... przede wszystkim dla kobiet. W wesoły i przyjemny sposób pokazane jak małżeństwo po kilkuletnim stażu chciałoby poprawić swoje życie małżeńskie. Film zrobiony ze smakiem i dużą ilością humoru! Polecam.

Stefan_26

Gdzie zobaczyć z napisami???????????????

Koneser_Kielce

W kinie? :D

ocenił(a) film na 7
Koneser_Kielce

W kinie!

ocenił(a) film na 8
Stefan_26

Zgadzam się, bawiłam się fantastycznie :-)

Stefan_26

Jestem kobietą i się nie zgodzę.

Szarobure

Ale z czymś konkretnie czy dla zasady? ;)

idiomka

Z tym że to "film dla kobiet" :).

ocenił(a) film na 6
Szarobure

Mnie się nawet podobał, ale też wydaje mi się, że targetem filmu są głównie kobiety.

lew890

Dla mnie to jakaś tragedia a jestem kobietą

Szarobure

a co ty reprezentantka wszystkich kobiet?

miko1980

Nie. Ale Stefan tym bardziej nie jest reprezentantem wszystkich kobiet :)

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Pewnie nie spodobał Ci się pomysł że główna bohaterka chciała znaleźć do sexu z swoim partnerem drugiej kobiety.Wolałabyś żeby szukała ale drugiego faceta :D

jazdowicz2666

nie wszyscy mają takie porywające fantazje jak Ty

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Lepiej mieć te fantazje,niż ich nie mieć w ogóle :P

jazdowicz2666

Polemizowałabym. Zboczenia nigdy nie są lepsze niż brak zboczeń. Zresztą, wystarczy spytać w więzieniu XD

Szarobure

A w ogóle pisanie takich rzeczy do nieznajomej kobiety jest mocno niestosowne.

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Sorry,ale Ja już tak mam że zawsze wale prosto z mostu do każdego,mówię co myślę i tyle :P.Ale z tym więzieniem to od razu nie przesadzajmy,to że ktoś ma takie myśli,to nie świadczy zaraz że jest jakimś kryminalnym przestępcą :D

jazdowicz2666

Czasami zamiast mówić co myślimy lepiej pomyśleć co mówimy. Ot, savoir vivre.
Chodziło mi raczej o ilość zboczeń przewijających się w więzieniach.

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Czyli mam pisać rzeczy które chciałabyś usłyszeć,same przyzwoite i kulturalne,a po cichu myśleć zupełnie co innego ?.A o kulturze więziennej nie rozmawiajmy,bo tu nie więzienie tylko forum dyskusyjne,na którym można rozmawiać na różne tematy,nawet na te trochę świntuszkowe,przecież to żaden grzech :P

jazdowicz2666

To, co myślisz, jest Twoją sprawą i nie mam na to wpływu. Ale nie zawsze musimy wiedzieć, o czymś ktoś mysli - zwlaszcza, gdy budzi to w nas niesmak. Życzę CI miłego popołudnia i wracam do roboty :)

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Masz racje,ale tu jest forum i chyba dobrze jak każdy wyraża to co myśli i szczerze to wyznaje.Gdyby tak nie było,to wtedy by nie było o czym tu dyskutować..........Ja Tobie więc też życzę ale miłego już wieczorku,oraz pomyślnej robotki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones