PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774077}
5,8 17 736
ocen
5,8 10 1 17736
3,6 12
ocen krytyków
Ach śpij kochanie
powrót do forum filmu Ach śpij kochanie

Spytacie: dlaczego?
Ja wam powiem: bo nie będzie szyca, karolaka i adamczyka...
Teraz pewnie mi jakis wielbiciel tych trzech powie, że to nie prawada, bo to właśnie oni są oznaką jakości polskiego filmu, tak jak Uwe BoLL na zachodzie

Shadow_dawnego_ggggggg

jest nadzieja dla tego filmu :D

centurionmac

Wiem, że tych słów nie zmieni czas
Dopóki jest, dopóki jest nadzieja
Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila
Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila

Shadow_dawnego_ggggggg

10 lat temu napisał byś , że to będzie syf bo znowu gra Linda.

zatkaokakao

wiedziałem ,wiedziałem, że odezwą się wielbiciele szyca, karolaka i adamczyka

Shadow_dawnego_ggggggg

To ciekawe co piszesz, a co na to lekarze??Nie masz rozsądnego argumentu na to co napisałem i dlatego uważasz, że jestem ich wielbicielem??? Jesteś w takim razie bardzo prostym człowieczkiem. Nie pozdrawiam.

zatkaokakao

Panie, spokojnie, spokojnie, skąd tyle agresji? Przecież nie kłocimy się o Idę, Pokłosie czy Demona, gdzie bezczelność twórców powoduje iż zgrzytam zębami. Spieramy się o trzech śmiesznych ludzi. szyc i karolak przestaja być smieszni tylko wtedy, gdy wtryniają się w politykę. adamczyk to się chyba nigdy nie udziela politycznie (chyba, że o czymś nie wiem).
Napisałem ,,wiedziałem ,wiedziałem, że odezwą się wielbiciele szyca, karolaka i adamczyka", ponieważ wcześniej napisałem: ,,Teraz pewnie mi jakis wielbiciel tych trzech powie, że to nie prawada, bo to właśnie oni są oznaką jakości polskiego filmu, tak jak Uwe BoLL na zachodzie"
I jak sie okazało - dobrze przewidziałem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shaker82

shakerze
nie wiem co to ,,gar". Nie znam takiego określenia. Czego się po mnie (nie) spodziewałeś? Przecież mnie nie znasz!
Konto miałem już przed 2016 r. Nie zauważyłeś tego w moim nicku? Cień kogoś wcześniejszego, kogoś wspaniałego, wielkiego itd. Tak trudno było na to wpaść? Ale spodziewać się inteligencji po kimś takim jak ty...
Dlaczego jestem wielki? Bo walczę o wolność słowa.
Dlaczego nie mam wcześniejszego konta? Bo mi zlikwidowali. Kto? cenzura. Za co? Za mówienie prawdy, walkę z poprawnością polityczną, z kodomizmem itd. Jestem człowiekiem, który zawsze mówi i pisze prawdę, który jest wolny i o swoją wolność potrafi walczyć. Walczę o wolność słowa, o prawdę. Nie boję się napisać co myślę. Moje wypowiedzi to manifest człowieka wolnego. Moje życie to walka z koderastwem, wykształciuchami. Boję się kodusmrodu, III RP, karolaka itd. Boję się przejść przez ciemny zaułek bo tam mogą czyhać kodomici.
Ciebie pewnie rodzice kochali. Zwłaszcza tatuś. Pewnie pod kołderką. Albo pod prysznicem. Wyrosłeś na otwartego i światowego faceta jak widzę. Nie to co ja. Brzydki, stary, z małego miasteczka (albo jeszcze mniejszej miejscowości), niewykształcony. Czuję się przy tobie jak mrówka przy słoniu. Przy tobie wspaniały shakerze mam kompleksy. Jesteś młody, pikny, z dużego miasta, wykształcony. Chyba zrobię sobie krzywdę bo już w lustro patrzeć już nie mogę. Jestem nikim. Uświadomiłem sobie jaki jesteś wielki a jaki ja malutki. Śmieszny Shadow, wielki shaker. Jakież to epickie!
ty wyszedłeś na ludzi choć zawsze ci przeszkadzali, podkładali nogi. Byłeś ofiarą rasizmu, ksenofobi, antysemityzmu, homofobi. Lekko nie miałeś ale wyszedłeś na ludzi. ty, ty, wspaniały, niezłomny. Za to mnie zawsze promowali, chwalili itd. Ja zamiast iść twoją drogą, zamiast wyjść na ludzi skrzywiłem się, stałem się zły, niedobry. Nie wziołem przykładu z ciebie, wielkiego człowieka, wybitnego węża stanu. Wyszedłeś drzwiami na ludzi, wyszedłeś schodami na ludzi. ty, ty, ty, i tylko ty. Nie to co ja, resortowe dziecko. Wstydzę się pokazać twarz. Nie spojrzę już w lustro.
Klękam przed tobą, o wielki człowieku, który wyszedłeś na ludzi. Proszę o przebaczenie za to, że nie wyszedłem na ludzi, za to, że nie wziołem z ciebie przykładu. Wybacz mi shakerze. Proszę o wybaczenie bo nie wyrosłem na ludzi choć miałem lekko. To moja spowiedź przed tobą. Wybacz mi moje winy, moją małość, brak samokrytyzmu, bumelanctwo w obliczu walki z totalitarną IV RP, dezercję z pola walki o kodomizm. Jestem nikim bo choć walczę o wolność słowa to jednak nie wyrosłem na ludzi. Moja walka o wolność słowa to plucie w twarz poprawności politycznej. Jestem śmieciem, nikim. Nie to co ty
Czy mi wybaczysz, shakerze? Czy dasz mi rozgrzeszenie za mój brak wiary w walkę o lepsze jutro bez IV RP? Czy darujesz mi iż nie zauważyłem że drób nie śpi, że demokracja jest zagrożona?
P.S. Wiele filmów zasługuje na więcej niż 1 ale ja nie daję od 2 wzwyż. Brak oceny jest z mojej strony wyróżnieniem. Nienawidzę mieszania polityki z filmem i nauką

Shadow_dawnego_ggggggg

Albo ćpasz tyle albo masz smutne życie skoro chce Ci się pisać tyle pierdół.

Mariusz_Gawron

Albo ćpasz tyle albo masz smutne życie skoro potrafiłeś wchłonąć tyle pierdół Shakera82, co ,,wyszedł na ludzi". Skoro wyszedł, to czas z nich zejść, bo oni uginają się pod ciężarem jego pierdów.
Ale, zaraz, zaraz, czy to przypadkiem nie ty jesteś Shaker82...? Podobne słownictwo.

Mariusz_Gawron

pomyślałam dokładnie to samo, kiedy przewijałam nie przeczytawszy :D

pokatna

Jeśli jest taka ,,perełka", to nie są to ,,Wkręceni". W pierwszej części był tylko Adamczyk, w drugiej tylko Szatan.

Shadow_dawnego_ggggggg

Musialam źle zakodowac. W takim razie tylko testosteron przychodzi mi do głowy. Zakładając że będzie "lecial" na polsacie bez problemu możemy liczyc na reklame fioletowej Sieci komórkowej i już mamy perełkę

pokatna

,,pomyślałam dokładnie to samo, kiedy przewijałam nie przeczytawszy :D"
pokatna, zdradliwa jesteś, podobnie jak i shaker. Napisałem humorystyczny post, a tu następują ostre ataki na mnie. Najgorszy jest shaker, który nie dość że występuje w roli obrońców tych trzech panów (o co w sumie nie miałbym do niego pretensji), to jeszcze okrasza te swoje tyrady żenującymi pierdami o tym jak ,,wyszedł na ludzi". Co żarty o tych trzech panach mają wspólnego z ,,wychodzeniem na ludzi"???
W dodatku on jest wierutnym kłamcą. Napisał: ,,Nigdy więcej tu nie zajrzę więc zostaniesz ze swoją odpowiedzią sam ze sobą misiu... żyj lub umrzyj... proste...". I niestety nie dotrzymał słowa. Kłamczuch jeden. ,,Nigdy więcej tu nie zajrzę " - no i widzimy jak nie zajrzał. Co wy myślicie, że ja nie domyślę się, że shaker to mariuszek gawron. Przecież od razu widać, że słownictwo jest takie same. W dodatku zalogował się tutaj zaraz po moim żartobliwym komentarzu na temat jego pierdów o ,,wychodzeniu na ludzi". Pewnie, tuż po zalogowaniu akurat wszedł na stronę tego filmu.
Ty też jesteś zdradliwa, bo nie wychodzi żebyś wielbiła owych trzech panów, ale chłoniesz pierdy gawrona niczym papierek lakmusowy. To ja ,,ćpam", bo sobie żartuję, a gawron jest ,,normalny" gdy pisze swoje ,,moralizatorstwa". To załóż jego fanklub i recytuj jego ,,mądrości" o ,,wychodzeniu na ludzi" niczym poezję.

Shadow_dawnego_ggggggg

Chodziło mi raczej o to, że nie lubię zagłębiać się w posty które odnoszą się bezpośrednio do analizy czy oceny użytkowników, a nie do wątków związanych z filmem. Nie przeczytałam ani jednego posta z Waszej osobistej potyczki, bo nie w tym celu weszłam w Twój post. Nie analizowałam też kto kiedy się logował. Po prostu uważam, że takie internetowe ataki nie mają sensu i po prostu ich nie czytam. Chociaż muszę przyznać, że jeśli ktoś pisze coś dłuższego na mój temat staram się odpisać i sprawę wyjaśnić. Nie wiem kto wyszedł na ludzi a kto nie. Post o ćpaniu i nudnym życiu odebrałam jako zwykły internetowy czarny humor.
PS. Stworzyłam tak długi komentarz nie o filmie, że sama na pewno bym go nie przeczytała i pomyślałabym, że autor albo jest samotny, albo nudzi mu się w życiu. Pozdrawiam

pokatna

uważam że filmweb jest do zabawnych, ciętych ripost, wykazywania się poczuciem humoru, bądź też dobrym wykorzystaniem gry słów. O tak jak tu:
http://www.filmweb.pl/film/Zniewolony.+12+Years+a+Slave-2013-632419/discussion/J ednemu+z+aktor%C3%B3w+z+tego+filmu+si%C4%99+w+g%C5%82owie+pokr%C4%99ci%C5%82o,29 43597
Szkoda że nikt nie komentuje. Filmweb oczywiście powinien też służyć do wymiany myśli (np. ktoś nie rozumie coś w filmie i się dopytuje). Nie należy być agresywnym na tym forum. Choć pojawiają się problemy dopiero w przypadku filmów drażliwych. Do takich zaliczam ,,Idę", ,,Pokłosie", ,,Demona" itd. Tu już mi trudno się nie denerwować. Tymczasem napisałem komentarz o trzech panach, którzy mnie co najwyżej śmieszą. Denerwują mnie dopiero wtedy gdy wtrącają się do polityki. I takim sposobem Admaczyk nigdy mnie nie denerwuje, bo z tego co wiem nigdy się do polityki nie wtrąca. A to moje naśmiewanie się z niego (że przez Rosati będziemy go w filmach widywali jeszcze częściej) jest tak naprawdę po jego stronie. Ma facet problemy przez ta ,,holywódzką aktoreczkę".
Tymczasem mój żartobliwy post (co od razu widać) wywołuje potok żenujących pierdół. No i tak na niego trzeba było odpowiedzieć: długo, wyczerpująco, złośliwie, dosadnie. To gawron mnie sprowokował. A ty piszesz tak jakbym to ja był nienormalny...

Shadow_dawnego_ggggggg

No Sherlockiem to Ty nie będziesz... Mam w nosie waszą kłótnię, podziwiam tylko nadmiar Twojego czasu.

Mariusz_Gawron

A ty Einsteinem też nie będziesz. Ty naprawdę myslałes, że nie domyslę się iż to ty jestes shaker?
Zresztą o co chodzi z tym: ,,No Sherlockiem to Ty nie będziesz. ". Wytłumaczysz mi?

Shadow_dawnego_ggggggg

Daj już spokój. No detektyw z Ciebie żaden, bo czy Ci się to podoba czy nie Ja to Ja, a nie jakiś shaker.

Mariusz_Gawron

akurat. A konto założyłeś właśnie wtedy gdy mi chciałeś odpowiedzieć. Ja wykpiłem shakera 19 X 2017. ty założyłeś konto dzień później tylko po to aby mi odpowiedzieć. W dodatku słownictwo to samo.
Nikt się nie dał nabrać. Zapowiedziałeś że już nigdy mi nie odpowiesz ale jak zauważyłeś jak ci dogadałem i jak cię ośmieszyłem to postanowiłeś wcielić się w jakiegoś shakera. Dajże spokój. Nawet upośledzeni by się nie dali nabrać.

Mariusz_Gawron

chciałem napisać: ,,Zapowiedziałeś że już nigdy mi nie odpowiesz ale jak zauważyłeś jak ci dogadałem i jak cię ośmieszyłem to postanowiłeś wcielić się w jakiegoś gawrona".

Mariusz_Gawron

Szanowny gawronie
popatrz co inni piszą:
http://www.filmweb.pl/film/Mechanik%3A+Konfrontacja-2016-708554/discussion/ten+f ilm+jest+tak+z%C5%82y+%C5%BCe+od+43+min.+zacz%C4%85%C5%82em+wypatrywa%C4%87+Karo laka,2852554
Ich też tak ostro zaatakujesz, jak mnie, zaczynająć ze mną niepotrzebną walkę.

Shadow_dawnego_ggggggg

:):) Nie podsyłaj mi linków, bo mam gdzieś jakieś tam opinie. Konto założyłem nie wiem czy wtedy kiedy ktoś się z Tobą kłócił czy nie :) Wlazłem, bo zamierzałem iść z żoną na film i najpierw chciałem coś poczytać ogólnie:) I tak mnie rozbawił komentarz mający chyba k*rwa ze 100 linijek, że aż postanowiłem się zarejestrować i palnąć jednozdaniowy tekst. To, że używam znaków polskich i interpunkcyjnych (a przynajmniej się staram) nie znaczy, że jestem jakimś innym gościem, który pisał być może podobnie. Jednak jak ma Ci to poprawić sen lepiej niż melatonina z cynkiem i magnezem to, to TAK KU*WA jestem jakimś tam SHAKEREM. Jesteś najlepszy, taki przewidujący i rozgryzłeś mnie, jestem SHAKEREM. Sherlocku.... Śpij dobrze.

Mariusz_Gawron

no więc słuchaj shaker
Czy nazwywasz się mariuszek gawron czy to tylko twoja ksywka gawronie
słuchaj, piszesz, że ja rozbawiłem ludzi. Bardzo mi miło. Ale ty tymi swoimi frazesami o wychodzeniu na ludzi, o kochających rodzicach, o ciężkim dzieciństwie to dopiero rozbawiłeś ludzi. Mój post był ironiczny, humorystyczny i sarkastyczny
twój był żenujący. Aż płakać się chciało, że wyszedłeś na ludzi, ty biedaku

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie mogę uwierzyć, że nie skumałeś ironii mojego ostatniego postu...
Nigdy nie pisałem głupot, które wymieniłeś :)
Pozdro.

Mariusz_Gawron

gawronie, gawronie

shakerze, shakerze

O który post ci chodzi? Bo w ostatnim rzeczywiście nie bredziłeś o trudnym dzieciństwie, kochających rodzicach i wychodzeniu na ludzi

Poza tym gawronie/shakerze, co miałeś z matmy? Piszesz mi znowu, który to już twój list?, że ja napisałem 100 linijek. Pomyliłeś się 2,5 raza. Tam było tylko 40 linijek.

Shadow_dawnego_ggggggg

Z matmy zawsze 5. To się nazywa hiperbola. chyba nie wierzysz, że chciałoby mi się liczyć te linijki....
Co do pozostałych rzeczy mylisz się i tyle.

Mariusz_Gawron

A niech to!!!!! Wyśmiewałem szyca, a ten być może zagra w filmie Tarantuli obok Kruza, Pitta, Di Caprio i Pacino.

zatkaokakao

A niech to!!!!! Wyśmiewałem szyca, a ten być może zagra w filmie Tarantuli obok Kruza, Pitta, Di Caprio i Pacino.

Shadow_dawnego_ggggggg

A co jeśli ktoś nie cierpi Szyca, Karolaka, Adamczyka ORAZ Lindy?

SolAngelicka

e tam, przecież nie trzeba wszystkich nie lubić, wystarczy jednego. Jeden da radę obrzydzić cały film

Shadow_dawnego_ggggggg

oooo jeszcze dodałabym drewno Kurdej-Szatan

fanzlalka

Szatan to szatan. Ale zebrać ich wszystkich do jednego filmu to by dopiero było. To to dopiero byłaby perełka

Shadow_dawnego_ggggggg

Jest taki film. Z Domagałą i z właśnie tymi drewnami. Wkręceni?

pokatna

JUż JEST TA PEREŁKA
http://www.filmweb.pl/film/Listy+do+M.+3-2017-779043

pokatna

A niech to!!!!! Wyśmiewałem szyca, a ten być może zagra w filmie Tarantuli obok Kruza, Pitta, Di Caprio i Pacino.

Shadow_dawnego_ggggggg

Szyc jako Polański? Może i podobny jak oczy zmrużyć no ale błagam to dalej Szyc z Kac Wawa, 1920 Bitwy Warszawskiej i innych listów do M xD

Shadow_dawnego_ggggggg

Schuchardt, Linda, Grabowski.... To musi być dobry film.

Shadow_dawnego_ggggggg

"Gulczas" to też dobry film nie ma żadnego z tej trójki.

Lukasz_Broda

Teraz to już jest czwórka, bo fanzlalka dodała jeszcze szatana. Zob. post z 27 VIII 2017

Shadow_dawnego_ggggggg

Wylukałam dzisiaj w kinie zapowiedź kolejnej mega produkcji
http://www.filmweb.pl/film/Narzeczony+na+niby-2018-790257/cast/actors
Gdyby był szyc byłby strzał w 10. Karolak, Adamczyk i Szatan

Shadow_dawnego_ggggggg

Dam Ci znać w środe

vasil_zajcev

I co? Aż umieram z ciekawości

Shadow_dawnego_ggggggg

zrobiłem wpis juz, w którym dałem opis :)

Shadow_dawnego_ggggggg

tutaj
http://www.filmweb.pl/film/Ach+%C5%9Bpij+kochanie-2017-774077/discussion/Bylem+w idzia%C5%82em+i...,2938601

Shadow_dawnego_ggggggg

Trailer ciekawy, ale tytuł mi się nie podoba. Idę o zakład, że hordy kobiet, zobaczywszy tytuł, będą myślały, że to kolejna polska komedia romantyczna z Karolakiem i innymi "gwiazdami" polskiego szołbiznesu. Hehe. Komedia omyłek ;)

kate_prozac84

Cóż za wiara w inteligencję własnej płci .

Slawek_M_6

Nie mam złudzeń. Ani najlepszego zdania o płciach, obu. Ktoś przecież wali tabunami na listy do M, greya czy innego Vegę...

kate_prozac84

Ostatnio jak koleś wyjechał w swojej publicznej autoprezentacji że "uwielbia filmy Vegi, szczególnie ostatnie" to nie zwracałam uwagi na to co mówił dalej. I mi się przypomniał komentarz który ktoś zostawił pod Botoksem "współczesna polska rozrywka dla mas: koncerty disco polo, gale KSW, filmy Vegi" w punkt

kate_prozac84

No cóż... "każdy mierzy swoją miarą".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones