PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777911}
6,2 12 971
ocen
6,2 10 1 12971
4,0 3
oceny krytyków
Agentka specjalnej troski
powrót do forum filmu Agentka specjalnej troski

Świetna komedia. Dla tych, którzy są fanami Boona nie zawiodą się. Zabawne dialogi, kapitalne postaci i gagi, które bawią do łez.Agentka specjalnej troski potwierdza, że Boon nadal trzyma poziom w swoich produkcjach. Sam film warto zobaczyć dla samej Alice Pol, czy Yvan Attal. Boon, jak dla mnie nadal bezkonkurencyjny ;)

doris_39

Po obejrzeniu filmu mogę śiało stwierdzić, że Boon nie tylko trzyma poziom , ale z każdym filmem jest coraz lepszy nie tylko jako reżyser i scenarzysta, ale także jako aktor. Obsada świetnie dobrana przede wszystkim Alice jako agentka to mistrzostwo !

doris_39

już dawno nie byłam na tak dobrej komedii. śmiałam się do łez, a wraz ze mną reszta osób na sali. idealna komedia na piątkowy wakacyjny wypad do kina

doris_39

Yvan Attal jako serbski kryminalista świetny, warto zoabczyc tego aktora w zupełnie nowej odsłonie

doris_39

To jest jakiś nowy wzór od dystrybutora dla klakierów? Wymieniać nazwiska jakichś losowych aktorów z danego filmu i chwalić ich rolę? No sorry, może by to przeszło z gwiazdami ekranu, ale nie z jakimiś francuzikami, których prawie nikt w Polsce nie zna..

ocenił(a) film na 6
Masta_3

To ze Ty ich nie znasz nie znaczy, ze inni tak samo.

ocenił(a) film na 7
doris_39

Prawda, fajny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones