PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777911}
6,2 12 962
oceny
6,2 10 1 12962
4,0 3
oceny krytyków
Agentka specjalnej troski
powrót do forum filmu Agentka specjalnej troski

w moich oczach Dany Boon znany z takich hitów jak „Jeszcze dalej niż północ”, „Przychodzi facet do lekarza”, „Dusigrosz” czy „Nic do oclenia” jest niekwestionowanym królem francuskich komedii... dlatego przy Agentce liczę na kolejną dawkę znakomitych gagów

dominika_pajak_2

Zgadzam się, facet naprawdę potrafi robić komedie, które oglądają miliony. Agentka zapowiada się bardzo ciekawie i nie ma co się obawiać o humior.

dominika_pajak_2

byłam na seansie przepremierowym i stwierdzam, że rzeczywiście Boon jest królem francuksiej komedii, stworzył film na którym każdy uśmiechnie się wiele razy, bo Agentka jest rewelacyjna

matyldkaw

To super, ja się wybieramw dniu premiery i chętnie obejrzę dobrą francuską komedię.

matyldkaw

już nie mogę się doczekać

dominika_pajak_2

to prawda po takich hitach nie było trudno podjąć decyzję przy wyborze filmu w kinie :) osobiście mogę jedynie napisać, że Boon po raz kolejny pokazał, że umie rozbawić publiczność. mam nadzieję, że na kolejną jego produkcję nie trzeba będzie tak długo czekać :)

KLARA_1985

facet potrafi robić komedie, cała sala śmiała się do łez :) mam nadzieję, że kolejny film będzie można szybciej zobaczyć

dominika_pajak_2

Ja z wielu francuskich komedii znam trylogię " Taxi " L. Bessona, nie które filmy z udziałem Louis de Funèsa i w sumie tyle ale " Agentka specjalnej troski " to może być coś b. ciekawego, na razie zastanowię się czy warto będzie obejrzeć ten film ale póki co mogę jedynie powiedzieć że tytuł filmu jest co najmniej naprawdę b. ciekawy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Rafal3399

Louis de Funes to wybitny twórca komedii, którego każdy zna, ale warto tez poznac filmy młodszego pokolenia. Moim zdaniem Dany Boon daje radę i robi dobre komedie, które wprowadzają w bardzo dobry nastrój. Tak właśnie jest z Agentka specjalnej troski.

Filomena00

To prawda tylko że w ankiecie na najzabawniejszego agenta " Agentka specjalnej troski znalazła się na samym niemal końcu dobywając o ile dobrze pamiętam tylko 2% wszystkich głosów użytkowników Filmweb-u, ale nie zmienia to faktu że Dany Boon jest " dobry w te klocki " :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Rafal3399

zgadza się, ale film jest od 18 sierpnia w kinie więc można uznać sam udział w ankiecie za sukces, bo konkurencja agentów jest spora :)

Filomena00

O tak zwłaszcza że postać grana przez R.Atkinsona czyli Johnny English okazł się być bez konkurecyjny to miłe zwłaszcza że widziałem filmy z jego przygodami :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Rafal3399

Atkinosn w każdej roli jest świetny :)

Filomena00

Bez dwóch zdań masz pełną rację :D

dominika_pajak_2

byłem, widziałem i mogę potwierdzić, że Boon umie robić dobre komedie

ocenił(a) film na 5
dominika_pajak_2

jak dla mnie sredni, nie moje poczucie humoru, zdecydowanie bardziej polecam "alibi.com"

ocenił(a) film na 8
dominika_pajak_2

Ja tym mianem nazwałabym Philippe Lacheau, co potwierdził wspaniałym alibi.com ale Agentka była jak najbardziej dobra i zabawna ;)

ocenił(a) film na 8
dominika_pajak_2

Właśnie wróciłam z kina. Gęba boli ze śmiechu, Dany znów udowodnił, że potrafi robić komedie. Mnie rozwaliła scena z Pizzą Halal w wersji z salami. Kto oglądał, ten wie o co chodzi ;) Miłego wieczoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones