PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759238}

Alfa

Alpha
6,2 15 902
oceny
6,2 10 1 15902
Alfa
powrót do forum filmu Alfa

Co za banda niekompetentnych pacanów, którzy do tego doprowadzili. Państwo cofa sie w rozwoju. :]

Wilkolak_Autograf

Najśmieszniej jest jak przyjeżdżasz z UK odwiedzić rodzinę a oni idą na premierę filmu który ty widziałeś 3 miesiące temu a miałem już taką sytuacje. Polskie kino to patologia wydawnicza, ceny biletów też nie powalają to nic dziwnego że im tak drastycznie zyski spadają. Jak nic z tym nie zrobią to będzie tylko gorzej.

Kalenz

Dokładnie. Chociaż teraz widzę... w sumie to każde państwo ma TEN film tak późno z premierą, z wyjątkiem Filipin... WTF? Może jakiś błąd?

Wilkolak_Autograf

Za premierę światową uznaje się pierwsze publiczne wyświetlenie filmu na targach filmowych itp (być może na jakiejś gali na Filipinach go puścili), film natomiast może mieć swoją premierę później to jest normalne. Natomiast nie jest już normalne to że Polskie kina potrafią puszczać filmy które nie są megahitami Hollywood z 3 miesięcznym opóźnieniem w stosunku do Europy Zachodniej albo nawet wcale- powód? będzie mało chętnych na seans. No jasne, bo lepiej sprzedawać bilety po 25zł i mieć większe pół sali wolnej na każdym seansie niż sprzedać taniej a na pewno będzie więcej chętnych. Netflix za miesiąc kosztuje prawie tyle co pójście do kina tak więc nie mam pytań.

ocenił(a) film na 6
Wilkolak_Autograf

xD Jak się dalej wierzy filmwebowi w kwestii premier i nie ruszy się głową, to później powstają takie kwiatki, a w rzeczywistości premierę ten film w Polsce będzie miał równocześnie z tą w Stanach i wcześniej niż np. Wielka Brytania.

Zawsze śmieszą tacy frustraci, co zdążą powyzywać nie mając wcale racji.

Pauleta

xD A mnie takie hipokrytki, które zadrwią z innych przez drobne niedopatrzenie, a same nie przeczytają dalszych wypowiedzi w temacie.

ocenił(a) film na 6
Wilkolak_Autograf

Fajnie masz jak za "drobne niedopatrzenie" już wyzywasz wszystkich od "bandy niekompetentnych pacanów". I naucz się znaczenia słowa hipokryzja.

Pauleta

"Wszystkich"... "Naucz się" z czym się wiązać może jakiegokolwiek rodzaju niedopatrzenie. W zwrocie też polecam dokładnie to samo - weź słownik języka polskiego i przeczytaj obszerną definicję słowa "hipokryta/hipokryzja". Jest jak najbardziej trafiona i tak, sprawdziłem to, wedle Twojej sugestii. Sama zrobiłaś z siebie pośmiewisko swą projekcją i niewiedzą. Przykre, że zamiast pisać na temat filmów, dop*eprzasz się bez sensu, po czyimś przyznaniu się do błędu, nie widząc własnych wad, jak 10-cio latka :] Żegnam i zostawiam pole do popisu, przewidywalnie.

ocenił(a) film na 6
Wilkolak_Autograf

Hipokryzja występuje wówczas, gdy ktoś się naśmiewa z kogoś za coś, a sam postępuje tak samo. Nie wyzywałem nikogo w tym temacie w przeciwieństwie do Ciebie, a już tym bardziej nie przed zapoznaniem się z tym to jest naprawdę, a nie bazując na tym, co napisał filmweb.

To raz, dwa to ani razu nie widziałem, że przyznałeś się do błędu, nawet nie przeprosiłeś za wyzywanie, za to określiłeś to mianem "wtf, może to jakiś błąd". To nie to samo, jakby co.

"Przykre, że zamiast pisać na temat filmów" - jeszcze jakby ten temat, który sam założyłeś dotyczył filmu, a nie narzekania na opóźnioną premierę, to byłoby dobrze :) Także więc zostałem w temacie, który w końcu sam rozpocząłeś, nie rozumiem o czym chciałeś, by Ci odpisywano.

ocenił(a) film na 5
Pauleta

Pauleta raczej ma racje. Ciągle ludzie którzy nie mają sprawdzonej wiedzy toczą pianę z ust i to właśnie jest definicja Polski obecnej :)

konrad89

Taki Kondzio, wykształcony rycerz na koniu białym, za jakiego uważa się reszta mentalnego wieśniactwa tego kraju w sieci. Jednak Ty przecież na pewno jesteś bystrzejszy od wszystkich tu zgromadzonych :] Widać, że na przeczytanie ze zrozumieniem całości zabrakło Ci sił i chęci przed odpowiedzią, lecz żeby doczepić się do rozmowy bez wnoszenia niczego pożytecznego wystarczyło wigoru... :]
Poprzeć pusto kogoś, kto z braku argumentów uczepił się braku znajomości definicji słów, POMIMO trafnego ich wykorzystania przez oponenta w dyskusji... do tego trzeba już być dwukrotnie większym ignorantem, niż kreatorka tych wyimaginowanych zarzutów.
Rządy terroru zwykle też dochodzą do skutku przez przeważający głos ludności. Problem w tym, że ci, zwalają później swoje błędy na innych lub po fakcie zdają sobie sprawę, jakich szkód dokonali. Jesteście w takiej właśnie "większości". :) Ignorancja. <-to właśnie jest definicja Polski obecnej, bo ja jedynie bronię swojej godności, Konradzie numer 89 :]

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Wcale nie będzie miał premiery równocześnie niż w Stanach bo dopiero 9.11.2018.; Pozdrawiam.

widbos

A skąd wziąłeś datę 9 listopada 2018?
W USA miał 17 sierpnia,tydzień później w Wielkiej Brytanii. a u nas ma mieć 14 września...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Na multikino.pl widnieje taka informacja.

widbos

Tam nie patrzyłem, a na kilku innych stronach jest jedna data 14 września...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

14 już niedługo, więc się okaże.

widbos

Ja tam już widziałem - miłe zaskoczenie...

ocenił(a) film na 5
Wilkolak_Autograf

dzisiaj reklamowali w kinie na Jumanji, że wkrótce w kinach więc chyba zaraz powinien wejść

stadnicki82

Teraz widnieje premiera na 14 września 2018 roku, na całym świecie. Już poprawiono stronę filmu.

ocenił(a) film na 5
Wilkolak_Autograf

na youtube jest marzec, wątpie że w kinach puszczaliby reklamę filmu z września

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones