PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776064}
6,9 29 582
oceny
6,9 10 1 29582
Alibi.com
powrót do forum filmu Alibi.com

Też już coraz częściej produkują prostackie, niewymagające komedie. Szkoda że ten gatunek powoli ginie.

AgusKa1993666

komedia ma rozbawić widza, a nie być wymagająca.... tak więc wystarczyło zakończyć ocenę na słowie prostackie ;)

ocenił(a) film na 4
MafiozoJZM

No tak, ocena pokazuje że rynsztok jest w cenie. W sumie komedie tu przeważnie dostają dobre noty bo mają swoich stałych niezbyt wymagających adoratorów. Nauczyłam się już że od oceny ogólnej na filmwebie w przypadku komedii zawsze trzeba odjąć te dwa, trzy oczka, wtedy uzyskujemy w miarę trafny wynik.

AgusKa1993666

w Twoim przypadku :) dla mnie zazwyczaj są trafne

ocenił(a) film na 7
AgusKa1993666

Czy "Martwe wody" potwierdziły te regułę? Raczej nie bo film osiągnął średnią ocenę 6 a dla koleżanki to istne arcyciedło. To potwierdza tylko zróżnicowanie w gustach, których nie powinno się komentować w tak głupi sposób.

AgusKa1993666

Nie wydam oceny po obejrzeniu 17 minut filmu. Najpierw jakiś kolo podchodzi do gołego Murzyna zwracając się doń "kochanie", po czym klepie go po tyłku (po prostu można pęc ze śmichu). Następnie kolo z jakąś laską na odludziu bawią się w "kto się pierwszy zaśmieje, ten cienias" i ona go miętosi po jajach, a on ją po cyckach (ubaw po pachy). Wreszcie na dzień następny kolo stoi goły i wywija wibratorem, gdy do mieszkania znienacka wchodzi kobieta, ponoć matka tamtej laski (tarzałem się ze śmiechu po podłodze). I to mi wystarczy. Degeneracja tego narodu Żabojadów, niegdyś uważanego za centrum kulturalne Europy postępuje. I na tym polega cały ten lewicowy "postęp".

AgusKa1993666

Akurat muszę się zgodzić - Cóż niektórych bawią zidiociali bohaterowie mnie akurat niekoniecznie ):

ocenił(a) film na 4
AgusKa1993666

Dokładnie tak. Humor dla 12 latka, zapatrzyli sie na debilne amerykańskie komedie :( szkoda, wielka szkoda. Byłam fanka francuskich komedii.

ocenił(a) film na 2
AgusKa1993666

Współczuję ludziom, dla których ten film jest "dobrą komedią".

ocenił(a) film na 8
Tommy_Red

Współczują ludziom którzy nie potrafią przyjąć do siebie, że każdy może mieć inny gust... Nie jedna mądra osoba lubi się po ciężkim dniu pośmiać przy czymś niewymagającym i ma do tego prawo. Bardziej żal ludzi, którzy przejmują się tak tym, co innym się podoba, zamiast wziąć się za własne zainteresowania. :)

ocenił(a) film na 2
MrLuketmi

Faktycznie, niejeden dwunastolatek ma w dzisiejszych czasach ciężkie dni.

ocenił(a) film na 8
Tommy_Red

Dokładnie tak, każdy takie miewa. A dyskusja ta nie ma sensu. Polecam tylko uszanować to, że każdy ma swój gust. Jedni się ograniczają w swoich ulubionych typach, a inni są otwarci na wszystko. Ale warto uszanować każdego. :)

ocenił(a) film na 6
MrLuketmi

Komedia niezła, jak dla mnie, trochę się pośmiałem (mało) trochę wymęczyłem pseudo gagami (więcej), no i nic więcej nie mam do dodania...

AgusKa1993666

No to jakie według ciebie powinny być komedie? Mogłabyś podać jakikolwiek przykład tych "lepszych", wymagających myślenia? Może i mnie zainteresują pozycje, które mogą połechtać ego konesera prawdziwych komedii?

Vindemi

Komedia powinna być luzacka, ale jak inne gatunki, musi być przemyślana, żeby bawiła. Spójrz na mój wpis powyżej - nakręcić coś o miętoszeniu po jajach, machaniu wibratorem może każdy, nawet poniżej poziomu inteligencji p. Kononowicza.

ocenił(a) film na 8
AgusKa1993666

Dla ponuraków nigdy nie istniał. Współczuję. Także Ozona.

ocenił(a) film na 9
AgusKa1993666

Amerykanom daleko do francuskiej komedii

ocenił(a) film na 3
AgusKa1993666

Zgadzam się w pełni, poziom tej francuskiej komedii jest żenujący po ocenach spodziewałem się czegoś zupełnie innego. A to taka zidiociała komedyjka.

AgusKa1993666

Pełna zgoda! Dla mnie 3/10.

Typowa debilna komedia dla 99% kretynów tego świata!

Pozdrawiam

AgusKa1993666

Kiedyś były zwariowane komedie np. te z Louis Germain David de Funès de Galarza

ocenił(a) film na 8
AgusKa1993666

Życzę Wam Drodzy Rodacy choć krztynę poczucia humoru, jaki mają Francuzi. Tak, ci sami Francuzi, którzy również śmieją się oglądając komedie z Louisem de Funèsem.

ocenił(a) film na 10
AgusKa1993666

Do wszystkich, co są na nie, po co więc oglądacie Komedie, skoro jesteście na nie? :D co Was w takim razie rozśmieszy, melodramat? :D

gosiaW

A czy każdemu musi śmieszyć to samo, tylko z tego powodu że to gatunkowo komedia.

ocenił(a) film na 10
buterfly

Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz :)

gosiaW

Przeczytałem :) - Niczego to w moim komentarzu nie zmienia, sam oglądam komedię ale akurat ta mnie nie bawi.

ocenił(a) film na 10
buterfly

To skoro jesteś taki miły, to cie rozumiem, nie rozumiem tych, co krytykują z nienawiścią ;)

gosiaW

Często też mają swoje fobię i zupełnie nie rozumieją niektórych komedii ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones