PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776064}
6,9 29 578
ocen
6,9 10 1 29578
Alibi.com
powrót do forum filmu Alibi.com

Jest dobrze

ocenił(a) film na 8

Poszedłem na film z dużą rezerwą. I... szok. Genialna komedia pomyłek. Humor totalny. Film można oglądać kilka razy. Lekka i przyjemna formuła. Ostrzegam - będzie bolał brzuch - ze śmiechu. Dla płaczących w wyniku mocnych wrażeń humorystycznych polecam zabranie chusteczek na seans :)

Piotrasek_a

Dokładnie, ja miałem spore obawy m.in. po plakacie i zdjęciach widocznych na filmwebie, a komedia była świetna (pomijając nieliczne momenty ze zwierzętami - przewrażliwionym na tym punkcie odradzam). Dawno się tak nie uśmiałem i to do końca napisów. Reszta widzów na sali też się dużo śmiała. Humor wszelakiego rodzaju - proste gagi, często związane z seksem, świetne teksty, zabawne nawiązania do Star Wars, filmów komiksowych, filmów z van Dammem (a może konkretnie jednego filmu), francuskich polityków, współczesnych "artystów" z estrady, a nawet imigrantów. Warto obejrzeć, niekoniecznie w kinie, ale jak ktoś teraz chce się w kinie dobrze bawić, to warto się wybrać.

ocenił(a) film na 6
Piotrasek_a

fajna komedia, ale żeby zanosić się śmiechem to przesada, no kilka razy jak psem kopnęli to śmiechłam w głos ;-P

Kasha

Dla mnie bardzo śmieszna

ocenił(a) film na 7
Piotrasek_a

Chusteczki na ten film? Dobry dowcip.

ocenił(a) film na 5
Piotrasek_a

żeby była genialna to raczej wątpliwe, zobacz raczej pierwowzór "ALIBI" i zobaczysz która była lepsza, Alibi.com to francuski remake tego filmu. Dla mnie osobiscie oryginał jest znacznie lepszy ! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones