PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193450}
7,1 53 077
ocen
7,1 10 1 53077
6,3 15
ocen krytyków
Alita: Battle Angel
powrót do forum filmu Alita: Battle Angel

Taaak, świetnie, film w pełnym stereo 3D, prawdopodobnie będzie rewolucja. Ale czy my będziemy mogli go obejrzeć w Polsce? Cameron MA NADZIEJĘ, że do lata roku 2007 ok. 1000 kin AMERYKAŃSKICH bedzie wyposażonych w specjalne projektory 3D potrzebne do wyświetlenia filmu. Ile lat potrwa nim NAZE kina będą miały taki sprzęt? Jakoś tego nie widzę.. Do tego czasu może z 5 kin w Polsce będzie w stanie puścić ten film. Może. :|

Not_Anyway

Jak byś chciał wiedziec to właśnie 5 kin w tej chwili byłoby w stanie to puścić, gdyż jest wyposażone w taką technologię (w Krakowie, Warszwie, Katowicach, Szczecinie i gdzieś tam jeszcze) więc chyba nie ma się co martwić - będzie tego więcej za 2 lata.

Albertino

Kurde robią ludziom takiego smaka ta ten film (Cameron + 3D) - a tyle jeszcze trzeba czekać.

ocenił(a) film na 6
Antalix

Ciekawa sprawa :) Robili ten film 12 lat - on dopiero w grudniu tego roku ma mieć premierę.

W międzyczasie, od momentu, gdy założyliście ten wątek, był wielki boom na kino 3D, wywołany Avatarem (2009) i technologia 3D zdążyła się już ludziom znudzić. Niewiele też już kręci się w 3D.

ocenił(a) film na 6
Sony_West

Dodam, że kina 5D i 7D tez nie zrobiły kariery.

Podobno pracują nad 11D, ale nie wiem, co to miało by być - na westernie będą wpuszczać stado krów do sali kinowej, czy co?

Antalix

Nie przesadzaj, tylko 14 lat ;)

Not_Anyway

A tu niecałe 5 lat później Polska jest pod względem ilości kin 3D niemal europejską potęgą :)
Avatar ma niemal 200 kopii 3D w samej tylko Polsce, w USA 2700... Nie ma co wątpić w postęp technologiczny jak widać :D

milek29a

..Co to jest "Pełne stereo 3D"? :D:D:D

ocenił(a) film na 9
rolnik_sam_w_dolinie

bo w tamtych latach głośniki były namalowane, teraz są w 3d

milek29a

A po kolejnych 7 wszystkich prawie nic już nie obchodzi 3D ^^

ocenił(a) film na 7
wnuczus_fw

Oscar z archeologii goes to you :) .

użytkownik usunięty
wnuczus_fw

Gdyby nikofo nie obchodziło nie produkowano by nowych filmów w 3D

ocenił(a) film na 8

No bo nie produkują. Filmów, które powstają z zamiarem pokazania ich w technologii 3D w ciągu roku wychodzi garstka. W większości seansów 3D, efekty dodawane są już po tym jak film został nakręcony, przez co wychodzą one po prostu słabo.

Not_Anyway

Jak czytam takie starożytne posty to aż się wzruszam.

ocenił(a) film na 9
gabro111

totalnie

Not_Anyway

2005 rok... Ach. I jakaż to wizja jednak była :)

ocenił(a) film na 6
Eryniae

I jak po wielu "rewolucjach" pozostał jedynie kurz i mało kogo już dziś 3D obchodzi.

ocenił(a) film na 6
Grifter

czy ja wiem, IMAX 3D jest sztosem

ocenił(a) film na 7
mefik2

Prawda to

Kalimdor

Nawet Pogromczynie Duchów w Imax były sztosem :)

Grifter

Mnie 3D jakoś nigdy nie fascynowało, jakoś ta technologia nie kupiła mnie.

wilczekstepowy

Cóż, ja mając 3D i 2D do wyboru, wybieram 3D...

Not_Anyway

he he he...

ocenił(a) film na 6
Not_Anyway

Serio? zapowiedz tego filmu wisiała tu tyle lat?

ocenił(a) film na 9
Patrick_2

była lekka obsuwka...

Not_Anyway

Niesamowicie czyta się tak stary post wyszedłwszy z kina!!! :D

Not_Anyway

Ciekawe czy OP jeszcze żyje...

LordRahl

OMG normalnie podroz w czasie xD kocham stare posty haha

ocenił(a) film na 8
Not_Anyway

O kurcze to jak powrót do przeszłości, fascynujące takie posty :D
A sam film Alita, powstawał tyle lat ( i pomyśleć że 10 lat temu powstał Avatar !! SIC!! ), i dostaliśmy historię urwaną jakby w połowie, czekam na część drugą :D

Not_Anyway

Czytając tę dyskusję czuję się jakbym odkrył hieroglify :D

ocenił(a) film na 7
Not_Anyway

Milo przeczytać posta sprzed tylu lat. Pomyśleć ze tak długo ten film powstawał, ze aż minął bum na 3D :) Pamiętam jak w 2002 roku bylem na seansie 5D, w Six Flags (USA). Robiło wrażenie. Teraz konwertują byle badziew do 3D, byle zarobić kaske!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones