PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193450}
7,1 53 344
oceny
7,1 10 1 53344
6,3 15
ocen krytyków
Alita: Battle Angel
powrót do forum filmu Alita: Battle Angel

Mimo iż premiera za 4 lata to film ma wystawionych 38 głosów a jego średnia wynosi 1,7
http://www.filmweb.pl/search?q=Battle+Angel+

ocenił(a) film na 6

Tu chodzi przede wszystkim o to jakie g*wno wyszło z Avatara i Cameron czysto lecąc po kasę robi trylogię w momencie kiedy nawet pierwsza część miała ledwie szczątkową fabułę przez co mimo, że oryginalna wersja jest świetna to po pierwsze będziemy czekać jeszcze sporo więcej niż te 4 lata, a po drugie pewnie zniszczy całość...

Dealric

Skąd wiesz, może następne filmy będą dobre. Na Camerona już wszyscy wydali wyrok.

ocenił(a) film na 6
sandy97

Wszyscy wydali wyrok bo Cameron sam wszystkich widzów prowokuje do tego.

Dealric

Prowokuje bo teraz jest na etapie odcinania kuponów. Wydaje się, że to nie jest już ten dawny Cameron sprzed lat. Teraz leci za kasą, inwestuje w dziwne produkcje
http://www.filmweb.pl/film/Zaginiony+grobowiec+Jezusa-2007-427397/discussion/Cie kawe+dlaczego+nie+by%C5%82o+polskiej+premiery...,1899342
potrafi wypuścić szereg niedoróbek Tym większa szkoda, że cześć dawnych jego produkcji typu Terminator, czy Obcy – decydujące starcie to klasyki do których kiedy nadarzy się okazja z przyjemnością wracam.

użytkownik usunięty
Dealric

narzekasz na szczątkową fabułę w Avatarze i to że Cameron leci na kasę a sam oceniasz Władca Pierścieni na 10/10

Twoja wypowiedź ma tyle sensu co zdanie: "Jedzie tramwaj, a ten drugi też ma trampki".

użytkownik usunięty
ignusfatus

to się naucz czytać ze zrozumieniem to może zrozumiesz jej sens

Odkąd w szkołach podstawowych odbył się pierwszy test gdzie użyto zwrotu "czytanie ze zrozumieniem", każdy forumowy mądrala stara się pokazać, jaki to jest "zrozumiale oczytany".

Szanowny kolego, ale ja wykazałem "sens" twojej wypowiedzi i w dodatku poparłem go przykładem, a jeśli chce się kogoś pouczać, najpierw trzeba nauczyć się podstaw. Na początek proponuję, rozpoczynać zdania z dużej litery i stawiania kropki na końcu. Potem nauka stawiania przecinków. Pozdrawiam.

Dealric

Żadna tam premiera za 4 lata. To bujda filmwebowa, nie pierwsza z resztą. Film nie ma żadnej daty, a racjonalnie patrząc to 2020 wydaje się być najwcześniejszą możliwą datą.

Dealric

Masz rację na moje to Bracia Wachowscy mogli by się podjąć.

ocenił(a) film na 5
Dealric

Czyli mam rozumieć Tytanic, Alien 2 i Terminator 2 idą w zapomnienie i bojkotujemy każdy film z jakim Cameron ma styczność bo Avatar nam się nie podobał xD. Weź mnie nie rozśmieszaj po pierwsze to on ma głęboko gdzieś co Filmwebowicze o nim myślą, pewnie nawet nie wie że istniejemy. Po drugie bojkotując jego filmy nie sprawisz że zacznie robić coś innego na co nie ma ochoty; robiąc to tylko wprowadzasz gówno na portal.

ocenił(a) film na 6
EMERSION

Czy ty zrozumiałeś słowo z mojej wypowiedzi? Chyba nie ;)

ocenił(a) film na 5
Dealric

"Tu chodzi przede wszystkim o to jakie g*wno wyszło z Avatara" i "pewnie zniszczy całość" - no z tego wynika że Avatar ci się nie podobał I Z GÓRY bojkotujesz jego następne filmy BO WYDAJE CI SIĘ że je zniszczy.

Jeżeli nie to proszę wytłumacz mi jak inaczej interpretować twoje słowa.

ocenił(a) film na 6
EMERSION

Z mózgiem interpretować.

A co do takich rzeczy jak Alien 2 czy Terminator 2. Sprawdź daty produkcji. Podaj mi jeden dobry film Camerona od okolic wyjścia avatara ;>

ocenił(a) film na 5
Dealric

Przecież wyżej ci napisałem interpretacje, co to w ogóle za odpowiedź: "Z mózgiem interpretować." ?? Wykazuję płytkość twojej logiki i to że potrafisz pluć na filmy które jeszcze nie wyszły, potrafisz pluć na najlepszego reżysera lat 90 a dlaczego? Bo ci się nie podobał jeden film. Musisz być naprawdę ograniczony.

Jeżeli twoje słowa znaczyłyco innego to mi wytłumacz jak inaczej mam je rozumieć albo przyznaj się że pisząc: "Czy ty zrozumiałeś słowo z mojej wypowiedzi? Chyba nie ;)" kłamałeś.

Albo może sam nie rozumiesz co piszesz?

Nie ma się co przejmować frustratami. Cameron broni się sam i opinie "znafcuf" można skwitować najwyżej uśmiechem politowania.

gadają głupoty sensowne "jak łysy grzywą o kant kuli". Żal mi was, Avatar to dobry film, bez powodu nie był by w książkach od J.Polskiego, mój brat ma ten film w książce w gimnazjum.
Avatar to dobry film, trzeba mieć dobrą wyobraźnię żeby coś takiego zrobić.

Cokolwiek Cameron nakręci idę w ciemno. A awatar bardzo mi się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones