PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730844}

Anihilacja

Annihilation
6,2 101 620
ocen
6,2 10 1 101620
7,1 31
ocen krytyków
Anihilacja
powrót do forum filmu Anihilacja

Film będzie na Netflix. Szkoda, że nie trafi do kin, z drugiej strony płacąc abonament w Netflixie oczekuje, że właśnie takie filmy będą pojawiać się w serwisie.

Grabka23

A film ma recenzje, że palce lizać.

użytkownik usunięty
Grabka23

Wlasnie wróciłem z niego, z kina.

użytkownik usunięty

Spoko a w jakim mieście wyświetlają?

ocenił(a) film na 5

Ciekawe jakim cudem ?
Co ciekawe, obraz wchodzi do kin już jutro, ale w multipleksach zobaczą go wyłącznie mieszkańcy Ameryki Północnej i Chin. Dystrybucją w reszcie świata, w tym także w Polsce, zajmie się Netflix, który wykupił prawa do filmu od Paramount Pictures. To już drugi przypadek, gdy serwis streamingowy dochodzi do porozumienia z tym przedsiębiorstwem. Kilkanaście dni temu w ofercie giganta VOD pojawił się zakupiony od Paramount Paradoks Cloverfield.

użytkownik usunięty
olcia1117

Mieszkam w Chicago. Film nie wzbudził większego zainteresowania widowni, sam byłem na premierowym pokazie, widzów można było policzyć na palcach dwóch rak.

myślę, ze film jest specyficzny i można go określić jako " przekopywanie nieskończonych tematów sci fi " . postawiłbym go na jednej półce np z Arrival może i z Ex Machiną, może z Niepamięć itd.
Według mnie, jeśli spojrzy się na ten film właśnie w tym pryzmacie, jako fan sci fi który lubi i czeka na nowe rzeczy, nurtują go, to ten film jest strzałem w 10.
Ja podszedłem do niego całkiem na świeżo, nie oglądam od paru lat żadnych zapowiedzi, nie czytam recenzji, po prostu dowiaduje sie ze jest cos w kategorii sci fi , może ukradkiem gdzieś przeleci mi pare scen jakiegoś zwiastunu ( skądś muszę się dowiedzieć o nowym tytule ) ale nie badam go mocno, potem siadam, oglądam i każda scena jest dla mnie ciekawą nowością. Nowością w temacie - a to bardzo ważne.
Sądzę ,że mieliśmy troche " posuchy" w temacie tego typu filmów, pare lat przestoju i pare lat temu to ruszyło, pojawiają się takie " perełki " jak własnie Anihilacja. Twórcy przestają się bać, eksperymentują i sądzę, że to bardzo dobrze.
Podobał mi się, zaciekawił mnie, akcja jak dla mnie intrygująca, tempo nie było szybkie ale " coś " niezwykłego w sobie miało. Nie poznaliśmy za dużo w filmie i według mnie wyszło to na plus. Bardzo duzy plus.
Polecam ;)

ocenił(a) film na 8
Grabka23

Film w kinie sie pojawił,ale tylko w Ameryce Północnej - mowię to po wyjściu z seansu. Paramount stwierdził, że bedzie on zbyt intelektualny i nie zarobi wiele jeżeli chodzi o box office,dlatego został odsprzedany Netflixowi.

ocenił(a) film na 6
abramakabra

jeśli zbyt intelektualny to z tą Amerykę Północną średnio trochę trafili ;p

ocenił(a) film na 7
Grabka23

dla zainteresowanych premiera na Netlix 12 marca...

ocenił(a) film na 8
Peter35

dobrze wiedzieć!!

ocenił(a) film na 5
Grabka23

Czyli pozostaje nielegalne źródło, skoro nie ma w kinach, a komp nie jest w stanie udźwignąć filmów z www (youtube, netflix, showmax). Ciekawe rozwiązanie prawdę powiedziawszy. No oczywiście zawsze można wydać 2k na nowego kompa, ale to ciut przydrogo by obejrzeć jeden film ;-)

ocenił(a) film na 7
Marooned

Na piracenie komp nigdy nie jest za słaby, a i odpowiednie łącze internetowe się znajdzie, no chyba że też na lewo podłączony masz internet, wtedy bida jak znalazł, całkowicie usprawiedliwione złodziejstwo :)

Marooned

Ja bym się chętnie dowiedział, co oznacza "komp nie jest w stanie udźwignąć filmów z www"?

ocenił(a) film na 7
Marooned

Ty tak serio? Przecież filmy pójdą nawet na paroletnim tablecie z łączem mobilnym :D

ocenił(a) film na 5
Marooned

chryssalid: Pentium core duo, 11 letni Dell z XP, który radzi sobie z fullHD (mpg lepiej, mkv do 720p) z dysku czy starszymi filmami na YT (stary kodek), jednak z nowymi nawet na 144p potrafi przyciąć - kwestia kodeka i pewnie braku sprzętowego wspomagania.
rifles47: Tablety to całkiem nowe urządzenia, dlatego na nich to śmiga. Nie wiem po co ten zbędny śmieszek.

Marooned

Czyli przypuśćmy że kupujesz kompa za 2k tylko do jednego filmu, a po obejrzeniu komp do kosza? Myślę że powinieneś zacząć się leczyć

ocenił(a) film na 5
Azaroth_D

Nie wydaje mi się, byś był naczelnym lekarzem na forum, więc nie wysyłaj ludzi na leczenie, bo uznają Cię za szarlatana. Ale idąc Twoim tokiem rozumowania to na leczenie mógłby się przejść, kto kupuje kompa tylko do jednego filmu. Na szczęście nie znam takich ludzi.

Grabka23

Wypowiedź na poziomie typowego janusza, płacisz abonamoent to wymagasz. "polak płaci to wymaga"

Grabka23

"polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga", "polak płaci to wymaga",

Pinkley_91

morda, tomuś

Grabka23

Ja pierdzielę kto normalny wykupuje Netflix? Przecież tam samą kupę serwują, szkoda złotówki na ten shit.

Grabka23

joł nie wia skund ta handra u ciebie frelka przeca te obrazy na flitnexie juz som

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones