PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756360}

Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Creation
6,2 66 250
ocen
6,2 10 1 66250
6,0 6
ocen krytyków
Annabelle: Narodziny zła
powrót do forum filmu Annabelle: Narodziny zła

Mile zaskoczona

ocenił(a) film na 8

Jestem bardzo mile zaskoczona drugą częścią,przez chwilę przeszla mnie myśl,ze druga część (przedstawiona historia) nie bedzie zbyt ciekawa..a tu niespodzianka. Film bardzo dobry, jedyne co mi przeszkadzalo to ilosc jumpscearów.. oraz twarz demona,ale mozna wybaczyc. :) Bardzo spodobalo mi sie zakonczenie,nie bede spoilerowac,ale moge napisac,ze bardzo fajne zakonczenie oraz wytlumaczenie.

ocenił(a) film na 6
souvenirs1

Właśnie wróciłem z kina i muszę przyznać, że film był całkiem dobry, ale twórcy chyba nie mogli się zdecydować jak potężny ma być ten diabeł. W jednej chwili rozrywa kobietę na pół, zawiesza ją na ścianie a potem zamienia w zombie, a w następnym ujęciu boli go gdy mała dziewczynka w windzie towarowej stuknęła mu paluszki latarką.

Mogłabyś mi wyjaśnić zakończenie? Szczerze, chyba go nie zrozumiałem. Co się stało gdy ta nowa rodzinka usłyszała jakieś hałasy?

ocenił(a) film na 8
hepimen

Oglądałeś pierwszą część? To była rodzina z pierwszej części i w sumie początek filmu. Gdy rodzina kładła się spać usłyszała hałasy u sąsiadów,wtedy mąż tej blondynki poszedł sprawdzić,okazało się właśnie,ze to rodzina,która zaadoptowała tę opętaną "Annabelle" z chorą nogą,po kolejnych 12-tu latach znowu wszystko się zaczęło i córka wraz ze swoim partnerem z sekty zamordowała swoich rodziców co ją adoptowali. Nie wiem czy o takie wytlumaczenie Ci chodzilo,ale to tak w skrócie jak ja to zrozumialam. Szczerzr to myslalam,ze zakonczy sie tym,ze dziewczynki bedą jexhaly autem do innego miejsca i nagle pojawia sie napisy.. a tu mily powrót do jedynki.. no i ta "Prawdziwa" lalkq Annabelle,którą dali jej w prezencie w sierocincu,super pomysl.
Z tym demonem to zgadzam sie z Toba w 100%. Szkoda tez ze go pokazali jak i podlozyli glos,o wiele lepiej by to wygladalo jakby dali teoche tajemniczosci.

ocenił(a) film na 6
souvenirs1

Podejrzewałem, że to właśnie to. :) Dzięki za info!
Również bardzo podobało mi się, że użyli prawdziwej lalki, nawet jeżeli tylko symbolicznie.

souvenirs1

Wydaje mi się, czy zakończenie elegancko spięło ze sobą wszystkie 4 filmy? Dwie Annabelle i 2 Obecności?

ocenił(a) film na 8
hepimen

Tu jest dokladne wyjasnienie :) https://m.youtube.com/watch?v=URwdEfdSmqI

hepimen

Szanuję Cię za tę analizę w kwestii siły demona, sam kiedyś takie robiłem(p. Wrota do Piekieł), ale dałem sobie spokój widząc wiele takich nieścisłości w horrorch pojawiających się na rzecz ładnie pokazanych i robiących wrażenie 'filmowych' scen ;)

ocenił(a) film na 6
Grzei

Co to za scena po napisach gdy ciemnym korytarzem idzie zakonnica??

Plumbergus

Pewnie reklama filmu o tej zakonnicy. Ona pojawia się w serii w Obecności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones