PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763051}
7,0 10 1 4157
7,4 16
ocen krytyków
Aquarius
Lucia obchodzi swoje 70. urodziny. Ktoś wznosi toast, rodzina się uśmiecha, wnuki recytują życzenia.... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Chciałbym na prawdę zobaczyć te babcie o temperamencie nastolatek, jednak obawiam się, że zanim to się stanie, wszystkie kraje produkujące taką nieociosaną propagandę kinową popadną w ślad Brazylii w miliardowe długi u złych kapitalistów, których tak nienawidzą. więcej
Jak ważne są w naszym życiu wspomnienia? Jak ważne są osoby, których już dawno nie ma? Czy powinniśmy iść przez życie patrząc w przyszłość bez oglądania się wstecz? Czy w ogóle można iść do przodu bez oglądania się za siebie. Czy to nie wydarzenia z przeszłości i osoby, które w naszym życiu spotkaliśmy, kształtowały nas i to gdzie i kim obecnie jesteśmy? Te i jeszcze wiele pytań nasuwa się po obejrzeniu ponad dwugodzinnego seansu brazylijskiego reżysera Klebera Mendonca Filho pt. "Aquarius" z rewelacyjna, pełna subtelności i wielkiej klasy Sonią Bragą w roli Clary. więcej