PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772805}
5,9 40 407
ocen
5,9 10 1 40407
6,8 39
ocen krytyków
Atak paniki
powrót do forum filmu Atak paniki

Polska komedia oceniona świetnie przez polskich krytyków :) To musi być naprawdę dobry film.

http://media krytyk. pl/film/720/atak-paniki
(trzeba usunąć spacje)

ocenił(a) film na 4
recenzuje_krytykuje

Jest tragiczny. "historie" bohaterów maja się nijak do fabule o niczym. Wielkie budowanie napięcia zakończone TYLKO krzykami aktorów dla sztucznego nadmuchania finału. Wszysko robione na siłę nie widzę nic dobrego w filmie poza grą aktorów. Polecam obejrzeć w zaciszu domowym.

ocenił(a) film na 5
elitelle

Bez przesady, nie jest aż tragiczny.

Zgadzam się w zupełności ze stwierdzeniem, że historie bohaterów nijak się mają do czegokolwiek, nikt tu nawet nie próbuje niczego konkretnego opowiedzieć, nic się nie zmienia, od pierwszej do ostatniej minuty wszystko jest na jedną nutę. Przez cały seans czekałem na zmianę akordu, a tu nic, nic się nie zmieniło.

Każdy wątek mógłby być wywalony i nie miałoby to żadnego wpływu na pozostałe.

Ale realizacyjnie nie jest źle. Parę pomysłów ciekawych, aktorzy dają z siebie wszystko, zdjęcia i muzyka na poziomie, humor też niezgorszy.

ocenił(a) film na 3
elitelle

dla mnie też tragiczny - za Elitelle ;-)

ocenił(a) film na 3
elitelle

W stu procentach się zgadzam. Te historie ani nie są jakoś ciekawe specjalnie, ani wspólnie ze sobą nie tworzą czegoś sensowniejszego. No i nie są też zabawne za bardzo, zresztą nie miały być takie wcale. Na finał faktycznie strasznie nadmuchali wszystko.

Co jest nie tak z tymi krytykami? Rozumiem, że im za darmo dali to obejrzeć, no ale nawet za darmo to nie jest dobre.

elitelle

Totalna porażka. Dłużyzny,bezsensowne wątki . Dziwię się dobrym aktorom ,ze zagrali w takim filmie. Nic dziwnego że w sali na 270 osób było może z 15 widzów. Obejrzałem ten film , gdyż czytałem pozytywne opinie krytyków ( może chodziło o napędzenie widowni ).

ocenił(a) film na 7
recenzuje_krytykuje

Naprawdę niezwykły wynik. I jeszcze FW poleca. Czekam na seans!

ocenił(a) film na 3
recenzuje_krytykuje

nie musi i nie jest

ocenił(a) film na 3
recenzuje_krytykuje

Taka ciekawostka, jeszcze 2 tysiące głosów temu to film miał tutaj 7.2 średnią. Teraz normalni ludzie, którzy musieli zapłacić za bilet do kina, przyszli i ocenili, no i średnia spada. Wszystko jasne.

ocenił(a) film na 9
Roy_v_beck

Ale ocen filmwebowych i ich rankingów po zobaczeniu Margot Robbie jako najlepszej roli żeńskiej ever też już nikt nie powinien traktować poważnie

ocenił(a) film na 3
xkolek

Tutaj jest sytuacja odwrotna - mało osób zauważyło (krytycy) - badziewie, zauważyło dużo osób (publika) - petarda! Pod względem wpływu na popkulturę, to faktycznie udało się osiągnąć po prostu niezwykłą rzecz tym występem, na co oczywiście składa się nie tylko wysiłek aktorki, no ale to kwestia każdej roli. Trudno nie docenić fenomenu, jakim jest Harley Quinn w wykonaniu Margot Robbie. Biorąc też pod uwagę świeżość tej roli, to w sumie nic dziwnego, że jest ona na szczycie i niewątpliwie jak mówiłem, wpływ ogólnie na całą popkulturę był i jest spory.

No a "Atak paniki" - za pół roku nikt nie będzie o nim pamiętał i tyle... dlatego to badziewny film, a takie "Chłopaki nie płaczą" to klasyk.

ocenił(a) film na 9
Roy_v_beck

Mam mimo wszystko nadzieje że ktoś zapamięta, ja np. na pewno.
A Chłopaki nie płaczą to najbardziej overrated polski film w historii. To dopiero jest gniot z niezasłużonym splendorem.

ocenił(a) film na 6
recenzuje_krytykuje

Zaczyna się całkiem nieźle, ale koniec jest mocno "nadmuchany". Generalnie dla mnie gorszy niż dzikie historie. Można powiedzieć zupełnie inny film. Gra aktorów w porządku. Ale w zasadzie pod koniec film sprawia wrażenie jakby reżyserowi zabrakło pomysłu na świetny, zaskakujący finał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones