PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755384}
6,5 68 498
ocen
6,5 10 1 68498
5,8 25
ocen krytyków
Atomic Blonde
powrót do forum filmu Atomic Blonde
desmond19989

Nie będzie. Chyba, że zwiastun trolling stanowi. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Czemu nie będzie? również pozrawiam serdecznie!
P.S. zwiastun fajny.

desmond19989

Mię osobiście zwiastun rzeczony zniesmaczył, jeśli mogę Szanownemu Panu się zwierzyć. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Nie dziwie się, w końcu niektórych lesbijki zniesmaczają. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
desmond19989

Jeśli mam być szczera to w moich oczach zwiastun nieco stracił właśnie szczególnie przez jedną scenę. W filmie (nie)stety podobno ma być wiele tego typu scen. Dziś premieruje na festiwalu w USA zobaczymy jakie będą pierwsze recenzje.

ocenił(a) film na 7
desmond19989

Żeński John Wick to kiepski John Wick.

ocenił(a) film na 7
zytab

Dobry film to dobry film niezależnie od konceptu. Recenzje są dobre.

ocenił(a) film na 7
desmond19989

Dla mnie zaś scenka lesbijska w filmie brzmi jak wisienka na torcie. Można jedynie żałować, że pewnie na jednej w filmie się skończy.

Wszystkim nie dogodzisz. Cieszę się, że aktualnie dogadzanym będę ja. ;)

ocenił(a) film na 7
szambelan

Sceny lesbijskie w tym filmie są okrojone na maxa . mimo wszystko i tak nie rozumiem jak można być zniesmaczonym w tych czasach widząc dwie całujące się kobiety gdzie w realu geje mogą adoptować dzieci , całe szczęście że jeszcze nie w naszym kraju

ROBERTHUNT

Powinniśmy zbliżać się ku najwznioślejszemu nieustannie, niezależnie od czasów, proszę Pana. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 7
szambelan

No właśnie , powinniśmy , a im jestem starszy tym bardziej odnosze wrażenie że nie dość że się nie zbliżamy ku temu najzwnioślejszemu,najbardziej oświeconemu ( chu.......j jak zwal tak zwał ) ale wręcz mam wrażenie że się oddalamy........, i tu jest problem .....

szambelan

skąd sie biorą takie SMUTASY??

desmond19989

Te daty premier marzec (świat) i sierpień (polska) to jakiś żart? A potem płacz o piractwo....

Piachu91

W Stanach film wchodzi do szerokiej dystrybucji pod koniec lipca, także spokojnie.

ocenił(a) film na 5
Nawrocki

Kina w USA 28 lipca.

ocenił(a) film na 7
Piachu91

Warto patrzeć czy to premiera festiwalowa czy kinowa...

desmond19989

I ja !

desmond19989

zwiastun był zwyczajnie śmieszny,
jestem przekonana na 200%, że gdyby był to polski film nikt by się aż tak nie zachwycał,
wszyscy by pluli, że podstarzała wariatka miota się po ekranie w konwulsjach, haha

ocenił(a) film na 8
desmond19989

Jest bardzo dobry, ale za to nowe Twin Peaks jest gównem, czyli coś za coś

Fassassin

Nie jest gównem.

ocenił(a) film na 8
desmond19989

Jest, nie idzie tego oglądać.
Postaci zachowują się jak upośledzone i są wyprane z emocji, wątek Dougiego ciągnie się i ciągnie, a 8 odcinek to szczyt pretensjonalności.
Do tego praktycznie zero skomponowanej muzyki podczas trwania

Fassassin

Rozumiem Cię, serial nie każdemu może się spodobać, też czasami mnie irytuje i sam nie jestem fanem 8 odc, ale i tak mnie wciągnął.

ocenił(a) film na 8
desmond19989

Dla mnie to jest tak, jakby Lynch nakręcił serial o swoim poczuciu wielkości artystycznej i składał nostalgiczny hołd samemu sobie, a nie oryginalnemu TP.
Jakby wykorzystuje markę do promowania siebie xD

Fassassin

W pewnym sensie może i tak jest, a ja ciągle mam bekę ze sceny seksu Dougiego z Naomi Watts.

ocenił(a) film na 7
desmond19989

Czy ktoś może mi wytłumaczyć co wspólnego ze sobą mają Atomic Blonde i nowy Twin Peaks? :D

radek1029

Fassasin zboczyła z tematu.

ocenił(a) film na 8
desmond19989

Film był jak najbardziej przyjemny, muzyka i sceny walki szczególnie. Jednak równie dobrze mógł się skończyć kilka minut wcześniej, na siłę wciśnięte wyjaśnienie jak dla mnie zepsuło zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones