PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 755
ocen
7,2 10 1 36755
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Chodzi o to, że tak naprawdę, z tego co wynika po zwiastunach, auta 3 będą miały za przeproszeniem w dupie 2. Można 3 część zrobić po 1 i nazwać ją auta 2 i nikt się nie domyśli, że auta 2 kiedykolwiek istniały... Co z Seanem Mcmission? Co z NARZECZONĄ Złomka?! Wyjadą sobie oni na Hawaje do Honolulu?! Powinni wspierać Mcqueena w trudnych chwilach! Może po prostu twórcy uderzyli się mocno w głowę i zapomnieli o 2... Zdaję sobie sprawę, że druga część była całkiem słaba ale to nie oznacza, że trzeba o niej zapominać. Napiszcie co wy sądzicie na ten temat.

ocenił(a) film na 9
PanMrcoco

Moim zdaniem druga część mega mocna. Jednak zgadzam się. Brakuje mi tutaj Seana i Liliany. Powinny wspierać McQueena. Również brakuje mi trochę tego profesorka. Dobry był z niego przeciwnik.

Andrzejcoolziomek

Zgadzam się @Andrzejcoolziomek ja też Auta 2 lubię. Nie rozumiem hejtu na ten film.

PanMrcoco

Masz rację.

ocenił(a) film na 7
PanMrcoco

a może Sean i Liliana nie mają czasu i mają bardzo ważną misję ocalenia świata?

rcisek

Może masz rację, ale pamiętaj że w filmie był jeszcze francesco (nie wiem jak się jego imię dokładnie piszę) i inne wyścigówki ze wrzechświata i chociaż o nich mogliby coś wspomnieć.

ocenił(a) film na 8
PanMrcoco

Podczas seansu słyszałem kilkukrotnie odgłosy "och " kilku/ nastoletnich widzów - czy trzeba lepszej rekomendacji ?

PanMrcoco

ja uważam, że 2 była spoko, i nie ma potrzeby jej usuwać z trylogii



_______________________________________
Materiał o Teorii Pixara - każdy film jest połączony i razem tworzą jedną historię:
https://youtu.be/Ogdau1MUA3A

PanMrcoco

Po prostu..kasa ważniejsza.
Trzeba wypuścić nową serie zabawek,stare się obyły. Nowi bohaterowie,Sztorm itd. można zarobić? można,więc fabuła na drugi plan.Takie są realia ,niestety:(((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones