PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 657
ocen
7,2 10 1 36657
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Mianowicie z opisu wynika że w trzeciej części pojawia się ponownie Hudson Hornet.

Problem tylko w tym że w "Autach 2" Zygzak pokazał swój ostatni Złoty Tłok, który poniekąd upamiętnia wójta, a z samej rozmowy Zygzaka ze Złomkiem można wywnioskować że wójt już nie żyje.

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Gzehoo_GR

Albo jest fałszywy opis i umarł, albo się pojawi jako duch, albo w auta 2 pokazali że wyjechał.

ocenił(a) film na 7
Gzehoo_GR

W ciekawostkach z filmu "Auta 2" - Z szacunku dla Paula Newmana, który zmarł w 2008 roku, postać Doca Hudsona, którą zagrał w pierwszym filmie nie pojawia się w sequelu.
Trochę sie wyjaśniło dlaczego go nie było, mimo wszystko jestem ciekawa jak zostanie to ukazane w filme, ze postać jest lub jej nie ma, czy mówią o niej jak o zmarłym.

piechurrr

Zastanawia mnie dlaczego Wójt miałby umrzeć, skoro jest o wiele młodszy od tej właścicielki miasta.. jak jej było.. Gienia.. ? Ze starości raczej wątpię, skoro taki zabytek parowy się jeszcze trzyma :D Hudson Hornet był moją ulubioną postacią :c

ocenił(a) film na 8
wercia1002

Wójt zastał uśmiercony przez twórców ponieważ umarł aktor który w oryginalnej wersji podkładał mu głos.

użytkownik usunięty
kamil-pawel

Myślę, że znalezionie zastępcy nie byłoby problemem

ocenił(a) film na 8

Nie zawsze to jest dobrze ,bo dla amerykanów to tak jakby u nas olbryńskiego zastąpili by jakimś mało znanym dubbingowcem. Co obniżyło ocenę filmu ,bo ,,Gdzie jest Dory" Globisz
był kimś innym zastąpiony co mi się nie podobało i dałem o jedną gwiazdkę mniej niż poprzedniej części.

użytkownik usunięty
kamil-pawel

To ciekawe co zrobią u nas ze Złomkiem, bo właśnie zmarł jego aktor dubbingowy :(

ocenił(a) film na 8

Pewnie skasują złomka oczywiście przed akcją filmu.

ocenił(a) film na 7
kamil-pawel

Amerykan nie obchodzą polscy aktorzy...Złomek Będzie!

marci_man

Bardzo ładny ukłon Disney Pixar Polska w napisach końcowych Aut 3 pojawia się pamięci Witolda Pyrkosza wraz z datą. Niestety pan Opania w moim odczuciu nie sprawdził się w roli Złomka. Nikt nie zastąpi pana Pyrkosza.

Dubbing jest juz dawno nagrany i teraz jest tylko post-produkcja montaż scen itp i podkladanie glosów. Ale wątpie by Amerykanie przejmowali się Polakami i możemy się bać że nasz Polski Disney będzie chciał zastąpic Witolda Pyrkosza kimś innym albo ktoś inny bedzie mówił ale zrobia to tak jakby to mówił Pyrkosz ale wątpie...

ocenił(a) film na 7
wercia1002

U nas też do kasacji idą młodsze auta (np. uszkodzone po wypadkach) a stare zabytkowe auta dalej jeżdżą po drogach.

ocenił(a) film na 6
Gzehoo_GR

Hudson Hornet został kiedys odsuniety na boczny tor tak jak zapewne teraz sie to dzieje z Zygzakiem. Podejrzewam ze pojawi sie we wspomnieniach Zygazaka jako motywator zeby dokopać Jacksonowi Storm... uwielbiam jak w ang trailerze Zygzak mowi "I'm coming for you Storm..."

Gzehoo_GR

Mylisz się. W opisie pisze, że to będzie trenerka i to jeszcze młoda.

ocenił(a) film na 9
Gzehoo_GR

cytuje z 2(PL.)
"złomek: Osz-ty w michę, aż nie wierzę że nazwali złotego tłoka na cześć naszego kochanego wójta Hudsona.
zygzak : On zawsze mawiał, że to tylko zwykłe żelastwo...Ale jakoś nie mogłem pozwolić, żeby mógł zdobyć go ktoś inny. Kapujesz?
złomek: Biedny wójt by się ucieszył jak nie wiem. Ja Ci to mówię"
(Ang )
"złomek: wow i can't belive they renamed the piston cup, after our very own Doc Hudson.
zygzak: i know doc said these thing were just old cups, but to have someone else win it just didn't feel right you know?
złomek; Doc would've been real pround of you. Thats's for sure. "(pisane ze słuchu a nie jestem jakis kozak w pisaniu ze słuchu wiec kropki i przecinki na czuja)

tłumaczenie w na polski wyszło naszym bardzo dobrze bo kontekst wręcz identyczny wg. mnie ani żywy ani nie jest po prostu powiedziane ze jest martwy kto wie czy po prostu pojechał na przygodę i nikt nie wie o tym .
Prawdopodobnie Będzie w 3 wyjaśnia zniknięcie jego i w wspominkach/snach zygzaka będzie kierował nim.

ocenił(a) film na 9
Gzehoo_GR

w najnowszym zwiastunie chyba słychać głos Paula Newmana (wójta w ang.)
https://www.youtube.com/watch?v=78HfsBudVtc około 0:37s
dla porówania http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+3-17104 (piewrsza część) około 1m

ocenił(a) film na 7
thenalo

Paul nie żyje to ktoś inny!

marci_man

A jednak to Newman, jeśli wierzyć imdb... Podejrzewam, że wykorzystali jakieś linie dialogowe z pierwszej części, które nie weszły do ostatecznej wersji filmu.

Gzehoo_GR

Hudson oże pomyślał żeby tak walić wszystko i wyjechać w Bieszczady. xD

Gzehoo_GR

Ciekawostka: we flashbackach, pojawia się Hudson i ma głosDaniela Olbrychskiego, który dubbingował hudsona w polskim dubbingu.

ocenił(a) film na 8
Gzehoo_GR

Hudson Hornet pojawia się w retrospekcjach ;)

ocenił(a) film na 8
Ales850

I zapomniałam dodać że jest ich bardzo dużo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones