PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 778
ocen
7,2 10 1 36778
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Czy w tej części jest Złomek? Z obsady wynika że tak. Czy orientujecie się czy w polskiej wersji nadal głosu uzycza Witold Pyrkosz? Mam nadzieję że zdążył nagrać kwestie bo on jest nie do zastąpienia.

użytkownik usunięty
patty2_p

Poszukaj "CARS 3 TV Spot #1 - Lightning Strikes (2017) Disney Pixar Animated Movie HD" na youtube. Niestety jest Złomek.

ocenił(a) film na 7

Do premiery filmu zostały niespełna dwa miesiące. Mam nadzieję, że Pyrkosz zdążył nagrać swoje kwestie. Choć to pewnie mało prawdopodobne, bo o polskiej obsadzie nic nie słychać póki co.

Trudno mi wyobrazić sobie Złomka z innym głosem.

ocenił(a) film na 9
MattCogito

polski ma się zacnie
https://www.youtube.com/watch?v=MMVKjtfOVR8

ocenił(a) film na 9
patty2_p

tu masz odpowiedz

https://www.youtube.com/watch?v=rLu4WtYmjWA

ocenił(a) film na 9
thenalo

https://www.youtube.com/watch?v=MMVKjtfOVR8

ocenił(a) film na 10
patty2_p

Jest inna osoba dubbingująca...

ocenił(a) film na 7
Bartosz_Antczak

Jeśli się nie mylę to Marian Opania. Dobrze, że reszta obsady została ta sama: Segda, Kryszak, Barciś, Adamczyk. Inny głos będzie miał pewnie Kamasz, bo Włodzimierz Bednarski od kilku lat jest na emeryturze.

MattCogito

Tak, mi też się zdaje że to Marian Opania. Mam jednak nadzieję że pan Pyrkosz zdążył nagrać swoje kwestie, ponieważ głos pana Opanii już po pierwszych słowach mi nie pasuje. Kamasza być może będzie dubbingował Miłogost Reczek, który podkładał głos pod tą postać w serialu Pozdrowienia z Chłodnicy Górskiej z 2013 roku. Chyba że pan reżyser ( Modestowicz ) jakoś namówił pana Bednarskiego do wypowiedzenia tych kilku kwestii, jeśli takie w tym filmie są. Co do postaci Złomka, może po prostu dialogi do filmu nagrali już jakiś czas wcześniej, a że zwiastun wyszedł niedawno, to może wzięli innego aktora. Daj Boże, żeby ten ostatni raz Złomka dubbingował pan Pyrkosz.

kamil_banasiuk_13

Niedługo się dowiemy. Ja z tego krótkiego fragmentu nie jestem w stanie określić w 100 procentach

ocenił(a) film na 9
MattCogito

Pan Bednarski jest na emeryturze? No to szkoda. O ile dobrze pamiętam w drugiej części jeszcze głosu podłożył.

ocenił(a) film na 7
Andrzejcoolziomek

Do premiery został tydzień a my nadal nie mamy żadnych informacji na temat polskiej obsady. Tak późno nigdy nie ogłaszali tego

MattCogito

Studio SDI niemal zawsze podaje liste realizatorów dubbingu dzień przed premierą, albo w jej dniu. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze te kilka dni.

ocenił(a) film na 7
kamil_banasiuk_13

Czyli studio SDI...wiesz jakie studia realizowały poprzednie części?

MattCogito

Polskie wersje językowe do poprzednich części zrealizowało studio SDI Media Polska, a za reżyserię odpowiedzialny jest Waldemar Modestowicz.

ocenił(a) film na 9
MattCogito

Póki co wiadomo że Zygzaka będzie dubbingował Adamczyk, Boba Cutlassa Jarosław Kuźniar, zaś Natalie Certain Anna Dereszowska. A o ile dobrze wiem postaci jest znacznie więcej.

Andrzejcoolziomek

Pan Bednarski jest już na emeryturze od 2011 roku, wtedy właśnie mogliśmy usłyszeć go po raz ostatni. Wyjątkiem była chyba ostatnia część Harry'ego Pottera, która premierę miała właśnie w 2011 roku. Tutaj rola pana Olliwandera, którego od początku dubbingował pan Bednarski, została powierzona panu Andrzejowi Gawrońskiemu. Auta 2 również miały premierę w tym roku - był to chyba jeden z ostatnich filmów w którym usłyszeliśmy pana Włodzimierza.

ocenił(a) film na 9
kamil_banasiuk_13

Kamasz nie będzie dubbingował pan Gawroński, ale Artur Dziurman (z tego co wiem).

Andrzejcoolziomek

Skąd wiesz ? Ja obstawiałbym Miłogosta Reczka, który dubbingował Kamasza w jakiejś krótkiej animacji z 2013.

ocenił(a) film na 9
kamil_banasiuk_13

Na Filmwebie (tutaj) tak napisali.

patty2_p

zlomek jest ale kto inny go zastapil wczoraj sprawdzilem i wiem kto zastapil pyrkosza

wojti29s

nowym zlomkiem jest marian opania

wojti29s

Skąd wiesz, przecież jeszcze nie podali listy realizatorów. Nie należy sugerować sie zwiastunem.

kamil_banasiuk_13

http://www.filmweb.pl/film/Auta+3-2017-711933/cast/actors w tym linku masz podane obejrzyj cala

wojti29s

Właśnie widziałem już na Wikipedii.

ocenił(a) film na 7
kamil_banasiuk_13

Cieszy to, że większość obsady się powtórzyła. Ewa Wiśniewska powróciła do podkładania głosu Gieni (w "dwójce" była nią Elżbieta Kępińska). Fajnie, że pojawią się tacy aktorzy jak Franciszek Pieczka czy Emilia Krakowska. Widzę, że nawet Olbrychski będzie miał swoją rolę jako Hudson Hornet.

Szkoda Złomka, choć to już było raczej do przewidzenia i Loli (w tej roli zamiast Stanisławy Celińskiej Krystyna Tkacz).

MattCogito

Też mi przykro z powodu Złomka. Mam nadzieję że pan Marian Opania poradził sobie z rolą jaką otrzymał w spadku po panu Pyrkoszu. Jeżeli chodzi o Lolę, może pani Celińska nie mogła więc reżyser zaangażował panią Krystynę. Też się cieszę że w obsadzie pojawiło się wielu wspaniałych i wybitnych aktorów, oraz że w roli Wójta powróci Daniel Olbrychski. Ciekawe tylko w jakiej formie ta postać wystąpi - czy w roli wewnętrznego ducha czy może powróci fizycznie.

ocenił(a) film na 7
kamil_banasiuk_13

Z trailerów wnioskuję, że wójt pojawi się w filmie wyświetlanym na rzutniku. Jeżeli pojawią się jakieś jego kwestie to pewnie z pierwszej części - w oryginalnej obsadzie wymieniony jest Paul Newman (nieżyjący od 2008 roku).

ocenił(a) film na 8
patty2_p

Złomkiem jest w całym filmie pan Opania. Wypada dobrze w tej roli i w pewnym sensie nawet ta, niestety, wymuszona zmiana, pasuje do ogólnego klimatu filmu

matis1717

Muszę się zgodzić. Dziś widziałam. Opania jest naprawdę niezły. Trzyma klymat :-)

ocenił(a) film na 7
patty2_p

Opania sprawdził się w nowej roli., jednak mnie trochę zgrzytał ten nowy głos. Cieszę się, że polski dystrybutor uczcił pamięć Witolda Pyrkosza - trzeba tylko poczekać do końca napisów końcowych ;)

ocenił(a) film na 8
MattCogito

czekałam właśnie czy będzie jakieś upamiętnienie ale jak te napisy trwały i trwały to nie doczekałam. Możesz zdradzić w jaki sposób upamiętnili?

ocenił(a) film na 8
marrcia

po scenie po napisach jest napisane coś w stylu "Film ku pamięci Witolda Pyrkosza."

ocenił(a) film na 9
AnakineQ

To miło z ich strony :)

ocenił(a) film na 9
matis1717

Zgadzam się pan Opania był świetny w roli Złomka. Świetne naśladował głos Pyrkosza. Poza tym rola Złomka nie była (niestety) tak duża jak w dwóch poprzednich częściach i sama postać poszła raczej na drugi plan, więc dużych zmian nie ma.

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

I dzieki bogu bo w drugiej czesci to juz nie wiem o czym miala byc ta czesc a teraz powrot do wyscigow.

użytkownik usunięty
patty2_p

W roli złomka w polskim dubbingu wystąpił Marian Opania.

ocenił(a) film na 8
patty2_p

Takie jest życie. Kwestie Złomka wypowiada Pan Opania - szczęśliwie czy nie - Złomek nie ma za dużo do powiedzenia w części trzeciej. Niemniej jest to bardzo dobry film. Prosta, pouczająca historia, bez udziwnień jak w drugiej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones