PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137747}

Bękarty wojny

Inglourious Basterds
8,0 590 163
oceny
8,0 10 1 590163
8,6 51
ocen krytyków
Bękarty wojny
powrót do forum filmu Bękarty wojny

"Wiesz co Utivich...chyba wyszło mi arcydzieło.." :)

Messalina

Tarantino wiedział co robi wstawiając tą wypowiedź na samym końcu filmu. ;)

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Tak.

Ivelise

"W okupowanej przez NAZISTÓW? Co to są naziści? Kim są? Bo ciągle tylko słyszę naziści i naziści, to jakieś wymarłe plemię? W okupowanej przez nazistów Francji oddział złożony z Amerykanów żydowskiego pochodzenia planuje zamach na Hitlera"
Nie obchodzi mnie że Waltz (Austriak jak Hitler) zagrał tu najlepszą swą role, nawet że Tarantino za ten film ma same plusy, Hollywood żądzą żydzi więc się nie dziwię!
Po pierwsze żydzi uciekający na statku z Europy kiedy dopłynęli do Ameryki to zostali nie wpuszczeni do tego państwa w 1939 r. rząd USA nie przyjął statku z 937 żydowskimi uchodźcami z III Rzeszy, Roosevelt uznał ich za "element niepożądany"
Po drugie opisanie historii że Amerykańscy żydzi idą na wojnę z Hitlerm jest po prostu kłamstwem historycznym, no ale wam to nie przeszkadza i dajecie temu filmowemu kłamstwu 8.0 w ocenach.
Tak samo polakożernej i kłamliwej "Idzie" i "pokłosiu" no i najlepsze na koniec "malowany ptak" o Polakach co samotne dziecko żydowkie terroryzuja (będzie dopiero w 2019) dacie mu plusy! Na bank będzie ponad 7.0 bo aktor pięknie zagrał.
Ale! To nie koniec.
Filmom patriotycznym takim jak:
Tajemnica Westerplatte, 1920 Bitwa Warszawska, Pilecki itp. dajecie od razu minusy na 5.0 bo nie zgodne z prawdą!
No to się k......a pytam? Czy żydzi z Usa walczyli kiedykolwiek z Hitlerem? Nie?




mark11a

https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowy_socjalizm

ocenił(a) film na 9
Messalina

No bo miał rację. Tak trudna tematyka, tak lekko i porywająco zrealizowana ... genialne.

ocenił(a) film na 3
Messalina

Może nie rozumiem genialności tego dzieła i całego tego zachwytu, ale jak dla mnie to jest wręcz żenujące. Ledwo dałem radę dosiedzieć do końca.

ocenił(a) film na 8
Messalina

Idealne zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones