PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137747}

Bękarty wojny

Inglourious Basterds
8,0 590 313
ocen
8,0 10 1 590313
8,6 51
ocen krytyków
Bękarty wojny
powrót do forum filmu Bękarty wojny

na wesoło, z super obsadą i odkryciem kilku nowych, świetnych aktorów (Waltz, Burkhardt, Bruhl etc)

ocenił(a) film na 8
nono_doktor

Fakt, takiego zakończenia wojny sobie nie przypominam. A odkrycie dla świata Waltza to największy plus tego filmu

ocenił(a) film na 8
nono_doktor

Zwłaszcza Gedeon był niesamowity!

ocenił(a) film na 9
Carabiniero

Tak, ta barwa głosu, spojrzenie - idealnie pasował do roli

ocenił(a) film na 9
nono_doktor

Prawda, jaja są. Ten snajper był najlepszy

ocenił(a) film na 9
nono_doktor

Waltz nowym aktorem? Serio?

ocenił(a) film na 9
Otake

Ja widziałem go już w polskim filmie o M. Kolbe, ale dla "świata", dla ogółu to był nowy aktor

ocenił(a) film na 8
nono_doktor

Spoiler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
meczyki

Nie! Nie napisałem JAKIM zakończeniem

ocenił(a) film na 8
nono_doktor

No tak, ale napisałeś " alternatywnym zakończeniem wojny". Większości ludzi wystarczy to, aby już od początku filmu domyślać się, że masakra w kinie doszła do skutku, co odbierze pewien element zaskoczenia.

ocenił(a) film na 9
meczyki

No sorry, wszystko rozumiem, ale jak ktoś tego filmu jeszcze nie widział, to niech obejrzy, a nie traci czas na filmwebie...

ocenił(a) film na 10
nono_doktor

Ee, tyle że filmweb pomaga w podjęciu decyzji, czy dany film warto obejrzeć, i czego się po danym filmie spodziewać. Ciężko więc na Twój temat przed obejrzeniem nie trafić. Chociaż ja na szczęście go obejrzałem, zanim tutaj trafiłem.

ocenił(a) film na 9
czlowiekfrank

Naprawdę "wieści" o filmie docierają do Ciebie tylko z filmwebu? Jest tyle mediów, które trąbią o nowych filmach znanych reżyserów...

ocenił(a) film na 10
nono_doktor

Ten film ma już 8 lat, więc już na pewno nie jest nowy.

ocenił(a) film na 9
czlowiekfrank

No właśnie o tym mówię. Kiedy był nowy i wchodził do kin cały świat o tym trąbił wiec jak ktoś 9 lat później nie wie co to za historia to hm... no chyba że ktoś teraz ma 13 czy 14 lat to te 9 lat temu mógł nie łapać o co chodzi

ocenił(a) film na 10
nono_doktor

Tyle filmów jest, że człowiek nie zdąży wszystkich obejrzeć, a na bieżąco zdąży tylko parę wybranych obejrzeć. Ja Bękarty dopiero niedawno obejrzałem, a parę lat temu nadrabiałem też resztę filmów Tarantina.

ocenił(a) film na 9
czlowiekfrank

Dla mnie to jeden z jego najlepszych

ocenił(a) film na 10
nono_doktor

Zgadzam się ;)

ocenił(a) film na 9
czlowiekfrank

Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
meczyki

. (tutaj była odpowiedź którą niechcący napisałem)

użytkownik usunięty

Czemu filmweb nie pozwala na kasowanie swoich komentarzy tak w ogóle? A tak do tematu, to prawda, widziałem ten temat przed obejrzeniem filmu, i element zaskoczenia zniknął, no ale cóż, film mi się bardzo podobał :)

ocenił(a) film na 9
nono_doktor

Pełna zgoda.

ocenił(a) film na 9
panna_x_filmweb

Pozdrawiam!

nono_doktor

A jutro będzie na Pulsie. Jarando. Chętnie obejrzę jeszcze raz.

ocenił(a) film na 9
Jaroz

Wiadomo!

ocenił(a) film na 6
nono_doktor

Jako film całkiem niezły. Tylko że ... .
No właśnie. Spora część widzów to imbecyle, którzy wierzą w to co widzą w filmach.
Spodziewam się iż po filmie będzie sporo osób wierzących w „żydowskich mścicieli” skalpujących Niemców itp.

użytkownik usunięty
mariuszkow

Znam kilku debili, którzy uważają "300" za film historyczny. Nie wiem jak jest z dziełem Tarantino.

ocenił(a) film na 9
mariuszkow

He he, fakt, są tacy ludzie co krzywo patrzą, jak dajmy na to Żmijewski pije piwo w knajpie, bo jak może, przecież to... ksiądz z Sandomierza:)... no ale co zrobisz

ocenił(a) film na 8
nono_doktor

Uwielbiam ten film - za scenariusz, aktorów, dialogi, scenografię, kostiumy, muzykę. Dzięki Quentin :).

ocenił(a) film na 9
eMka0024

Prawda!

ocenił(a) film na 5
nono_doktor

Nowe, fajne zakonczenie- tylko pytanie, dla kogo najwygodniejsze, i przez kogo finansowane.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 3
Bruce_Lee

Co fakt to fakt. Chociaż i tak poza Landem film nic wiele nie przedstawia.

ocenił(a) film na 10
nono_doktor

Podpisuję się pod Waszymi wypowiedziami

ocenił(a) film na 9
nono_doktor

Myślę, że duża inspiracją dla Tarantino był film
" wielka włóczęga " z Louis de Funess. :);)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones