PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760962}

Babskie wakacje

Snatched
5,2 13 558
ocen
5,2 10 1 13558
4,0 3
oceny krytyków
Babskie wakacje
powrót do forum filmu Babskie wakacje

Na prawdę trudno mi to ogarnąć...

ocenił(a) film na 5
Alekey

W dzieciństwie słyszałem historię o tasiemcu wychodzącym przez usta i owijającym się na pieczonym mięsie. To chyba takie urban legend. W internecie można znaleźć podobne historie, ale nie widziałem żadnych wiarygodnych informacji.

ocenił(a) film na 4
Alekey

Tasiemca wabiło się na gorące mleko i potem nawijało jak się wychylił. Czy Przez usta czy przez drugą stronę.
Teraz są na te żyjątka po prostu leki

Alekey

Ale wiesz, to tylko komedia i to jedna z tych absurdalnych.

ocenił(a) film na 3
Alekey

Dzięki za naświetlenie tematu.

@szmyrgiel no wiem, wiem... Ale ta scena była tak "z dupy wyjęta" i oderwana od całości, że musiałem zapytać, rozumisz?

Alekey

No rozumiem. Czemu służyła ta scena? Quwa, niczemu. To po prostu jeden z tych beznadziejnie napisanych scenariuszy, który jest pełen zbędnych wątków, scen i postaci, które biorą się znikąd i więcej nie powracają. Cały film wygląda jak wielka improwizacja - nie mamy pomysłu na film, ale mamy te 42 mln dolarów (42 MILIONÓW???), zgodę na kręcenie w Hawajach, parę kontraktów z aktorami i zróbmy cokolwiek.

ocenił(a) film na 4
szmyrgiel

Scena była niepotrzebna, dziwna i zepsuła cały film.

_Mika_a

podobne odczucia choć nie bardzo było co psuć (ale pewnie dałbym tą 5)

ocenił(a) film na 4
MarcoK

Parę fajnych scen było, ale ta "zaciemniła" mi cały fil.
Miało być zabawnie wyszło tragicznie.

ocenił(a) film na 5
_Mika_a

Dokładnie...

szmyrgiel

100 racji - Naprawdę lubię kino przygodowe wszelakiej maści i to niestety moja zguba ;) Film niestety był wręcz okropny i tyle w temacie a scena z tasiemce dodatkowo ohydna - Szkoda lokacji bo to jedyny plus tego dzieła.

ocenił(a) film na 5
szmyrgiel

nnnno tak ...42 melony ...to jednak spora sumka ...ale było pewnie na kogo podzielić ...nawet powiedzmy 200 pracowników po równo to już by było 200tys na łebka ...na powiedzmy 4 miesiące to już po 50tys miesiecznie ...ale pewnie gwiazdy wzięły więcej a pracowników było więceh i opłaty i materiały i sprzęt i wytwórnia i marketing ....to tani film w sumie ;)

ocenił(a) film na 6
Alekey

Służyła temu zebym powiedział kur.. nie tylko nie tak obrzydliwy gag.
Ale nie usłuchali moich próśb.

ocenił(a) film na 3
Alekey

Mi ta scena totalnie obrzydzila caly wieczor po seansie . A jak kladlem sie spac to zerknąlem sobie w google i dowiedzialem sie ze takie cos moze siegac do 15 m dlugosci . Potem przed snem zastanawialem sie czy aby ja nie mam czegos takiego albo ktos ze znajomych . Na dodatek mam ofidofobie a to cos wyglada jak wąz anorektyk wiec dalej mam obrzydzenie . A tak nawiasen skoro ona miala tasiemca to czy nie powinna byc aby chuda a nie gruba ?

ocenił(a) film na 3
maciekb80

P.S Goldie z tą twarzą moglaby smialo zagrac w " ze smiercią jej nie do twarzy 2 "

ocenił(a) film na 4
maciekb80

Przesiedziałam ten fragment z zamkniętymi oczami. Ohyyyyyydaaaaaa. Bez tego to byłby całkiem fajny film, głupawy, ale fajny.
A później omówiliśmy ze współoglądaczem, co pamiętamy o tasiemcach ze szkoły i poguglaliśmy, jak się to leczy.
W Walentynki, nad ciastem w kształcie serca. Nie ma to jak dobra zabawa ;>

ocenił(a) film na 8
Alekey

No co tu ogarniać? Był i się go pozbyli.... ;)

ocenił(a) film na 6
Alekey

Była tam potem taka scena jak ten przystojniak, ktory podrywał Emily (Amy Schumer) jest przywiązany do krzesła przez Barb i Ruth:
- Emily, you look beautiful.
- Thanks, I had a tapeworm.
- It worked for you.

Alekey

Tego się nie da racjonalnie wytłumaczyć. To było tak durne, że

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones