PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760962}

Babskie wakacje

Snatched
5,2 13 563
oceny
5,2 10 1 13563
4,0 3
oceny krytyków
Babskie wakacje
powrót do forum filmu Babskie wakacje

Film o wszystkim

ocenił(a) film na 3

Kolejna amerykańska tandeta z niby- przesłaniem. Nominacje do Złotych Malin w co najmniej kilku kategoriach gwarantowana.

ocenił(a) film na 5
Kacper36

Film niby jest śmieszny i na upartego można obejrzeć, ale niektóre sceny są tak żenujące, że zastanawiałam się co tam robi Goldie Hawn.
5/10.

ocenił(a) film na 7
Tosia_5

Bez przesady widac ze luzujecie sie przy filmach typu wolyn (?!)

ocenił(a) film na 4
Aiva1993

Nie, luzujemy się przy dobrych komediach ;-)

ocenił(a) film na 7
gadd

To nie była zła komedia bez przesady co masz na myśli dobra komedia? Komedie są chyba głupokowate chyba że faktycznie luzujesz się przy Wołyniu

ocenił(a) film na 4
Aiva1993

Jak nie była zła - popatrz na oceny innych ludzi. Albo na średnią ocen ;-).

Aiva1993

obejrzyj alibi.com - to jest dobra komedia

ocenił(a) film na 8
Aiva1993

Niektórzy po prostu są za sztywni na tą komedie i nie potrafią wyluzować dupki podczas oglądania,przez to ściski mają :D.Bardzo fajna komedia,po jej obejrzeniu aż chce się wyjechać na wakacje i przeżyć szaloną przygodę ;)

ocenił(a) film na 2
Tosia_5

Tylko takie badziewia Jej niestety zostały do grania, bo do ambitnych produkcji nikt Jej już nie weźmie. Straszy sztucznością i naciągnietą skórą. Dramat..

Kacper36

oj chyba tak, ale Baywatch myślę nie podda się bez walki choć wyraźnie inteligentniejszy od tego... tasiemca...?

ocenił(a) film na 6
Kacper36

Zobaczcie sobie skecze Amy ten film to naturalna kontynuacja poprzednich produkcji tej pani. Podcieranie sobie krocza w damskim kiblu?
Nie zdziwiło mnie to wcale. Szkoda że ten film momentami ocierał się o granice db smaku bo kilka gagów czy wykreowanych ról było całkiem spoko.
Brat i syn głównych bohaterek polewalem zdrowo jak się pojawiał.

ocenił(a) film na 8
Kacper36

Całe szczęście że zmusiła mnie dziewczyna do obejrzenia tego filmu bo przez takich co mają inny gust i dają niskie oceny miałem tego nie oglądać, ... a tak to się uśmiałem, nie nudziłem i trochę wzruszyłem.Fajnie jeśli obejrzałaby ten film moja mama.
Cały czas coś się dzieje a niektóre momenty są przezabawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones