PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37561}
7,5 22
oceny krytyków
Badlands

Recenzje Użytkowników

Jeden z ulubieńców festiwalu w Cannes - w swojej karierze odbierał dwie Złote Palmy ("Niebiańskie dni", "Drzewo życia"); wielokrotnie nominowany do Oscarów, Złotych Globów czy berlińskich Niedźwiedzi. Terrence Malick - reżyser indywidualista. Wrogów jego twórczości jest jeszcze więcej niż zwolenników. Obrazy tego twórcy cechuje oryginalność i pomysłowość. Nikt po seansie nie ma wątpliwości, że obcował właśnie z tworem spod znaku Malicka. A jak to się wszystko zaczęło? Był rok 1973, wtedy też 30-letni postanowił pokazać się światu i zaproponował widzom dramat "Badlands". więcej
Kto z nas w najskrytszych marzeniach nie chciał nigdy prowadzić takiego życia jak Bonnie i Clyde? Jeśli zatracicie się w tej wizji, po seansie będziecie chcieli wsiąść do Cadillaca i ruszyć przez prowincjonalne tereny, nie dbając o to, co przyniesie jutro. Kino Malicka pozwala dać to beztroskie uczucie. więcej