PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789500}
6,4 668
ocen
6,4 10 1 668
5,4 5
ocen krytyków
Biegacze
powrót do forum filmu Biegacze

a jak fakty

ocenił(a) film na 8

fabuła słaba, gra aktorska średnia, a dźwięk czasem niezrozumiały jak u Vegi ;p
Ale na ten film akurat idzie się popatrzeć co siedzi w głowie (innych) biegaczy i myślę, że taki cel ten dokument w zupełności osiąga. Walka w głowie, walka z ciałem. Różne motywacje pchają ku temu samemu celowi, a wygrywanie z samym sobą wciąga.

A teraz do tematu - rzuciłem okiem na endhuba i wychodzi mi, że akcja musi dotyczyć 'DFBG - Bieg 7 Szczytów' z 2015r., bo tylko wtedy wygrała go Agata (w 41h47:28,7). Tyle, że wtedy żaden z panów nie biegł. Michał i Wiesław biegli razem w 2013, ale wtedy nie biegł Paweł Dybek (którego Michał w filmie tak ściga), a Michał go wygrał. Więc wygląda, że film złączył wydarzenia z kilku różnych biegów, sugerując, że dotyczą jednego. Chyba, że coś przeoczyłem :o

st_ark

Się zgadza. Podstawą zmagań jest B7S 2014. Dodatkowo elementy z 2013 i 2015. Brawo za czujność ;)

ocenił(a) film na 8
st_ark

sceny z Agatą też chyba z dwóch lat, bo tego biegu zaraz po porodzie chyba nie ukończyła, wygrała rok później? nie przeszkadza mi to ale jednak trochę czuje się zmanipulowana ;P myślałam, że to wszystko w jednym roku i opisy też tak dawały do zrozumienia.

ocenił(a) film na 7
maatilde

Wystarczyło na końcu filmu dać napisy co i jak dołączjąc zdjęcia z oryginalnych lat i byłoby super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones