PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694378}
8,0 351 829
ocen
8,0 10 1 351829
7,0 36
ocen krytyków
Bogowie
powrót do forum filmu Bogowie

I takie filmy Polacy powinni tworzyć a nie jakieś pseudokomedie.

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Dokładnie. Bardzo jestem dumny ze swojego kraju, odzyskałem wiarę w Polskie kino. Dźwigamy się nareszcie z upadku. Kot dobrze poradził sobie w poważnej roli, niech więc nie ciągają go więcej po tanich szmirach.

Lucas207

Uważaj, za takie hasła "że jesteś dumny ze swojego kraju" możesz zostać uznany za nacjonalistę.

Bilet95

:) nie

hyrkan

Według ciebie w szczególności. Już pisałeś, że jak ktoś uważa swoje państwo za okej, jest nacjonalistą i naziolem.

Bilet95

Nic takiego nie pisałem. Za to pisałem ci wielokrotnie, że masz duży kłopot z odniesieniem się do słów rozmówcy. Dla przykładu zarzuciłeś mi, że uważam, że facebookowi wszystko wolno. Poprosiłem o cytat. Ty przytoczyłeś słowa, że facebook to prywatna firma, w których NIC NIE PISAŁEM o tym, ile facebookowi wolno. :D Naprawdę nie czytasz tego, co ci ktoś pisze, stąd twoje problemy na drodze edukacji.

hyrkan

To ty cały czas atakujesz mnie na wszystkich wypowiedziach bo nie pasuje ci fakt, jak rozgromiłem twoją pseudologikę. Taka prawda. Wszyscy zobaczą jak mnie atakujesz chłopczyku.

Bilet95

Nigdzie cię nie atakuję, a chętny do weryfikacji czytelnik może zobaczyć, że ty kierujesz do mnie wyzwiska i fałszywe zarzuty. :)

Rozgromiłeś moją logikę pisząc, że lewa ręka jest z prawej?

hyrkan

Tak chętni do weryfikacji zobaczą, jak to ty wszystkich atakujesz, gdy ktoś wytnie twoją lewicową logikę.

Rozgromiłem twoją logikę wielokrotnie, choćby jak twierdziłeś, że facebook to prawicowy portal, PO to prawica, i że żaden lewicowiec nie popiera Lenina a to, że stawiają mu pomniki w UE nic nie znaczy.

Bilet95

:D Niezły trolling. Zawsze gdy spotykam dziecko, które kłamie co post, wiem coś fajnego o jego rodzicach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bilet95

:D I żadnego cytatu, prawda? :)

hyrkan

Rozgromiłem twoją logikę wielokrotnie, choćby jak twierdziłeś, że facebook to prawicowy portal, PO to prawica, i że żaden lewicowiec nie popiera Lenina a to, że stawiają mu pomniki w UE nic nie znaczy. I doskonale o tym wiesz.

Bilet95

Już chyba ze sto razy napisałeś, że ja coś stwierdziłem, czego nie stwierdzałem. Próbuję sobie wyobrazić rozmowę w twojej rodzinie przy wigilijnym stole :D

hyrkan

Rozgromiłem twoją logikę wielokrotnie, choćby jak twierdziłeś, że facebook to prawicowy portal, PO to prawica, i że żaden lewicowiec nie popiera Lenina a to, że stawiają mu pomniki w UE nic nie znaczy. I doskonale o tym wiesz.

Bilet95

Taaaa, rozgramiałeś przypisując mi jakieś fałszywe wypowiedzi. Logika pokłada się ze śmiechu :)

hyrkan

Przecież to ty twierdziłeś, że jak stawiają w UE pomniki Lenina to jest okej

Bilet95

I jeszcze jedna fałszywa wypowiedź :) Gdy będę rozmawiał z następnym prawicowcem, to będzie to samo, nie zaskoczy mnie to :)

hyrkan

Twierdzisz, że w UE nie ma żadnego pomnika Lenina.

Bilet95

:D i znów kłamstwo

hyrkan

Acha, czyli twierdzisz, że w UE są pomniki Lenina stawiane przez UE.

Bilet95

Twierdzę, że przypisujesz mi kolejne myśli, których nigdy nie wyrażałem i nigdy nie miałem. :D Takie geny.

hyrkan

Czyli twierdzenie, że UE coś zrobiło to są twoje myśli. Zaistę, ty uważasz, że świat rzeczywisty to tylko Simsy.
Twoja wirtualna żona cię woła na obiad. Smacznego.

Bilet95

"przypisujesz mi kolejne myśli, których nigdy nie miałem"

"to są twoje myśli" :D

Właśnie o takim nieczytaniu mówię. Analfabetyzm funkcjonalny. Z tą magisterką to był świetny żart. Jeszcze za miesiąc będziemy lać z tego z ziomkami. User, który uważa, że słowa "nigdy nie miałem" oznaczają, że "miałem" :D

hyrkan

Twoi ziomkowie z simsów nie istnieją.
Taka smutka prawda.
Powiedz, czemu nienawidzisz ludzi za poglądy?
Aż tak ci smutno w piwnicy?

Bilet95

Spróbuj ukryć fakt, że napisałem, że jakiejś myśli nie miałem, a ty z tego wnioskujesz, że to moja myśl. :D

(albo jeszcze napisz o tej bombie atomowej Hitlera i technologii UFO :D)

hyrkan

Widzę, że zaczynasz się już gubić w swoim trollingu i nie wiesz gdzie piszesz.
Az tak ci smutno w piwnicy. Czemu nie chcesz o tym pisać?

Bilet95

Fascynuje mnie u prawackich trolli przede wszystkim brak honoru. Ale zupełny. Skłamią na każdy temat i dowolnie dużo razy, bo nie rozumieją nawet tej idei, że człowiek mógłby szanować siebie i rozmówców i dawać temu wyraz pisząc prawdę. ;)

hyrkan

Ledwo zaczął komentarz i już starta wyzwisk i kłamstw. A ja zadałem proste pytanie. Jak widać odpowiedz cie tak przygnębia, że traktujesz to jako atak.
Oj smutne masz życie, nawet mi ciebie żal.

Bilet95

Bo niby prawica to bóg honor ojczyzna, ale nikt tak religii nie degeneruje, honoru nie unika, ojczyzny nie demoluje jak prawica. To zabawne.

hyrkan

Acha, znowu, dopiero co siadł do klawiatury a już same kłamstwa. Bo lewaki tyle mówią o miłości i braterstwu, że użądli takie ZSRR, no ale, ty już twierdziłeś, że ZSRR to była prawica więc z czym tu dyskutować.

Bilet95

"o braterstwu", "użądli ZSRR"

O patriotyzmie między innymi świadczy szacunek dla ojczystego języka.

hyrkan

Niechcesz odpowiedzieć na fakty to zmieniasz temat. Jak zawsze, każdy pretekst jest dobry byleby nie pisać o lewicowym ZSRR.

Bilet95

Na fakty o żądleniu ZSRR? Ja nie umiem na to odpowiedzieć lepiej niż śmiechem :D

hyrkan

Jak zawsze, nie odniesiesz się do tego co pisałem bo jest to dla ciebie nie wygodne.
Ale taka jest narracja osoby która potwierdziła, że jest tutaj dla trollowania.

Bilet95

Ależ właśnie ODNOSZĘ SIĘ do żądlenia ZSRR, o którym pisałeś :D

hyrkan

Typowe. Będziesz się odnosił jak typowy grammar nazi. Typowe dla trolli, oni tylko się czepiają ortografii.

Bilet95

O, trolle rzadko znają ortografię. Kto żądli ZSRR? Odpowiesz?

hyrkan

Trolle zawsze atakują gadką o ortografii.

Bilet95

Często ktoś do ciebie pisze w sprawie twojej ortografii? :D

hyrkan

Nie, tylko trolle.

Bilet95

Myślałeś o tym, żeby się nauczyć polskiego?

hyrkan

Co to za zmiana tematu. Nie odniesiesz się do odpowiedzi, że tylko trolle tak odpisują?

Bilet95

Mogę się odnieść: to kłamstwo. W Polsce prawdziwi Polacy znają Polszczyznę. Za to rosyjskie trolle nie zawsze sobie z polskim radzą, wychodzą im takie pomyłki jak "żądli ZSRR"

hyrkan

Wyzywanie od rosyjskich trolli XD
To takie typowe dla trolli. Rosyjscy trolle byli już oskarżani o niskie oceny Ghostsbusters 2016, wygraną Trumpa i powstanie covida.
Wiem, że unikasz jak ognia odpowiadania na moje pytania, bo cię to boli.

Bilet95

Nie znają polszczyzny, takie fakty. Chyba że ci lepiej wykształceni. No ale nie o nich mowa. :)

hyrkan

Przecież to ty zacząłeś o tym pisać.
Tak już mają trolle, wszystkich wyzywają od trolli.

Bilet95

:D sic! (Przejrzyj teraz swoje posty!)

hyrkan

Wystarczą mi twoje rakowe. Ja wiem co pisałem.

Bilet95

To ja ci zacytuję twoje posty w tej rozmowie:
"Tak już mają trolle, wszystkich wyzywają od trolli."
"To takie typowe dla trolli."
"Nie odniesiesz się do odpowiedzi, że tylko trolle tak odpisują?"
"Nie, tylko trolle."
"Trolle zawsze atakują gadką o ortografii."
"Ale taka jest narracja osoby która potwierdziła, że jest tutaj dla trollowania."
"Widzę, że zaczynasz się już gubić w swoim trollingu i nie wiesz gdzie piszesz."

Może jeszcze raz przypomnę ten pierwszy cytat:
"Tak już mają trolle, wszystkich wyzywają od trolli." :D

hyrkan

Ty mnie zacząłeś wyzywać od trolli i mogło być...
W przeciwieństwie do ciebie, ja jak kogoś nazywam trollem mam ku temu podstawy, co udowodniłem podając przykłady. Ty mnie tylko nazwałeś trollem i już.
Po prostu ja nazywam wszystko po imieniu zgodnie z prawdą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones