PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 533
oceny
4,4 10 1 115533
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Ci sami aktorzy, ten sam styl "gry" aktorskiej, ten sam schemat....

tokarz85

Vega chyba chce być jak Smarzowski. Niestety, to nie ten poziom.

ocenił(a) film na 5
tokarz85

zgadzam się, to jakaś tania parodia amerykańskich filmów klasy B z lat 80'

ocenił(a) film na 1
tokarz85

Nikt wam nie każe oglądać

Darekso123

Zgadza się ale od tego jest filmweb żeby wyrazić swoją opinię więc daruj sobie takie posty.

ocenił(a) film na 5
tokarz85

opinie można wyrażać bez "gówna" (;

manowce

Fakt, wybacz mój brak ogłady (:

ocenił(a) film na 4
tokarz85

"Ogłada czyni męża";), aaa...to z innego filmu,

tokarz85

Wyrażanie opinii na temat filmu, którego jeszcze się nie obejrzało, jest zasadniczo nielogiczne.

ocenił(a) film na 3
Roxley

Nie muszę oglądać tego filmu, by wiedzieć, że jest słaby. Wystarczy zapowiedź, gdyż już po niej widać, że to jest to samo co Pitbull tylko, że z lekarzami zamiast policjantów. Zapowiedź jest próbką tego, co znajdziemy w filmie. Mnie to wystarczy. Oglądając ją odnosiłem nieodparte wrażenie, że już to niedawno widziałem, a nawet słyszałem. Poprzebierali policjantów za lekarzy i wio.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 3
tokarz85

Straszna powtarzalność. Patrzysz : znów te same mordy, inna tylko sytuacja. Słabe to. W 40mln kraju nie ma więcej aktorów, czy to koło wzajemnej adoracji ?! A trailer słaby.

skydancer_filmweb

35 milionów

ocenił(a) film na 3
Dimetro

to zmienia postać rzeczy.

ocenił(a) film na 1
Dimetro

Nie 35, a 37,95. W takiej sytuacji zaokrągla się w górę, wiec szacunkowa ocena 40 jest bliższa prawdy.

skydancer_filmweb

Mordy?! A czym sobie na to zasłużyli? Poza tym jaka "powtarzalność"? Aktor ma prawo zagrać tylko raz? Bo potem to już "się powtarza" albo jest go "za dużo"? Rozumiem, że każdy jest do jednorazowego użytku, tak? ;-) To może przeniesiemy to na inne zawody? Od sprzątaczki począwszy (może pozamiatać tylko raz), na prezydencie kraju skończywszy (jednodniowa kadencja). :-))

ocenił(a) film na 3
korektor8

Zluzuj wary. Bredzisz jak potłuczony. Morda jest normalnym, nieobraźliwym słowem to raz. Jeżeli ten sam skład gra kolejny raz, z tym samym wyrazem twarzy, to Tomasz Kot i Karolak pozdrawiają !

skydancer_filmweb

Proponuję zajrzeć do słownika języka polskiego. "Morda" jest określeniem wulgarnym. A reżyser ma prawo obsadzać kogo chce, ile razy chce. Zresztą większość reżyserów pracuje z tymi samymi ekipami - bo się sprawdzili, ufa im lub zwyczajnie lubi tych ludzi. I to samo tyczy się aktorów. Czepianie się filmu, bo kilka osób zagrało u danego reżysera więcej niż raz, jest kompletnym idiotyzmem.

korektor8

zeczownik, rodzaj żeński

(1.1) zool. pot. pysk
(1.2) pot. grub. twarz
(1.3) slang. kumpel, przyjaciel, znajomy

wykrzyknik

(2.1) grub. zamknij się!, stul pysk!

;)

ocenił(a) film na 10
skydancer_filmweb

Mordę to ma osoba pisząca bo kultury wcale, aktorzy świetnie odegrali swoje role, brawa

ocenił(a) film na 5
tokarz85

Dopóki to się sprzedaje to będzie powstawać, jednak patrząc na pozostałe polskie produkcje to jednak Patryk Vega daje coś fajnego.

tokarz85

Usuń konto.

Sarin

Spoko, już usuwam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sarin

A ty co? Świętego vegi obrońca się znalazł? Gość ma racje widać, że film to jedno wielkie gówno.

Piotrekpl1985

Nie. Gardzę ludźmi co oceniają coś nie mając o czymś pojęcia. Tudzież oceniają film nie oglądając go. Gardzę przegrywem ludzkim. Rozjaśniłem trochę?

Sarin

Bez zbędnej "rozkminy" i w Twoim przypadku zbędnego tłumaczenia napiszę tylko, że mi Ciebie trochę żal... Tobie podobnych również

Piotrekpl1985

Oglądałeś? Nie? To kasuj konto bo się do wypowiadania nie nadajesz.

stacjonarny

Czasem nie trzeba oglądać żeby zlokalizować poziom filmu... Tam gdzieś w głębinach Rowu Mariańskiego

andzia1134

Nie każdy potrafi wyłapać poziom niektórych produkcji, ważne że Vega, Stramowski, Oświeciński, itd (nic nie mam do tych aktorów) no i żeby było wulgarnie i z grubą przerysowaną aferą w tle. Mnie to już osobiści trochę znudziło bo ile można... Patryka stać na więcej więc czemu idzie w zaparte...?

tokarz85

A no właśnie, trochę wydaje się być powtarzalny. Zobaczymy. Mam ochotę zobaczyć i wtedy ocenię. Natomiast po tych migawkach trudno nie zgodzić się z krytyką. Brak aktorów ? Ten sam podły język ? W zasadzie taka sama gra. To samo budowanie napięcia i stworzenia czegoś na miarę "uwaga odkryliśmy zakryte". No nic, czekamy. Do kina się wybieram.

Legolas4

Po tym co zobaczyłem w trailerze szkoda mi czasu żeby iść do kina i finansować taką nędzę artystyczną. No ale może się mylę i film będzie całkiem niezły. Życzę miłego oglądania :)

tokarz85

A ja po tym co zobaczyłam mam ochotę iść do kina, z ciekawości i nie szkoda mi finansować "taką nędzę artystyczną". Jak można wypowiadac sie na temat filmu którego premiera ma sie odbyć.... Śmiech na sali, wróce na forum po 29 września i zobacze co sie bedzie działo. :D

tokarz85

Jak ci nie odpowiada to idź na kolejna komedie romantyczną z Karolakiem albo Adamczykiem.

ceglany

To "żeś" się wysilił z komentarzem... Normalnie szacuneczek, że aż zazdroszczę tak pustego łba

użytkownik usunięty
tokarz85

No i jeszcze nie będzie nic słychać, bo muzyka będzie głośniejsza od pier*olenia aktorów w filmie

użytkownik usunięty

Vega zaczął i skończył się na Pitbullu z 2005 roku. Wszystko co później stworzył to odcinanie kuponów. Kiedy zobaczyłem "Nowe porządki" złapałem się za głowę ze zdziwienia , że można aż tak sprofanować własną twórczosć.

użytkownik usunięty

Czy ja wiem? Ogólnie dwa nowe PitBulle są dobre, ale nic nie przebije serialu. I tu Ci przyznaję rację. Vega się skończył

ocenił(a) film na 3
tokarz85

I plakat ten sam.

ocenił(a) film na 8
tokarz85

właściwie wiele elemtów się powtarza w stosunku do poprzednich produkcji, ale żeby od razu traktować to jako ujmę dla kinematografii to chyba jednak przesada, niektórym odpowiada taki styl

tokarz85

Plakat też ten sam... ;)

tokarz85

Faktycznie aktorzy, dialogi, jakieś tam wątki superhero kobiet się powtarza, ale na wstępie szanuje ten film za to, że porusza ważny temat jakim jest patologia polskiej służby zdrowia. Vega mógł stworzyć gównianą komedie romantyczną z Adamczykiem na czele, która raczej nic nie wniosłaby do naszego życia. Dlatego szanuje, że podjął się poważniejszego tematu ;)

ocenił(a) film na 2
tokarz85

Od dawna dziwie sie ze ten oszolom znajduje kase na kolejne produkcje....szczyt mozliwosci dla niego to produkcje typu "Trudne sprawy" itp.

ocenił(a) film na 1
hatti69

Ja tez się dziwię ze są ludzie których ten reżyser jest w stanie zaprosić do swojego projektu . To przecież obciach i żenada ..

tokarz85

To już lepiej obejrzeć oryginalnego Pitbulla, który nic się nie zestarzał...

http://filmyfantastyczne.pl/artykuly/dlaczego-stary-serial-pitbull-kopie-tylek-n owej-serii

Tutaj Patryk Vega jeszcze wiedział, jak się robi dobrą i mocną rzecz. Szkoda, że to już minęło.

ocenił(a) film na 10
tokarz85

kolejny gówniany post

ocenił(a) film na 1
tokarz85

Dokładnie. Poziom Vegi spada drastycznie. To "dzieło" jest jak cios poniżej pasa. Najgorzej wydane 30 zł od dawna.

ocenił(a) film na 10
tokarz85

choć ty zrob taki wspanialy film pokazujo cy prawde ja daje 10 awy jestescie poprostu troleami

Lol987654321_filmweb

Najpierw naucz się pisać a dopiero potem komentuj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones