PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 456
ocen
4,4 10 1 115456
1,8 30
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

oto hasło wyświetlone pod koniec traileru na ekranie, jest też na plakacie... Weź się Vega pieprznij w ten durny łeb, to jest film absolutnie szkodliwy społecznie. Jakaś część widzów łyknie ten syf, tak jak znajdują się ludzie, którzy wierzą np. w leczenie nowotworów za pomocą nieistniejącej witaminy B17 czy inne absurdalne kłamstwa.

ocenił(a) film na 1
vana__imago

No dokładnie
Ludzie zaczną w to wierzyć tak jak w szkodliwość szczepionek
Takie coś w końcu doprowadzi do tragedii

Arrani000

Szkodliwość szczepionek jest bezdyskusyjna.

ocenił(a) film na 6
vana__imago

a wyleczył Cie kiedys jakis lekarz ? :D bo oni to tylko albo dobijają albo ciągną chorobę jak najdlużej bo zarabiaja przez to :D:D:D lekarze to biała śmierć

dws_07

rozumiem, że ciebie lekarz już dobił albo ciągnie chorobę?

ocenił(a) film na 6
Magrat

na szczęście nie muszę się leczyć i korzystać z ich usług

dws_07

no to kogoś z twoich bliskich, znajomych?

dws_07

Ciekawe co by Pan zrobił jakby zachorował (czego oczywiście nie życzę).

ocenił(a) film na 1
vana__imago

no ja po tym filmie zapytalem sie corki czy nadal chce isc na medycyne...

vana__imago

B17 niekoniecznie ale wlewami askorbinianu sodu jak najbardziej

ocenił(a) film na 10
vana__imago

maracje tak dziala sluzba zdrowja w polsce jak na tym filmie przedstwjono

ocenił(a) film na 10
vana__imago

Głupoty piszesz, spójrz w tv co leci. Reklamy na srsczke na zatwardzenie lub witaminki. Czlowiek mysli ze w porzadku jest w szpitalu poki nie znajdzie sie w nim kilka razy w swoim zyciu. Film pokazuje prawie sama prawde jak jest w sluzbie zdrowia. Zaliczylem duzo wizyt w szpitalu. Wiekszosc ma
w dupie was i to doslownie. Pokroja i podziekuja najwazniejsze zebys przezyl i nie bylo problemu. Licza sie pieniadze i tylko tyle. Malo jest lekarzy ktorzy lecza z powolaniem .

vana__imago

Skuteczność witaminy B17 (Letril) to fakt naukowy. Udowodnił to między innymi Dr. Kanematsu Sugiura, przeprowadzając serię badań naukowych (konkretnie cztery) z których trzy udowodniły skuteczność letrilu. Opinia o nieskuteczności tej substancji w niektórych badaniach wynika (pomijając złą wolę) z faktu iż aby letril był skuteczny, musi mieć odpowiednie izomery. Musi być również zastosowany odpowiedni protokół leczenia i odpowiednia dawka.

vana__imago

Całkiem bez emocji na spokojnie - hasło "leczenie grozi śmiercią" jest dość trafne w Polsce niestety. Słyszałem całkiem niedawno upiorną sytuację jak człowiek który miał być leczony na RADIOLOGII trafił przez brak łóżek na CHEMIOTERAPIĘ (albo na odwrót). Generalnie zszedł przedwcześnie bo był źle leczony.
Z resztą moja mama była świadkiem jak kobiecie chcieli leczyć oko (zaćma bodajże) które już wcześniej było leczone bo się ktoś pomylił. Litości.
Myślę, że takich historii jest więcej.

ocenił(a) film na 10
vana__imago

Bez oglądania tego filmu wierzę w to hasło LECZENIE GROZI ŚMIERCIĄ i na szczęście ludzi świadomych jest coraz więcej. Od 8 lat nie korzystałem z apteki, a jedynym lekarzem do jakiego chodzę jest... dentysta. Film obejrzę dopiero dziś, ale w ciemno mogę mu wystawić ocenę 7.0 za sam temat. Dla mnie lekarze + farmacja to mafia i tyle. Pozdrawiam jeszcze nieoświeconych.

vana__imago

A ja myślę, że pieprznąć w łeb to się może co najwyżej ktoś, kto nas edukuje i oświeca; i jest potem tylko tyle, co ze skrajności w skrajność - albo się ludzie w ogóle nie badają i nie leczą, albo podkładają pod niepotrzebne botoksy, tudzież inne cuda.

Kto ma zweryfikować tę prawdę. Myślenia uczy cię szkoła, rodzina. Autor filmu pokazuje tyle co widział czy słyszał. Z palca sobie wyssał!? Zresztą był dokumentalistą, przed PitBullem miał bardzo dobry materiał policyjny o trudnych i ciężkich przypadkach. Wiedział co kręci i o czym opowiada.

ocenił(a) film na 3
vana__imago

Botoks to kłamliwa, antyaborcyjna kupa wymieszana z patologicznymi porodami
Sądziłem że Patryk Vega to normalny facet, ale obejrzenie Botoksu nie pozostawia złudzeń. Ten skrajnie katolicki oszołom zrobił film głównie po to, żeby kłamliwie skrytykować aborcję. Mimo że w Polsce aborcja i tak jest zakazana, to ten wariat jak PiS chciałby ją całkiem zakazać. W dodatku kłamie pokazując żywe płody po aborcji.
Jeśli jednak faktycznie płody są chwilami żywe, to należy zmienić procedury i tak jak na zachodzie europy podawać leki, które uśmiercają chore płody jeszcze w macicy, chociażby przez zatrzymanie akcji ich serca.

ocenił(a) film na 4
vana__imago

Leczenie grozi śmiercią... w kontekście ratowników podających pacjentom pavulon (mordując ich) było w 100% prawdziwe.

"Jak wynika z ustaleń prokuratury, w łódzkim pogotowiu handluje się zwłokami zmarłych pacjentów od ponad dziesięciu lat. Sprzedają niektórzy lekarze, sanitariusze, kierowcy karetek i dyspozytorzy. Kupują zakłady pogrzebowe. Ciało zmarłego nazywa się w pogotowiu „skórą”. Za jedną „skórę” płacono w ubiegłym roku 1,2-1,8 tys. zł."

Warto przypomnieć sobie sprawę, artykuł z 2003 roku.
https://www.tygodnikprzeglad.pl/smierc-jezdzila-karetka/

Wiadomo że filmy Vegi są przesadzone, wręcz karykaturalne, ale większość historii jest oparta o prawdziwe sytuacje i prawdziwe osoby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones