PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 526
ocen
4,4 10 1 115526
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Poszłam na film z niechęcią , spodziewałam sie komedii a tu zaskoczenie. Nie rozumiem tak negatywnych opinii. Dla mnie film z dużym przekazem a propo tego co sie dzis dzieje. Jak wyglądają relacje ludzi, łapówki, nasza służba zdrowia, stosunek do ludzkiego życia. Moze pewne treści nieco przesadzone, ale jednak bardzo trafne. Film wywołuje skrajne emocje, ale daje do myślenia.

kasiunia_lub

Przeglądam komentarze i prosze pierwsza pozytywna opinia o tym filmie :D Wszędzie oceny 1 ewentualnie gdzieś tam 3 a tu nagle 7!!! Wow!!!

ocenił(a) film na 9
raiden19

żal mi tych którzy nie zrozumieli przekazu tego filmu tak nisko ocenili film. Nie sugerujcie sie opiniami tych którym ku...wa nigdy nie dogodzisz.Tylko śmiało iść do kina i obejrzeć ten film i samemu go ocenić nie sugerować się tymi płytkimi opiniami innych

ocenił(a) film na 1
marco0985_filmweb

film niemerytoryczny, robiący więcej złego niż dobrego. Jest bardzo przesadzony a niestety ma dość duży zasięg i jest na niego popyt. Jeszcze jak by ludzie szli do kina i parzyli na to przez palce, ale wiele osób tak jak ty biorą ten film na śmiertelnie poważnie, jako prawdę objawioną. Przesada jest gorsza od faszyzmu, a reżyser wie doskonale w jaki target celuje i nie są to male liczby ludzi.

candicee

a gdzie ten film jest przesadzony skoro w prawdziwym swiecie mamy do czynienia z jeszcze wieksza patologia? ten film to jest i tak bardzo delikatny w tym co robi ale lemingi juz pograzone w ciezkim dysonansie go minusuja.

marco0985_filmweb

Napewno obejrze, komentarze przeglądam tylko z ciekawości.

ocenił(a) film na 4
marco0985_filmweb

Moim zdaniem film byłby o galaktykę lepszy, gdyby nie był skrajnie przerysowany. Przez to stał się groteskowy.

ocenił(a) film na 1
marco0985_filmweb

Ja mam wrażenie że Ci co właśnie zrozumieli film dali mu ocenę 1. Ci co nie lubią treści a tanią pożywkę dali oceny wysokie.

ocenił(a) film na 5
marco0985_filmweb

Serial jest o wiele lepszy, warto oglądać.

marco0985_filmweb

Prosze cię, ty chyba jesteś od dystrybutora. Ja wyłączyłem przy scenie rodzenia. łamanie obojczyków jeszcze przetrwałem, ale moment gdy lekarz na chama wyciągał dziecko z łona matki, to już było tak głupie, że nie dałem rady wyłączyłem. Kretynizm goni kretynizm

miko_5

Tak wyglądają często porody naiwny czlowieku

ocenił(a) film na 3
larakontakt

To jest patologia, a nie normalne porody. Coś chorego i bezmyślnego. I owszem nikt nie mówi że patologii nie ma na porodówkach, bo szczególnie w Polsce jest i to często.

larakontakt

normalne porody ? Ciągniecie noworodka na chama za głowę ??

ocenił(a) film na 5
larakontakt

moj brat sie urodzil ze zlamanm obojczykiem bo ordynator naciskal mojej mamie mocno na brzuch podczas porodu i go pchal, tak jak to zrobili w tym filmie. przed samym porodem zostawili ja w ciemnej sali, sama...wiec mnie to chyba nic nie zdziwi

ocenił(a) film na 1
miko_5

bo to chory film, prostacki, chamski i nieoglądalny

ocenił(a) film na 1
marco0985_filmweb

Płytki to jest ten film tak samo jak twój komentarz. Takie mamy teraz społeczeństwo dla którego można nagrać każde gówno i się sprzeda dlatego taki amator jak vega zarabia kokosy i się śmieje z baranów które płacą za to szambo żeby je zobaczyć w kinie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
jaz0

No i widać trafiło tam gdzie miało xD

raiden19

a mi się też podobał. To zdecydowanie film dla ludzi, którzy potrafią mieć dystans do siebie i świata. Jest miejscami przerysowany, ale w miarę dobrze sklecony. Czytałem i słyszałem bardzo krytyczne recenzje, aż przyszedł czas, że w końcu obejrzałem i nie żałuję.

kasiunia_lub

dokładnie tak jak piszesz, uważam że ma przesłanie i daje do myślenia

ocenił(a) film na 6
kasiunia_lub

Nie mogę doczekać się czy rzeczywiście ten film to taki shit jak go tu oceniają. ..mam nadzieję, że przynajmniej dam mu 5

ocenił(a) film na 10
kasiunia_lub

Według mnie, film również ma wspaniały przekaz i sceny może trochę za mocne, ale dają do myślenia, jak najbardziej na plus

ocenił(a) film na 2
Aisupp

te "10" dla botoksu i ich "recenzje" to poziom komentarzy allegro :D "wszystko super, w najlepszym porządku, polecam i zapraszam" hahahhahaha

ocenił(a) film na 1
Aisupp

"Na filmwebie od:1 października 2017" i wszystko jasne...

Aisupp

Wspaniały przekaż? Film jest szkodliwy, głupi i uwłacza godności zawodów medycznych. Każdy kogo bliski kiedykolwiek został uratowany przez lekarza, ratownika lub pielęgniarka powinien uważać ten film za wysoko obraźliwy i destrukcyjny. Bo teraz głupi ludzie którzy myślą że w tym filmie jest prawda będą szarpać lekarzy, ratowników SORu bo oni widzieli na filmie co tam się dzieje. Vega chyba przecenił poziom społecznej niechęci do lekarzy, a może żadnej niechęci nie ma jedynie propaganda rządu aby móc bez sprzeciwu społecznego nie płacić pielęgniarkom, ratownikom i lekarzom godziwych pieniędzy?

Shimka

No to żaden argument. Wiele filmów tak ma. A Smarzowski jakie filmy kręci? Oglądałaś Drogówkę? Wydaje mi się, że Botoks wywleka na wierzch istotny społeczny problem. Przerysowane? Pewnie tak. Ale dotąd panowała na ten temat zmowa milczenia. Cukierkowate, nieżyciowe obrazki z seriali o lekarzach. Nasz świat wygląda inaczej. Dużo inaczej.

ocenił(a) film na 2
Shimka

Z kolei każdy kto padł ofiarą afery łowców skór albo o niej słyszał już taki oburzony nie będzie. Film jest po prostu przejaskrawiony do potęgi n-tej, co nie znaczy, że lekarze i ratownicy są święci. To tacy sami ludzie jak my, dorabiają na boku, kantują, sprzedają się i też kradną. Podwójna moralność w dzisiejszych czasach to norma, nie ma co wybielać zawodu lekarza, który niestety nie jest już przykładem pięknego pomnika bezinteresownej pomocy ludziom.

katedra

Właśnie. Łowcy skór to dobry przykład. Aż dziwne (a może i nie), że nikt tego nie sfilmował. Okrutna rzeczywistość przejaskrawiła samą siebie.

ocenił(a) film na 7
katedra

Mój tata miał,7 lat temu wylew i od tej pory co jakiś czas trafiamy do rożnych szpitali.Z tym z czym się w nich przez te 7 lat spotkałem ,nie mija się aż tak bardzo niestety z tym co w filmie jest pokazane.
Tu kolejny przykład : https://vod.pl/programy-onetu/reportaze-onetu-szpital-wojskowy/p7e9tzy#0

ocenił(a) film na 6
Shimka

Przekaz moze nie jest wspanialy, bo nie o to rezyserowi chodzilo. Nie mniej jednak, inteligentny widz zrozumie przerysowanie zmierzajace w storne groteski. Nie rozumiem wszystkich oburzonych glosow osob twierdzacych, ze to obraza lekarzy i ich srodowiska, ze to szkodliwe. Przeciez film byl inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, wiele tego typu historii sie wydarzylo, wystarczy poczytac newsy chocby z ostatniego miesiaca, a internet zalewaja setki artykulow obnazajace niekompetencje srodowiska lekarskiego (sama doswiadczylam kilkukrotnie, aczkolwiek nie tak bolesnie). I nietlumaczylabym wszystkiego wina przepisow, ile razy zaszyto pacjentom podczas operacji narzedzia chirurgiczne w ciele? To tez jest spowodowane zlymi przepsiami?
Twierdzenie, ze wszyscy sa tacy jest oczywiscie bledne, bo w kazdym zawodzie znajdziemy wiele osob zaangazowanych, z pasja i powolaniem. Nie przesadzalabym z twierdzeniem, ze ten film odstraszy ludzi i beda unikac wizyt u lekarza, bo obejrzeli film. Ludzie i tak beda chodzic do lekarzy, a ci, ktorzy ich unikali do tej pory dalej beda wierzyc w moc uleczania Bozobory, czy jak mu tam.

ocenił(a) film na 1
marteczkah

Tu masz inteligentnych ludzi wypowiadających się o tym czymś:
https://www.youtube.com/watch?v=kxv-V2_KMRI
https://www.youtube.com/watch?v=hc4_FIQIuF8
https://www.youtube.com/watch?v=2d9LWLlvF4s

marteczkah

Nie mieszaj świętego kapłana Bashobory, który dzieki modlitwie, mocą Boga uzdrawia. Są konkretne osoby uzdrowione dzięki jego modlitwie, po bezskutecznym leczeniu, a wg nauki Kośc. katolickiego nie zastępuje się leczenia uzdrawianiem. Nie wolno wrzucac do jednego worka jakichś energetycznych pseudouzdrawiaczy z ludźmi modlitwy.

ocenił(a) film na 10
Shimka

A każdy kto został skrzywdzony przez lekarza/pielęgniarkę powinien uważać ten film za doskonały

moniarojek1

Bardzo celnie :)

użytkownik usunięty
kasiunia_lub

Skoro musisz zobaczyć takie coś żeby zacząć myśleć to wszystko zrozumiale. Wszystkiego dobrego.

Dużo zależy od doświadczeń życiowych. Ale dawanie jedynki to już hejt, a nie ocena.

dejker

Daje jedynke bo widze wyraźnie ze ktos daje 10 nawet nie oglądając filmu , najpewniej opłacony . To przeczy idei państwa obywatelskiego gdzie sie ludzie wspierają . Ja wspieram zaniżając zawyżoną ocenę.

uniomo

Zanizenie bądź zawyżenie o punkt to mogę zrozumieć, ale takie chodzenie po bandzie jest głupie. Sami się wpuszczamy w kanał. Obszczekujemy się tylko w ten sposób.

dejker

Chodzi o to że zawyżają sztucznie ocenę
Wyszukaj sobie te firmy
szybkielajki
socialboost

To jest bardzo szkodliwe dla Demokracji ,
nie działa informowanie się wzajemnie w sposób rzetelny a internet robi z siebie propagatora sponsorowanych informacji.

uniomo

Internet już dawno przestał był oazą wolności słowa. Usuwane są posty według widzimisię moderatorów (tępa cenzura), fałszowane są wpisy i oceny. Wokół fejki i trolle.
Ale ja nie chcę dać się zwariować. Nie chcę w to grać.

dejker

W jedności siła , nie bądź obojętny

ocenił(a) film na 10
kasiunia_lub

no mAsz racje ten film pokazuje prawde jadalem 10

ocenił(a) film na 1
Lol987654321_filmweb

Ciekawe oceny filmów... "Wołyń" na 1, "To" na 1, "Zwierzogród" na 1, "La La Land" również 1...a Botoks na 10... Pozazdrościć. Już byli tacy co chcieli uważać wszystkich za idiotów, a siebie za wybitne jednostki rozumiejące tylko wysublimowane dzieła...

ocenił(a) film na 1
Lol987654321_filmweb

czego zjadałeś 10? pewnie dobre jak tyle zjadłeś ;)

ocenił(a) film na 7
Lol987654321_filmweb

co Ty ćpasz?

ocenił(a) film na 1
kasiunia_lub

Ten film nie jest po prostu zly. On jest przede wszystkim ZA DLUGI. Moglby byc o godzine krotszy.

kasiunia_lub

Film z przesłaniem. Bardzo dobry, ostry ale jasno mówi o problemie szacunku do człowieka. Polecam. Zobaczcie i zastanówcie się dokąd zmierzamy

ocenił(a) film na 9
kasiunia_lub

Film ma szokować i swoją rolę spełnia tutaj 9/10. Botoks nie był kręcony, żeby zachwycać kreacjami, rozbudowaną fabułą, popisem aktorskim - to krzywa polska rzeczywistość w medycynie. Oczywiście w filmie wszystkie te patologiczne przypadki pokazane są w ciągu dwóch godzin w jednym mieście, tymczasem większość takich przypadków ma miejsce w ciągu całego roku w całej Polsce, raz po raz słychać w telewizji, że facet przyszedł do szpitala i nieprzyjęty zmarł na korytarzu, lub dziecko udusiło się przy porodzie bo nie było cesarki. Taki jest obraz polskiej medycyny moi drodzy. A Patryk Vega zaszokował lemingi pokazując rzeczywistość bez cenzury.

ocenił(a) film na 7
kasiunia_lub

Tu Cię Kasiu popieram. Właśnie wróciłem z seansu na który poszedłem w sumie sceptycznie nastawiony, ale nie żałuję tego że nie zrezygnowałem, chociaż jeszcze wczoraj się nad tym zastanawiałem. W pewnym momencie gdy pielęgniarka poprawiała te włosy i miała gdzieś pacjentkę proszącą o pomoc, przypomniała mi się sytuacja jak sam kiedyś wypadłem "z nerwą" na korytarz do podobnej pielęgniarki która piła sobie kawę w najlepsze i nie zważała na to jak gostek z sali dzwonił po nią i ją wołał, a ta chociaż go słyszała to miała gdzieś: "bo on tak często"! Film rzeczywiście daje do myślenia i uważam, że to dobry film :)

ocenił(a) film na 1
kasiunia_lub

Tak to film dla kobiet. Jeżeli film w którym między innymi baba zczepia się z psem w łóżku daje Ci do myślenia to przyjmij moje wyrazy współczucia. Wydaje mi się, że większa część publiki to właśnie kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones