PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 526
ocen
4,4 10 1 115526
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Można było się spodziewać kiepskich recenzji ale tym razem Patryk Vega przeszedł chyba sam siebie bo film został zmasakrowany w recenzjach.
Głosujemy portfelem. Czy Patryk Vega ma nakręcić kolejny taki film czy może zmienić poziom?

ocenił(a) film na 1
recenzuje_krytykuje

Bo niestety słaby jest ten film

recenzuje_krytykuje

Spokojnie Vega już sobie wykupił oceny i recenzje i już podbija.

ocenił(a) film na 4
recenzuje_krytykuje

Posiadacze kart unlimited itp. niestety nic już z tym nie zrobią...:)

ocenił(a) film na 1
recenzuje_krytykuje

Szkoda, że dopiero teraz wszyscy w końcu przejrzeli na oczy, że filmy Vegi są ciężkostawne. No cóż, lepiej późno, niż wcale...

czlowiekfrank

I tak piarowcy zawyżą ocenę , jakość filmu sie nie liczy

ocenił(a) film na 1
uniomo

Ostatnie Pitbulle strasznie krytykowane raczej nie były i pamiętam, że zaraz po premierze ocena na filmwebie była wysoka. Przy Botoksie podobnej sytuacji raczej nie ma, więc o to się na szczęście nie boję ;)

ocenił(a) film na 10
czlowiekfrank

zapraszam do naszych polskich szpitali, przekonasz się na własnej skórze co to znaczy cieżkostrawny

ocenił(a) film na 1
delsebek

Byłem i powiem szczerze, nie narzekałem. Chociaż jak chodziłem po operacji na zmiany opatrunków, to lekarze mówili, no ok, goi się jakoś, chociaż to do końca prawda nie była. Tylko że co ma ciężkostrawność szpitali do filmów Vegi? Nie wystarczy, żeby film był na czymś oparty. Film przede wszystkim musi być dobry! A tego w produkcjach Vegi nie ma.

recenzuje_krytykuje

A już chyba na TVP czy w TVN był wywiad z Vegą o 'genialnym filmie Botoks' i ten ton dziennikarzy, jakby rozmawiali z Martinem Scorsese conajmniej :D Szkoda, bo naprawdę serial Pitbull to było coś wyjątkowego, a te późniejsze filmy to już niestety jest masówka i bazowanie na pierwszych sukcesach.

ocenił(a) film na 1
Shadow_4

Jeszcze Instynkt mi się podobał i o dziwo Hans Kloss (nie bijcie mnie! co ja na to poradzę? :D ). Służby Specjalne był jeszcze znośne, głównie dzięki klimatowi, bo fabuła i udźwiękowienie mocno leżały, przez co już na nowe Pitbulle nie poszedłem. I chwała Bogu, że nie poszedłem, bo po obejrzeniu na Showmaxie byłem załamany, jakim cudem mają one tak wysoką ocenę!

ocenił(a) film na 1
Shadow_4

A co do TVP i TVN to wiadomo, że to stacje na poziomie Vegi, więc swój swojego chwalić będzie.

recenzuje_krytykuje

To już lepiej obejrzeć oryginalnego Pitbulla, który nic się nie zestarzał...

http://filmyfantastyczne.pl/artykuly/dlaczego-stary-serial-pitbull-kopie-tylek-n owej-serii

Tutaj Patryk Vega jeszcze wiedział, jak się robi dobrą i mocną rzecz. Szkoda, że to już minęło.

bukins

Myślałem, że spamujesz tym tylko na wykopie :D Kiedyś jeszcze tam do ciebie zaglądałem, ale przestałem od kiedy stałeś się tak nachalny z tym swoim spamem. Trzymało to jako taki poziom, szkoda, że teraz portal kojarzy się tylko z twoim naganianiem przy niemal każdej okazji. Nawet wczoraj, artykuł o BSG, myślę sobie: "Świetnie, wreszcie ktoś o tym dziele przypomniał", patrzę a to twój spamerski wytwór. Nie wszedłem, nie przeczytałem, nie polecam. Gdybyś tyle wysiłku wkładał w portal co w ten smutny spam...Tyle ode mnie.

ocenił(a) film na 7
recenzuje_krytykuje

A ja się nie zgadzam :) ( Vega mi nie płaci za tą opinię, żeby było jasne :) Uważam że film jest owszem bolesny, Vega nadal jest "Vegą" więc naszpikowanie scenami których wolelibyśmy nie widzieć jest spore, ale zdecydowanie nie są one treścią filmu. Bardzo podoba mi się i poruszyła mnie historia, tym razem dobrze zlepiona ( zabrakło mi tego w ostatnim pitbulu) świetni bohaterowie, mocno zarysowane postaci i duży szacun za fenomenalne role zwłaszcza Dygant i Fabiańskiego ( cudowna postać ), Szapołowska wiadomo klasa sama w sobie, czysta przyjemność i również świetna postać. Oczywiście rozumiem, że Botoks może się nie podobać, ale nie zgadzam się że jest do bani. Właściwie to ciekawa jestem czy będzie "masówką" coś mi się zdaje że masówka lubi jak się dowala policji ale czy zrozumie i polubi film, który w gruncie rzeczy jest manifestem w sprawie kobiet... nie jestem pewna czy to się spodoba w kraju gdzie feminizm nadal kojarzy się z owłosiona babą. :)

ocenił(a) film na 5
Emil_CCC

Szapołowska poza wyniosłą pozą ( przyjętą gdzieś na początku lat 90-tych i zupełnie nieuzasadnioną) jest bezbarwna jak zwykle (imo)

piciu6

Pelna zgoda

ocenił(a) film na 1
Emil_CCC

Przecież gdybyś była klakierem to i tak byś nie mogła się do tego przyznać :D

recenzuje_krytykuje

Beznadziejnie słaby....

ocenił(a) film na 6
recenzuje_krytykuje

Trzeba rzucić okiem na film

ocenił(a) film na 1
RoboTomus

Lepiej poczekać na torrentach... a nie, wtedy Vega będzie ścigać jak rok temu za Last Minute. No to lepiej poczekać, aż się pojawi na chomikach lub do oglądania online.

ocenił(a) film na 6
czlowiekfrank

Ja się jednak przejdę, w środy 16 ziko, nie zbiednieję

ocenił(a) film na 1
RoboTomus

Nie musisz. Vega już na nim zarobił.

ocenił(a) film na 10
recenzuje_krytykuje

mam gdzies recenzie !!! ten film jest dla ludzi widzocych prawde towlasnie jest polska sluzba zdrowja ten film pokazuje prawde

ocenił(a) film na 3
Lol987654321_filmweb

Ten film jest dla takich ludzi jak Ty- nieumiejacych nawet poprawnie pisac.

ocenił(a) film na 10
wymiot

hahahahhshshhaah jaumiem pisac trolu

ocenił(a) film na 1
Lol987654321_filmweb

No, właśnie widzę.

ocenił(a) film na 10
Lol987654321_filmweb

Dokładnie. 100 % prawdy o naszej służbie "zdrowia"

recenzuje_krytykuje

głosowanie, portfelem, się odbyło. najlepszy film w Polsce. Pytania?

ocenił(a) film na 4
soncija

żeby głosowanie było ważne, trzeba by jeszcze spytać się jeszcze tych co kupili czy było warto ;)

ocenił(a) film na 4
recenzuje_krytykuje

To Twoja recenzja ?
Bo jeśli tak to już bardziej żebrać o atencję chyba się nie da, może dopisz jeszcze "Zajrzyjcie na stronę bo za każde kliknięcie mam pieniądze, ps.MAM HOROM CURKE".

ocenił(a) film na 9
recenzuje_krytykuje

Powiem tak Tym którzy tak krytykują film. Jacy wy Qrwa jesteście spier..oleni masakra. Żal mi was

użytkownik usunięty
recenzuje_krytykuje

Warto zobaczyć film? Czy jest mocny? Da się wytrzymać?

ocenił(a) film na 3
recenzuje_krytykuje

Botoks to kłamliwa, antyaborcyjna kupa wymieszana z patologicznymi porodami
Sądziłem że Patryk Vega to normalny facet, ale obejrzenie Botoksu nie pozostawia złudzeń. Ten skrajnie katolicki oszołom zrobił film głównie po to, żeby kłamliwie skrytykować aborcję. Mimo że w Polsce aborcja i tak jest zakazana, to ten wariat jak PiS chciałby ją całkiem zakazać. W dodatku kłamie pokazując żywe płody po aborcji.
Jeśli jednak faktycznie płody są chwilami żywe, to należy zmienić procedury i tak jak na zachodzie europy podawać leki, które uśmiercają chore płody jeszcze w macicy, chociażby przez zatrzymanie akcji ich serca.

ocenił(a) film na 10
recenzuje_krytykuje

FILM GENIALNY! pokazał co się dzieje u nas w służbie zdrowia.

użytkownik usunięty
recenzuje_krytykuje

Film byłby naprawdę niezły,gdyby nie to,że był taki wulgarny,niesmaczny oraz wprawiający w zażenowanie podczas oglądania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones