PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 401 852
oceny
8,1 10 1 401852
6,8 29
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

Dla mnie najlepszy.

ocenił(a) film na 10

Jedyny film, któremu z czystym sumieniem mogę dać 10. Tu jest wszystko - doskonałe aktorstwo, świetnie rozrysowane charaktery, wspaniałe krajobrazy i humor, ale najważniejszy w tym filmie jest etos. Ten film dotyka tego co jest wpisane w męskie serce, jest wyrazem marzeń każdego faceta. Każdy z nas chciałby być taki jak Wallace. Szkoda tylko, że nie jest to film biograficzny...

slyko

ja ma inne pytanie, dlaczego Mel Gibson nie robi już takich filmów ?

kaczor_07_K

Po dziesięciu latach przerwy nakręcił film wojenny: http://www.filmweb.pl/film/Prze%C5%82%C4%99cz+ocalonych-2016-658802

ocenił(a) film na 9
kaczor_07_K

Według mojej wiedzy przyczyną zaprzestania produkcji wielkich filmów historycznych było to iż przestały się sprzedawać i Hollywood przestało dawać na nie kasę ;/ Prawdopodobnie rynek został nimi na jakiś czas nasycony i społeczeństwo jako ogół przestało się takim,i obrazami interesować. Obecnie mamy okres filmów typu superhero ale prędzej czy później on też minie i kto wie? Może wtedy filmy historyczne wrócą do kin.

ocenił(a) film na 9
Vamaal

Myślę, że ktoś musiałby przełamać się, nakręcić film. Jak się sprzeda to będzie powrót wielkich produkcji historycznych, które zastapiły tzw. comic superhero.

ocenił(a) film na 10
slyko

Zgadzam się!

ocenił(a) film na 9
frankoniusz

Osobiście zmieniam ocenę z 8 na 9
Jeden z tych filmów do których mam sentyment.

ocenił(a) film na 10
_szefmafii_

To tak jak ja

ocenił(a) film na 10
frankoniusz

najlepszy film, jaki widziałem. Wspaniałe role, muzyka, krajobrazy, klimat... I nieważne, że jest troszkę przekłamań historycznych.

ocenił(a) film na 10
slyko

Dla mnie to też najlepszy film w historii! Bez podziału na kategorie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones