PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 401 760
ocen
8,1 10 1 401760
6,8 29
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

To, z jak niezwykłą Pasją zrobiony jest ten film, jest niewyobrażalne. Za to panu Gibsonowi wieczny szacun. Wolność!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

Dokładnie !

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

Zaiste z olbrzymią pasją. Zgadzam się całkowicie kolego :)

ocenił(a) film na 9
chemas

:)

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

Oglądałem go pierwszy raz na VHS. Całą rodziną. Wypozyczalnie to był mój drugi dom. Miałem dwanaście lat jak podcinali gardło Murron i serce pamietam, bolało a w gardle czułem gorycz...nie dość, że ten film to majstersztyk ale uwierzyłem w te miłość i przez to ta zemsta, poniekad, była i moją, osobistą sprawą ;)

ocenił(a) film na 9

Pierwszy raz w Kinie-jeden z moich najbardziej pamiętnych seansów. Drugi na VHS-ie-też obowiązkowo z wypożyczalni:)
Też pamiętam te emocje, ten gniew, jaki odczuwałem w scenie jej śmierci i po niej. Niezwykle sugestywnie jest to przedstawione. W ogóle całe ich uczucie jest ukazane po mistrzowsku-piękno, szczerość i prostota w jednym. Uwielbiam scenę, kiedy Murron, po śmierci, przychodzi we śnie do Wallace'a, a on, nieco zdezorientowany, nieco zawstydzony, pełen pokory przed nią klęka. Fantastycznie ukazane jest, jak jej śmierć, pamięć o niej, napędzają jego późniejsze działania.

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

pięknie pokazana walka, miłość, wolność. Jeden z lepszych filmów jakie widziałam z Gibsonem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones