PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480582}
7,2 44 859
ocen
7,2 10 1 44859
7,4 18
ocen krytyków
Bronson
powrót do forum filmu Bronson

Już dawno nie widziałem tak rewelacyjnie zagranej roli socjopata. Mimo że film nie jest komedią - parę razy parsknąłem śmiechem, w reakcji na jakiś spontaniczny gest Bronsona, czy jakieś jego nietypowe (typowe dla niego) zachowanie. Zdarzało mi się też cofać kilka scen by je powtórnie obejrzeć, bo sprawiało mi ogromną przyjemność oglądanie aktorskiego warsztatu Hardy'ego (scena z pomalowaną połową twarzy albo gdy zamkną w celi bibliotekarza).
Bronson... jak w temacie.

ocenił(a) film na 7
adammo1313

Tak to już jest, że socjopaci są baardzoooo pociągający, zwłaszcza Akademia Filmowa ich uwielbia. Czy ktoś mi wreszcie pokaże, że to ten dobry potrafi być równie zachwycający??? Czy to zawsze to "zło" musi być fajniejsze? Już mnie to nudzi i smuci jednocześnie.

Kirsty16

no akurat tu masz racje filmy typu monster (rodziny jej ofiar dalej zyja) czy bronson nie powinny byc robione bo to zwykly hold dla nich za ich zbrodnie (nie ma co sie doszukiwac w tym drugiego dna byli nie liczącymi sie z nikim bandziorami)

ocenił(a) film na 9
avada_kadavra

Bronson to oczywisty psychopata ,ale też świetny malarz czy pisarz.
Postanowił,że dochód z jego prac zostanie przekazanych dla dzieci w hospicjum.
Gdyby trafił w młodości na dobrego psychiatrę to jego życie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej.

ocenił(a) film na 6
adammo1313

Co do scen w których nie wytrzymałem i parsknąłem to najlepszy był dancing w psychiatryku. Po prostu mistrzowskie ruchy aktorów, zwłaszcza tego na pierwszym planie.

ocenił(a) film na 6
mkbewe1

https://www.youtube.com/watch?v=vSgUM2Z3uPA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones