PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790350}
6,5 41 138
ocen
6,5 10 1 41138
6,3 14
ocen krytyków
Bumblebee
powrót do forum filmu Bumblebee

Nie znam tego Travisa Knighta, ale jeśli ma trochę oleju w głowie to może stworzyć bardzo dobry film. Tylko żeby nie dzwonił do Baya po pomoc....

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

Gość był nominowany do oskara w kategorii najlepszy film animowany, więc jest szansa, że zrobi coś dobrego, a na pewno coś lepszego od Baya

LeSzifre

"Kubo i dwie struny" Ta animacja była rewelacyjna i myślę , że z tym też Knight poradzi.

LeSzifre

Ja spodziewam się bardzo fajnego filmu :) Lekkiego, przyjemnego, obecność Hailee na pewno zrobi tutaj swoje, a do tego można już posłuchać świetnej piosenki z tego filmu w jej wykonaniu, "Back to Life". I bez względu na to, jaka będzie fabuła i czy BumbleBee okaże się filmem "na raz", to czuję, że i tak będzie przyjemnym dziełem :)

ocenił(a) film na 7
yuflov

Mnie kupił powrot do G1 ;)

moro_

Nie mam preferencji z tym związanych :) a laik ze mnie taki, że to G1 musiałem najpierw wygooglować :)))

ocenił(a) film na 9
yuflov

Mniej więcej powrót do G1 oraz wg. wypowiedzi twórców, ci wychowali się na serialu i chcą powtórzyć tamten klimat w przeciwieństwie do Baya który Transformerów nigdy nie znał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones