PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790350}
6,5 41 157
ocen
6,5 10 1 41157
6,3 14
ocen krytyków
Bumblebee
powrót do forum filmu Bumblebee
Bliffay

Jak ich nie chcesz to nie oglądaj i spadaj oglądać swoje bajki animowane.

użytkownik usunięty
VoLuxXie

Ok dzieki

VoLuxXie

odezwał się gość który ogląda bajki animowane XD

Bliffay

Odezwał się wszechwiedzący.Tak mi przygadałeś ,że leżę i kwiczę . Możesz pochwalić się swojej mamie.

VoLuxXie

o co ci chodzi?? XDD

Bliffay

amatorzy;)))

VoLuxXie

Masz rację. Nie rozumiem krytyków. Nie chcesz nie oglądaj. Ja tam uwielbiam je od dziecka i to się nie zmieni. Pozdro

Bliffay

Co ci przeszkadza że powstają filmy o transformerach ????????? . Jeżeli ci sie nie podobają to nikt cie nie zmusza do ich oglądania

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Mi na przykład nie przeszkadza że wychodzą filmy ale jak mają wyglądać tak jak chociażby 5 część to ja nie chce tego oglądać. Coraz bardziej bez sensu te filmy, zero jakiegokolwiek pomysłu na tą serie.

lokiloki1915

To w takim razie nie mówisz oglądać tego filmu i tyle

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Jak nie oglądnie filmu to w jaki sposób ma stwierdzić, że mu się nie podoba? Pomyśl odrobinę, logicznie...

ocenił(a) film na 6
lokiloki1915

Z tego co czytałem, to nie będzie nowa część, tylko osobna historia, dziejąca się w latach 80 a BB będzie garbusem, więc wygląda na powrót do klasyki, co akurat może być bardzo ciekawe.

ocenił(a) film na 5
Gokussb

dobrze gadasz piwa ci ;]Ludziom sie dzis w tylkach poprzewracalo widze ;]

Bliffay

Ja wam powiem tak: każda kolejna część jest coraz gorsza a Michael Bay sprowadza ją coraz to bliżej dna

ocenił(a) film na 6
Bliffay

Film ma być kręcony nie przez Michaela Baya tylko przez Travisa Knighta wiec jest nadzieja na dobry film

ocenił(a) film na 7
Bliffay

to nie może sie nie udać. Jesli miałbym robić film o Bumblebee to maiłby wygladać tak.
Lata 80. garbusik kaseta magnetofonowa, gwiezdne wojny oddały dobrą date do premiery. zarobek na tym filmie to bedzie
na pewno. Zarobi tyle co najlepsze Transformers. !!!!

grzegorzkociolek91

...lata 80...i selfie (scena w pokoju, zdjęcie młodej z ojcem, i drugie obok z Bumblebee) :D Haha. Stare analogi nie łapały ostrości z odległości ręki. Więcej absurdów w tym filmie jest, ale co się będę rozpisywał. Lubię Transformersy, ale ten film to raczej tylko promowanie nowych (w miarę) aktorów. Tyle ode mnie - to mój pierwszy i przedostatni wpis w tym temacie (drugi poniżej) :)

ocenił(a) film na 9
Bliffay

Ogarnij się ten film to CAŁKOWITY REBOOT, kręcony zupełnie przez kogoś innego i film do którego Bay nie miał w ogóle dostępu. Recenzję na świecie są mega pozytywne. Na rotten tomatoes film ma 93% pozytywnych recenzji https://www.rottentomatoes.com/m/bumblebee/ . https://www.youtube.com/watch?v=cQWx9WCaBQw

Flinston1987

okaay, przyznjaę się bez bicia, że się pomyliłem, myślałem że Bay macza w tym palce

ocenił(a) film na 9
Bliffay

Ja pójdę na to ze względu, że tam właśnie nie ma Baya i trailer Mi się bardzo podoba :) . Byle do weekendu 8-9.01.2019 :D .

ocenił(a) film na 7
Bliffay

Bay jest jednym z producentów;)

ocenił(a) film na 9
Fabrycy

Może i jest, ale wczoraj byłem na tym filmie i ten film jest świetny i mega oddaje klimat lat '80.
Jeśli to rzeczywiście jest reebot pełną gębą to wyśmienicie :) .
Bumblebee, Charlie i ich relacja jest urocza :D .
Polecam ten film w 100%.

ocenił(a) film na 8
Bliffay

Właśnie wróciłem z kina i film był całkiem spoko. Tylko że mi się podobały wszystkie transformersy i nie kapuje ludzi którzy ciągle pieprzą jakie to jest okropne... och nie.. co za gówno.. Jak dla mnie coś jest gównem to tego nie oglądam i tyle, na kolejny film o transformersach jeśli powstanie też pójdę i na kolejne 20 też. Pozdrawiam

dzik1331

>>"Jak dla mnie coś jest gównem to tego nie oglądam i tyle"

Więc na jakiej podstawie stwierdzasz, czy coś jest gównem? Bo mnie nauczono, że najpierw wypadałoby się zapoznać z tematem przed osądem.

Bliffay

Widziałem go wczoraj. To nie tylko dobry film o Transformersach, ale w ogóle dobry film. Polecam!

ocenił(a) film na 10
Bliffay

Ja tam nie lubię Transformersów i nie oglądałam tych wszystkich części, więc do Bumblebee podeszłam ze świeżym umysłem jako zupełnie nowej produkcji, bez znajomości jakichkolwiek powiązań i ten robocik totalnie podbił moje serce. To najsłodszy Transformers jakiego widziałam :D Ogólnie przyjaźń dziewczyny, która nie potrafi poradzić sobie z utratą ojca i robota, który znalazł się na obcej planecie, był samotny i zagubiony była czymś tak przyjemnym w oglądaniu... To miało potencjał by zrobić z tego serial :) W sensie byłoby więcej czasu na rozwój tej niezwykłej przyjaźni i więcej pościgów lub walk w międzyczasie :) oczywiście to tylko moja opinia, ale jakby nie patrzeć film podbił moje serce, a i same sceny akcji trzymały w napięciu.

ocenił(a) film na 9
Kira91

W serialach Tranformers Animated i Prime były wątki przyjaźni Bee z jego ludzkimi towarzyszami

Bliffay

To jest zupełnie inny i bardziej kameralny film. Nie ma tony wybuchów i durnego humoru, jest za to głębia i przesłanie, dlatego ogląda się to z większą przyjemnością niż bezduszne filmy Baya. To powinien być pierwszy film o Transformersach, ale niestety Bay już popełnił swoje "dzieła" i ludzie są zrażeni do tego uniwersum. Szkoda, że film słabo radzi sobie finansowo, bo chętnie zobaczyłbym sequel. No ale może się uda...

ocenił(a) film na 9
Puchy11

Film w połowie finansuje Hasbro, więc wydaje mi się, że poza Box officem ważna będzie też sprzedaż zabawek (po to zresztą ta seria powstała).

Puchy11

"Ludzie są zrażeni do tego uniwersum"...mógłbyś nie wypowiadać się za wszystkich w związku z poprzednia serią. A teraz moje subiektywna opinia - to "Bumblebee" mnie zraził, jednak nie do całego uniwersum, ale do tego właśnie filmu obyczajowego z elementami scifi. To mój drugi i ostatni wpis w tym temacie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Puchy11

Michael Bay po prostu nie powinien kręcić filmów

ocenił(a) film na 6
arieljarosz

pewnie lubisz gówna

ocenił(a) film na 9
Bliffay

Oby ciągnęli jak pójdą w tą stronę jak tutaj

ocenił(a) film na 10
Bliffay

Raczej ty przestań ciągnąć tego peta i wpełznij gdzieś głęboko po skały.

annastach0

Nie palę, po to niezdrowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones