PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727844}
5,2 30 199
ocen
5,2 10 1 30199
6,8 40
ocen krytyków
Córki dancingu
powrót do forum filmu Córki dancingu

Panie Mietku Mietczyński, proszę o zrobienie Masola o tym filmie. Bo sam trailer jest nie do przetrawienia.

ocenił(a) film na 6
Marycha80

Ha ha, dołączam się do prośby.

MietowyDzem

i ja ! :)

MietowyDzem

czytaja forum filmweb, dochodze do wnisku, ze wicej u nas niedocenionych krytykow (ROTFL) nizeli widzow
filam zajefajny!
z przymrozeniem oka, z fajna muza
dzieki tworcom za powiem prawdziwego kina!
krytykanci: zrobcie choc cos w miare podobnego...

ocenił(a) film na 3
Yossarianuw

Raczej bym nic podobnego, nie chciała więcej oglądać :)

Marycha80

Właśnie. W końcu tak narzekał, że nie ma polskich musicali :P

użytkownik usunięty
Marycha80

Dzieciaczki Miecia strikes again! :D

Marycha80

JAk ja tego masochisty nie trawie. Chyba największy idiota internetu obok Gracjana. Dawno powinien wylądować na Oiomie za te swoje posrane filmiki.

Andrzejek324

nie wiesz chyba, do czego OIOM służy...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Andrzejek324

Zabił ci matkę? Albo zgwałcił chociaż? :D naprawdę, mentalność cebulaczka wylewa się z ciebie każdym możliwym otworkiem :>

ocenił(a) film na 5
Marycha80

To jest troll, nawet nie silcie się mu odpowiadać bo on na to liczy. Widzi jakąś opinię i piszę to co ludzi nie chcą usłyszeć żeby wywołać spięcie co daje mu satysfakcje.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

Posrane filmiki? Niby czemu? Coś ci zrobił, że tak go nie trawisz? Jak cię to nie śmieszy, to nie znaczy, ze masz go nie trawić, wystarczy nie oglądać...

Tu nie chodzi o to , że nie śmieszy. Gość gada tak bzdurne i idiotyczne rzeczy, że aż krew człowieka zalewa.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

Jakie niby idiotyczne rzeczy? Mówi rzeczy, które mają bawić, a gość ma specyficzny humor. A w filmiku o TVP ma 100% racji.

Sę w tym, że on nigdy nie ma racji, gada od rzeczy i takie bzdury, że ma się chęć go w najlepszym razie połamać.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

Sęk w tym, że ma w wielu sprawach rację, chociażby jak wyżej w sprawie TVP czy o polskiej kinematografii ;)

Widocznie jesteś takim samym oszołomem jak on skoro się z nim zgadzasz. No cóż idiotów nie brakuje na świecie. Bez odbioru.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

Haha, czyste ad personam, brawo ty ;)

Trudno, jeśli uważasz, że ktoś ma inne zdanie od ciebie albo coś robi pod śmiech to już jest oszołomem ;) zluzuj portki, bo cię coś uciskają ;>

użytkownik usunięty
Andrzejek324

smalczyk, zluzuj, albo zjedz snikersa bo gwiazdorzysz...

Powiedz to smalcowi z tym, że będziesz miał z tym problem bo on dawno już usunął swoje konto.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

połamać to się człowiek może czytając twoje komenty smalczyk.

Kiedyś czytając komentarze Smalca to fakt można było się załamać. Ja mam od niego odmienne poglądy.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

dobra smalczyk, wypad stąd.

Kolejny oszołom i do tego jakiś multikonciarz. Nikt cie o zdanie nie pytał.

Andrzejek324

A legła ponoć znowu nie zdobędzie mistrzostwa :v

lestek190

Zdobędzie na 100 %.

Andrzejek324

Czyżbyś miał jakieś info o zakupionych sędziach, tak jak w poprzednich sezonach?

ocenił(a) film na 9
Marycha80

Nie będzie. Bo to dobry film, a Masochista recenzuje złe kino :P

Domitronic

Oj zdziwiłbyś się. Nawet Yumę, Salę samobójców czy Karate po polsku zrecenzował, a te filmy są dobre. Tego ostatniego to w sumie nie każdy polubi.

ocenił(a) film na 9
frycio80

Nie zdziwiłbym się :) Widziałem jego recenzje i zgadzam się. To słabe filmy.

Domitronic

Jeśli chodzi o te filmy, co pisałem, to zależy. Reszta u Masochisty to takie filmy, że przechodzą ludzkie pojęcie...

ocenił(a) film na 1
Domitronic

;_______;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones