PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 574
oceny
7,4 10 1 32574
8,0 5
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

...

ocenił(a) film na 9

w opisie filmu są takie słowa: "to, co najważniejsze, należy chronić, przed całym światem, przed ludźmi, ale co najokrutniejsze także przed sobą samym." I właśnie o tym jest ten film. O takim zmaganiu z tym co najważniejsze, i jednocześnie udręka nad tym co zrobić, żeby tego nie spieprzyć. takie historie nigdy się dobrze nie kończą, więc dobrze, że i tym razem nie było happy end'u. wielki plus za zdjęcia i jeszcze większy za muzykę.

ocenił(a) film na 8
IIMaryJaneII

ja jednak myślałem że się gorzej skończy ten film, prawie happy end w sumie

ocenił(a) film na 9
kryszti

jaki happy end? chłopak musiał zrezygnować z miłości, bo wiedział że gdzy Candy z nim zostanie przedawkuje. Moim zdaniem kończy się tragicznie.

ocenił(a) film na 8
rougehaute

Jak dla mnie to raczej Candy była toksyczna, lepiej dla niego że tak się skończyło, moim zdaniem to happy end, myślałem, że skończy się śmiercią Candy bądź Dana, takie zakończenie byłoby chyba lepsze a na pewno zdecydowanie bardziej tragiczne. Dan pewnie się otrząśnie i znajdzie sobie mniej popi*rdoloną dziewczynę

ocenił(a) film na 9
kryszti

przecież śmierć jest najprostsza, to najszybsze i najłatwiejsze rozwiązanie wszystkich problemów. ale żyć ze świadomością, że odtrąciło się miłość swojego życia, bo inaczej na pewno by przedawkowała, to dopiero jest cierpienie. nie ma tu ani grama happy endu.

ocenił(a) film na 8
IIMaryJaneII

Oj tam zapomni po jakimś czasie, moim zdaniem to raczej ona by go pociągneła na dno a nie odwrotnie, lepsze zakończenie by było gdyby np. Candy przedawkowała albo popełniła samobójstwo a tak to dla mnie to był happy end, ona się ogarnęła,a on będzie mógł pisać świetną pełną bólu poezję

ocenił(a) film na 9
kryszti

wydaje mi się że zupełnie nie zrozumiałeś sensu tego filmu.
przykre

ocenił(a) film na 8
rougehaute

Przykre to jest coś takiego że jesteś tak ograniczona że sądzisz że istnieje coś takiego jak sens filmu, ty masz swój subiektywny sens a ja swój, pewnie ilu ludzi tyle sensów. Jak dla mnie to tamten gość miał pecha że trafił na Candy i tyle, moim zdaniem lepszym zakończeniem byłoby jakby się zaćpała i tyle.

ocenił(a) film na 9
kryszti

spokojnie ;)) każdy ma prawo do własnej oceny. to nie jest gówniarskie forum na którym rzuca się obelgami. Dlatego uważam, że po tym Twoim wpisie nie ma sensu z Tobą rozmawiać. Pozdrawiam i radzę popracować nad nerwami.

ocenił(a) film na 8
rougehaute

Nie słyszałaś chyba w życiu obelgi... oczywiście że nie ma sensu rozmawiać jak myślisz że jest coś takiego jak jedyny właściwy sens filmu. Ja za to radzę nie radzić nic obcym ludziom bo to denerwujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones