PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 593
oceny
7,4 10 1 32593
8,0 7
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

przeciętny

ocenił(a) film na 6

Przeciętny film. Ani mnie nie poruszył, ani nie wzruszył, ani nie zszokował. W porównaniu do innych filmów tego tupu - "Requiem dla snu" i "My, dzieci z dworca zoo" wypada blado. 6/10 głównie ze względu na grę aktorską tytułowej Candy.

Melissa86

to słabo z uczuciami

ocenił(a) film na 6
kubelek0908

O nie się nie martw, jest z nimi jak należy.

P.S. Jak ja nie lubię tego typu komentarzy, tak jakby nie można było mieć własnego zdania.

Melissa86

Ps. : miło mi :)

ocenił(a) film na 7
Melissa86

Bardzo przeciętny a obejrzałem go ze względy na Abby. Poza nią film kuleje.

Poza tym oklepany scenariusz... tyle już tego było - pary zakochane w dragach.

Szału nie ma.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Fabuła rzeczywiście miałka, ale technicznie, aktorsko, scenariuszowo (różne smaczki), muzycznie - jest rewelacyjny. I za samo to daje 8 gwiazdek

Achelon

oj zgadzam się w 100%, nawet powiem że czasem zawiało nudną.... ale aktorsko bardzo mi się podobało, jak sam ująłeś technicznie i scenariuszowo super ;)

ocenił(a) film na 8
Melissa86

A według mnie nie wygląda blado w porównaniu do Requiem. To są po prostu inne filmy. Requiem miał poruszyć, wywołać skrajne emocje, a ten pokazuje "zwykłe, codzienne życie narkomanów". Oba filmy są potrzebne i oba pokazują niby to samo, ale coś innego.

użytkownik usunięty
Melissa86

Widać, że lubisz fantastykę dziewczynko skoro requiem jest dla ciebie dobrym filmem. Dlatego twoja opinia jest w tym temacie tyle warta co nic.

ocenił(a) film na 7
Melissa86

Nie martw się, nie jesteś jedyna. Mnie również nie poruszył, ani nie wzruszył, ani nie zszokował. Nie jest tak dobry jak filmy, które wymieniłaś, ale warto go zobaczyć ku przestrodze ;)

ocenił(a) film na 10
Melissa86

jak napisał kubelek0908, to słabo z uczuciami.

Btw. requiem to zupełnie inny klimat, dynamiczna historia o uzależnieniu przeplatanym życiem. A Candy to życie, miłość, przeplatane uzależnieniem, dlatego można przyjąć go bardzo płytko, jeśli podchodzi się do niego wyłącznie przez pryzmat narkotyków. Dla mnie cały ten film jest jak haj, ten, którego daje miłość i ten, od heroiny. Analogia może. Candy przejął mnie do kości, tak, że chyba nigdy nie obejrzę go powtórnie.

ocenił(a) film na 7
Melissa86

Film ma raczej przeciętną, oklepaną fabułę i tak samo jak Ty w żaden sposób mnie nie poruszył (trudno żeby tak było: nie potrafię współczuć ćpunom). Obejrzałam "Candy" tylko ze względu na obsadę (a tak naprawdę dla Heatha;) choć muszę przyznać że najlepsza w tej i tak wspaniałej obsadzie była Abby).

hooligan_hernandez

haha, 100% racji!
piąteczka! ;)

ocenił(a) film na 9
hooligan_hernandez

"Nie potrafię współczuć ćpunom", trochę szkoda, bo prawda, że sami sięgają po narkotyki, ale z drugiej strony ludzie są różni, niektórzy mają po prostu genetyczne predyspozycje do sięgania po środki uzależniające, niski poziom dopaminy w mózgu, nieumiejętność radzenia sobie z problemami i wiele innych przyczyn, a tylko część robi to dla zabawy czy z ciekawości. Myślę, że warto się jeszcze zastanowić.

ocenił(a) film na 7
metalgods123

Tak się składa że straszy brat oraz mąż są po studiach medycznych, jak i również są o wiele bardziej tolerancyjni i wyrozumiali dla ćpunów. Już się nasłuchałam podobnych rzeczy. Moja niechęć i brak współczucia dla ćpunów ani trochę się nie zmieniły. Pozdrawiam serdecznie

Melissa86

popieram. dałam 7, ale mnie również film ani nie poruszył, ani nie wzruszył, ani nie zaszokował. film jest przeciętny, ale szczerze Requiem dla Snu również mnie nie zachwyciło. po prostu filmy o ćpunach nie są dla mnie - nie umiem im współczuć. ktoś ich zmuszał do ćpania? nie, sami sobie wybrali takie życie. jak się pościelisz, tak się wyśpisz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones