PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1033}

Chłopcy z ferajny

Goodfellas
8,3 312 735
ocen
8,3 10 1 312735
8,7 46
ocen krytyków
Chłopcy z ferajny
powrót do forum filmu Chłopcy z ferajny
ocenił(a) film na 7
arnast

Hehe, racja :)

arnast

Też muszę przyznać rację, beznadziejna była, i szczerze mówiąc nie wiem co Henry w niej widział, a poza tym miał bardzo ładną żonę, a za kochankę wziął sobie takiego papudraka :).

ocenił(a) film na 9
Scarpia_8

Może ujeła go za serce piękną grą na flecie.

Scarpia_8

Używał jej do narkotykowego biznesu. Mógł wiele jej wybaczyć. Poza tym, każdy ma swój własny gust. Żonę w filmie miał i może ładną, ale pamiętajmy, że bogaci ludzie mogą pozwolić sobie na więcej(patrz Charlie Sheen) xd

borzo30

Ogólnie to klasyfikacja ma się tak:

Sandy > Karen > pasztet

ocenił(a) film na 10
arnast

która bo miał dwie (w filmie).

KRISPO_DE_PALMA

Ta pierwsza. Ta druga (Sandy) była spoko.

arnast

Obie były dzi.kami z charakteru.

borzo30

Ale Sandy była ładna, ta pierwsza (nie pamiętam imienia) to pasztet.

ocenił(a) film na 9
arnast

Trochę w tym racji jest! Mnie najbardziej w niej denerwowała ta jej drętwa narracja i jak dla mnie brzmiała niczym symulator głosu. Dobrze, że to tylko jedna, drobna wada tak dobrego filmu jak "Goodfellas" :)

ocenił(a) film na 5
arnast

Dla mnie była piękna.

RustyRyan

No właśnie, tylko która, Sandy czy ten pasztet?

ocenił(a) film na 5
arnast

Ja mówię o Karen :-).

ocenił(a) film na 10
arnast

Dla mnie zajebista. Lepsza od żony. Taka typowa su...ka.

LeoMessi86

No właśnie, tylko która, Sandy czy ten pasztet?

ocenił(a) film na 9
arnast

No słaba.

ocenił(a) film na 9
arnast

Mi tam odpowiadała, a poza tym była piękna i ładna :)

ocenił(a) film na 7
arnast

Tylko to? Zdumiewające, jak niewiele się tu dzieje i jakimi drobnymi rzezimieszkami są bohaterowie filmu. Zajmują się okradaniem ciężarówek i handlem... papierosami. Czasem kradną futra. Gdy tylko zabierają się za grubszy numer (narkotyki), niemal natychmiast ładują się w tarapaty. A gdy podskakują mafii i to naprawdę gościowi z najniższego szczebla, od razu zostają załatwieni. To film o płotkach. Jeśli coś faktycznie zasługuje na wyróżnienie to czołówka Saula Bassa (napisy przelatujące jak z okna pociągu) i aktorstwo, zwłaszcza RAYA LIOTTY i PAULA SORVINO, zupełnie za swe indywidualne występy niedocenionych na rzecz wyjątkowo nudnego Roberta De Niro i faktycznie rewelacyjnego Joe Pesci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones