PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596988}

Choleryk z Brooklynu

The Angriest Man in Brooklyn
6,2 12 265
ocen
6,2 10 1 12265
Choleryk z Brooklynu
powrót do forum filmu Choleryk z Brooklynu

Przesłanie..

ocenił(a) film na 8

..ostatnia rola Robina Williamsa, o ironio w filmie Robin mówi o napisie na jego grobie 1951-2014 smutne bo te same daty spełniły się u niego w życiu ! Film miał premierę 22 maja, a Robin popełnił samobójstwo 11 sierpnia, tym bardziej film porusza i wzrusza chodź nie brakuje w nim scen śmiesznych. Bardzo polecam ten film do obejrzenia w ciszy i skupieniu w domu, a nie jedząc popcorn w kinie, film z przesłaniem które może zmieni wasze życie od jutra, a nawet od zaraz ! Mężczyzna dowiaduje się, że ma tętniaka mózgu i pozostało mu 90 min. życia ! Co Wy byście zrobili w te 1,5 godziny ? Najciekawszy jest dialog w filmie pomiędzy Robinem, a Milą Kunis która gra tam świetnie lekarkę „chciałabyś wiedzieć, kiedy umrzesz ? - „nie” - „a gdybyś wiedziała, ile Ci zostało, co byś zrobiła ? – „starałabym się być szczęśliwa” – „czemu nie robisz tego teraz ?” – „może zacznę”. Przeczytajcie sobie to kilka razy i zmieńcie wasze życia na lepsze ! Dla mnie osobiście ten film miał ogromne przesłanie przemijającego czasu, niewiadomej chwili końca i przynajmniej próby czerpania z życia codziennie tego co najpiękniejsze i wartościowe, żeby kiedyś nie okazało się, że jest za późno !

ocenił(a) film na 4
anioljacek

żyje czy nie żyje trudno ale co do filmu jest naprawdę marny ani to komedia ani to dramat max 4/10

ocenił(a) film na 8
anioljacek

Mnie się film podobał i inaczej go odbieram po tym co stało się z Robinem. Produkcja ma swoje momenty, podoba mi się szczególnie zakończenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones