PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 272
oceny
6,6 10 1 117272
6,9 45
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Trzeba jechać do sąsiedniego stanu.

ocenił(a) film na 7
HuteK

no to się szykuje chyba "film drogi" ? :-)

Sebafilmweb

tak, bilet w jedną stronę, nogami do przodu xD

HuteK

hahahahahha

ocenił(a) film na 8
HuteK

Sąsiedni stan już nie istnieje tak , że rób w majty bo nigdzie nie pojedziesz :)

ocenił(a) film na 7
scricxovan

do somsiada czo pojechać passacikiem 1.9 tdi. może pójdą za hasałem turbinki

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
HuteK

Normalnie je.łem na ryj jak przeczytałem twoj komentarz . Ale zeby cale . Dzieki :P

HuteK

Obawiam się, że pierdnąć nie da się już na całym świecie ;)

HuteK

Po obejrzeniu tego filmu zacząłem się właśnie zastanawiać - skoro tak dobrze przemyśleli temat unikania skrzypiących desek i usypywania ścieżek z piasku, to jak rozwiązali problem głośnych pierdów, albo kichania? ;)

ocenił(a) film na 8
michal_nowak51

To samo mnie dręczyło cały film, zapewne z powodu świątecznej kolacji która zjadłam przed seansem :)

ocenił(a) film na 5
michal_nowak51

Można puszczać cichacze. A na kichanie jest prosty sposób - wystarczy zacisnąć nos palcami i kichać się odechciewa.
Gorzej by było z kaszlem.

HuteK

Wczoraj w firmie kolega tak się z**bał, że wszyscy byśmy zginęli + najbliższe sąsiedztwo.

ocenił(a) film na 8
HuteK

I właśnie to mnie zastanawiało przez pół filmu. Powiedzmy, że pierda można jeszcze jakoś w sobie ścisnąć, ale czasem anus wydaje niekontrolowane dźwięki podczas wydalania kału :). Ale przymknęłam w końcu na to oko.

ocenił(a) film na 5
N00NA

Najwidoczniej przetrwali tylko ludzie z ultra zdrowymi jelitami. Taka nowa wersja ewolucji.

Trias

I geje.

ocenił(a) film na 9
HuteK

Z tego co wiem, to żeby pierdnąć spokojnie, trzeba pierdnąć zatykając sobie poduszką. Tak podobno pisał sam twórca filmu xD

ocenił(a) film na 9
HuteK

oni jedli zdrowie jedzenie,więc nie pierdzieli

CelineMarie

Po zdrowych warzywach się najbardziej pierdzi.

ocenił(a) film na 7
HuteK

Jeszcze pozostaja tzw. "cichacze".

ocenił(a) film na 3
HuteK

Moja rodzina by poległa przez chrapanie :)

p87

poważna dysputa widzę xD

ocenił(a) film na 9
HuteK

xD

HuteK

Haha.
I nie wydawać dzwięków podczas sexu :)

ocenił(a) film na 3
HuteK

dobre.
film to jest jedno wielkie nieporozumienie, jedno z gorszych gowien jakie widzialem.

azertyazerty

Chyba żartujesz. Film jest bardzo dobry. No i gra aktorska na naprawdę wysokim poziomie. Warto zobaczyć choćby po to, by podziwiać jak John i Emily za pomocą gestów i mimiki twarzy potrafią pokazać emocje!

ocenił(a) film na 5
Raven_86

chyba żartujesz. film jest kiepski. gra aktorska drętwa jak w tego typu filmach. ogólnie znów to samo.

XIPE

Chyba żartujesz. Film trzyma w napięciu i ma świetnie dopasowaną ścieżkę dźwiękową. Emily i John zagrali koncertowo. Może nic odkrywczego, ale ma cudowny klimat. Dobrze, że druga część już za miesiąc

ocenił(a) film na 5
Raven_86

jak na amerykańską produkcję, jest ona porządnie zrobiona od strony formalnej. tego się nie czepiam. ale to wszystko. ogólnie sztampa, nuda i powtarzanie schematów. apokalipsa, głupie potworki, mężny amerykanin robi wszystko, żeby uratować rodzinę/świat. krnąbrne acz mądre dzieci (lub nieporadny, lekceważący rząd), kochająca żona. pewnego dnia obcy nacierają, rośnie niebezpieczeństwo. i bum jest bohaterstwo, walka z potworami i o ideały, oddanie życia za innych. na końcu bohaterzy odkrywają sposób na pokonanie potworków/obcych/wirusa. ile razy to już było. na ale cóż, niektórzy lubią dostawać wciąż to samo. łatwa, szybka rozrywka. jest napięcie, jest zapomnienie o tym, że gary trza umyć i jutro do roboty. co kto lubi.

XIPE

A twoim zdaniem po co oglądać filmy, jeżeli nie sprawiają ci przyjemności?
Ogólnie rzecz ujmując w filmach trudno i oryginalność. W każdym jest jakiś sprawdzony schemat. Co odróżnia Ciche miejsce od innych? To, że jest porządnie zrobiony i nie mam wrażenia jakby aktorzy występowali w tym filmie za karę. Zarówno Emily jak i John oraz dzieciaki są przekonujący i widać, że nad swoimi rolami pracowali.

ocenił(a) film na 5
Raven_86

no jest wiele powodów. np. dla poszerzenia horyzontów. dla zdobycia wiedzy o świecie. dla inspiracji. dla zapoznania się z jakimś zjawiskiem lub ideą. bo prezentuje nieprzeciętnie ciekawą twórczość, np. niezwykłą formę. bo można potem z podyskutować (jeśli jest o czym). oczywiście czysta rozrywka i "trzymanie w napięciu" też jest dobrym powodem. tyle, że ten film przez to, że jest tak odtwórczy nie daje żadnej przyjemności z oglądania. dla mnie przyzwoite (ale na pewno nie wybitne) aktorstwo, dobry montaż dźwięku i przeciętna ścieżka dźwiękowa, to za mało. oglądanie enty raz tego samego po prostu nudzi. i tak, wszystko już było i o oryginalność trudno, ale nawet historie, które już znamy da się zrobić tak, żeby coś wniosły. szybki przykład z wczoraj - "nieoszlifowane diamenty". tak się robi rozrywkę, która trzyma w napięciu :) ogólnie kończę dyskusję, bo chyba cały czas kręcimy się w kółko. joł

użytkownik usunięty
HuteK

Komentarze złoto xD

HuteK

Jechać??? Przecież samochód generuje zbyt dużo hałasu!

ocenił(a) film na 7
HuteK

Coooo Ty mi zrobiłeś tym komentarzem haha, dzięki!

HuteK

Padłem. ..:-) :-)

HuteK

A jak komuś burczy w brzuchu, tzn że ma potwora w sobie?

HuteK

Padłam xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones