PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 222
oceny
6,6 10 1 117222
6,9 45
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Nie trzeba będzie czekać na lektora :P

viper_1990

Ale uczyć się języka migowego

ocenił(a) film na 7
viper_1990

no recenzje (jak na horror) są powalające, aż 80% średnia.

ocenił(a) film na 9
conti01

Jeszcze wg Rotten Tomatoes 99% recenzji jest pozytywna, więc jeszcze lepiej :D

ocenił(a) film na 9
viper_1990

rzeczywiście samych dialogów jest bardzo malutko, ale w niczym to nie przeszkadza, wręcz odwrotnie

viper_1990

Zapłaciłabym za to, aby John chociaż w jednej scenie spojrzał w kamerę niczym w "Biurze";)

ocenił(a) film na 7
elfka77

Oj tak, brakowało mi tego ;)

ocenił(a) film na 5
elfka77

<głupi dzieciak włącza hałasującą zabawkę>
Jim: <patrzy wymownie w kamerę>

ocenił(a) film na 1
viper_1990

Strasznie nudny film, obejrzałem do połowy. Uczucie strachu zerowe.

ocenił(a) film na 8
Morgotheron

poczekaj aż będziesz miał własne dzieci, wtedy zobacz go ponownie to spojrzysz na ten film z innej perspektywy :)

ocenił(a) film na 6
w0j7a5

raczej po obejrzeniu tego nie bedzie ich chcial miec, gdyby nie one to parka by sobie w spokoju zyla, a tak to same problemy z pędrakami

ocenił(a) film na 7
Morgotheron

i własnie od połowy się zaczęło interesujące:) Twoja strata bo film ciekawy, tylko z chamskim momencie zakończyli

ocenił(a) film na 7
viper_1990

Dokładnie,nie lubię oglądać filmów bez lektora,ale tu mi napisy w zupełności wystarczyły hehe.Co do filmu to trochę wolno się rozkręca ale z każdą napływającą minutą robi się ciekawiej.Bardzo dobry klimat,a szczególnie sam dźwięk porywający.Rozśmieszyło mnie tylko 1,mianowicie cała ludzkość wyginęła a na sam koniec można powiedzieć że wystarczył tylko 1 strzał ze strzelby i potworka nie było :D.Ale ogólnie wszystko na plus,więc polecam ;).

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Spojler mistrzu :/

ocenił(a) film na 7
lukasbo

Wiem,sorry.Chciałem to poprawić i napisać spoiler,ale minęło już 15 min.i administrator już nie uznał żeby robić poprawki niestety ...... ;/

jazdowicz2666

Tylko przedtem został trochę uszkodzony przez dźwięk aparatu słuchowego, właściwie to jego własne odgłosy wzmocnione przez aparat słuchowy. Jak dla mnie całkiem sensowne.

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

czytanie takie trudne, hehe, co? dobrze, ze jak sie oglada meczyk to jest komentator, nie trzeba myslec, hehe, co nie?

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

spoiler: bo stwór "dostał" dźwiękiem a ona strzeliła mu w głowę kiedy "pancerz" był otwarty bo rozdrażnił go dźwięk :)

ocenił(a) film na 6
viper_1990

Nigdy nie trzeba czekac na lektora ani dubbing, bo to najgorsza forma ogladania filmow

użytkownik usunięty
celebes

Która znana jest chyba tylko w Polsce. Większość krajów podrzuca tylko swoje napisy, a my niestety wszędzie wpychamy beznadziejnego lektora :/

ocenił(a) film na 7

też wole oglądać oryginalne filmy, z napisami, ogólnie ich nie potrzebuję ale raz na jakiś czas czegoś się nie zrozumie to warto wtedy miec napisy na ściągę :)
Lektor jeszcze w sumie ujdzie, jak sa tylko wersje z lektorem przeboleje ale jak DUBBING to szlag mnie trafia, jedynie w animowanych komedio bajkach fajne dubbingi ale w filmach straszne, najgorsze jest kiedy film powstaje tylko z duggingiem i ni hu hu znaleźc inną wersję ;////

ocenił(a) film na 7
celebes

Swieta prawda! Najlepsza forma moim zdaniem jest oryginal z angielskimi napisami (mowie o angielskojezycznych filmach).
Nie jestem nativem wiec sobie nie dopowiem czego nie doslysze, wiec dobrze miec dialog na ekranie.

ocenił(a) film na 6
bejbi_dzejms

Ja wolę lektora, nie lubię napisów, już wolę bez niczego byle tylko nie napisy.

ocenił(a) film na 9
coolhanded

W tym filmie to lektor wszystko psuje, lepiej z napisami

ocenił(a) film na 7
celebes

popieram, kocham wersje z napisami, nie potrzebuję w zasadzie ale czasami coś sę trafi czego z bomby się nie zrozumie i warto mieć wtedy "ściągę":)
lektor jeszcze jako tako ujdzie- kiedy nie ma innej opcji.
Ale dugging (nie licząc animowanych bajer, komedii typu shrek) dugging to mnie tak odstrasza że przewaznie widząc możliwośc oglądania tylko z dubbingiem porzucam oglądanie filmu, bo k.o. dla uszu

viper_1990

Ostatnio ogladalem film Arktyka z napisami. Tyle tam bylo gadania, ze te napisy nawet nie byly potrzebne :) Na razie mi starczy niemych filmow :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones