PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752260}

Coco

8,3 169 020
ocen
8,3 10 1 169020
7,8 31
ocen krytyków
Coco
powrót do forum filmu Coco

jak wyżej. szykować chusteczki na film.
bardzo mnie dotknęła ostatnia scena ze śpiewem Miguela. zaczęłam wspominać mojego ojca i dziadków:(

Chocolatey

Wylałam więcej łez niż na TITANICU ....:D

zapach_wrzatku

tak ja też przepłakałam Titanica jako kilkulatka. ja sama pierwszy raz w życiu zrozumiałam śmierć mając chyba ok 6 lat oglądając titanica i dla mnie to było tak wstrząsającym przeżyciem że chyba nigdy nie zapomnę jak przewyłam cały dzień na kolanach mamy po tym filmie, niedlugo po zakończeniu filmu.

Chocolatey

Też pamiętam kiedy po raz pierwszy zrozumiałem śmierć i również miałem kilka lat. To był niezapomniany seans Rambo II.

ocenił(a) film na 9
Bzium_3

śmiechłem :D

Chocolatey

Właśnie dlatego są kategorie wiekowe dla filmów...

ocenił(a) film na 8
zapach_wrzatku

To jedna z lepszych bajek jakie ostatnio oglądałem... Aż mnie się przypomniał "Odlot".

Chocolatey

kiepska bajeczka

trukomholek

... i to przez to wylałeś więcej łez niż na Titanicu? ;-)

ocenił(a) film na 9
Chocolatey

Potwierdzam - ryczałem jak bóbr, a nie zwykłem płakać na filmach.

ocenił(a) film na 8
Chocolatey

właśnie jestem po obejrzeniu, całą zaryczana, okulary zamazane, nic nie widzę :/

ocenił(a) film na 9
daddys_girl

Mam dokładnie to samo z okularami teraz...

daddys_girl

Może sam film nie taki wzruszający, gdyby nie dostrzec w twarzy tej mamy Coco kogoś ze swojego życia. I te wspomnienia z dzieciństwa pełne miłości których do samej śmierci się nie zapomni...

ocenił(a) film na 8
Chocolatey

Też ryczałam ale nie wiem jak to będzie jak będę miała 27 lat, mam dopiero za 2 dni :-))

Chocolatey

ja mam prawie 23 lata i też strasznie się popłakałam ;) na ogółem jestem wrażliwcem, ale i tak zdziwiła mnie moja własna emocjonalna reakcja bo po prostu nie spodziewałam się tego, że "Coco" będzie tak bardzo poruszający. i w ogóle, tak piękny :) ogromnie się cieszę że ta animacja wygrała Oscara! zasłużenie :D

ocenił(a) film na 9
Chocolatey

Ja również

ocenił(a) film na 10
Chocolatey

mam 30 lat i oczy podpuchnięte jak po Królu Lwie gdy miałam jakieś 6 lat.

ocenił(a) film na 9
Chocolatey

To i ja jeszcze dorzucę swoje trzy grosze: wyryczałam się za wszystkie czasy :D a w lutym 26 lat pyknęło. Film przepiękny, bardzo poruszający. Choć z początku się nie spodziewałam, bo dopiero w drugiej połowie się rozkręcił :)

ocenił(a) film na 9
Chocolatey

może ja nie ryczałem, ale kilka razy łzy same napłynęły do oczu, piękny film!

ocenił(a) film na 8
Chocolatey

Dzieki za spojler

ocenił(a) film na 9
Chocolatey

ja też nie jestem z tych osób, które płaczą na filmach- a tutaj momentami strugi łez leciały mi z oczu.

ocenił(a) film na 9
Chocolatey

Ryczałam za pierwszym razem, teraz na wieczór chciałam obejrzeć przyjemną bajkę i wypłakałam litry łez kolejny raz :) Za pierwszym razem oceniłam na 8, ale zdecydowanie bajka zasługuje na 10. Będę do niej często wracać :) Jest po prostu magiczna...

MartaWuuu

Jak możecie ludzie nabrać się na ten stary żydowski trick? Rozumiem dzieci ale wy? Dorośli ludzie? Zacznijmy od samego początku. Co mamy? Chłopca, który wchodzi do zupełnie innego świata, idylli, raju gdzie Boga nie ma lub jest ale „gdzie indziej”. Wszyscy ludzie są równi, szczęśliwi i żyją bez pieniędzy. W powietrzu wisi „nostalgia” i „duchologia”-może nie ta ideologiczna ale odnosząca się do rzeczy i ludzi. Chyba największe oburzenie wzbudziło we mnie „ustrój” w którym kościotrupy żyją. Tuż to przecież najczystsza biurokracja rodem ze Stalinizmu. Na sam koniec jesteśmy bombardowani ckliwa pioseneczka, która rozbudza w naszej pamięci fałszywe wspomnienia-bo przecież zwykle pamiętamy tylko te chwile, które były dla nas dobre. I gwarantuje wam ze choćby wasz dziadek był najgorszym zbrodniarzem co sadzał was na swoje kolana i obmacywał to po tym filmie przypomni wam się tylko to ze na tych dziadkowych kolanach było jak na koniku. Naprawdę Disney się już nawet z tym nie kryje, ze wciska swój marksizm gdzie się da.

ocenił(a) film na 9
gng4400

Nie zgodzę się, że wszyscy w bajce byli równi i szczęśliwi, ktoś tu chyba nie oglądał jej uważnie. Dokładnie widać w świecie nieumarłych podział. I nie, jakoś nie rozbudza mi to wspomnień z toksycznymi ludźmi z przeszłości, tylko z jedną moją kochaną babcią, jak już, która nadal żyje btw. Bajka sama w sobie jest po prostu piękna, ukazuje wartości takie jak rodzina, ale przede wszystkim głównym wątkiem jest pogoń za marzeniami. W końcu chłopiec chce zostać muzykiem. Nie wiem skąd nasunęły się twoje wnioski, ale ja nie uważam abym dała się jako dorosła zmanipulować, po prostu umiem dostrzec piękno, przykro mi, że ty jesteś tego pozbawiony I nawet bajkę dla dzieci, musiałeś/aś zhejtować, więcej dystansu... Świat będzie piękniejszy bez Twojego narzekania na ludzi, którzy mają odmienne zdanie.

ocenił(a) film na 9
MartaWuuu

Masz rację, ale niepotrzebnie karmisz trolla. :)
Film jest piękny. Naprawdę wciąga historią, środowiskiem, kulturą, postaciami, muzyką i warstwą wizualną.
Ostatnie sceny wyciskają łzy z oczu. A piosenka https://www.youtube.com/watch?v=eq7XhqcPvCg wraz z ostatnią sceną jest idealnym zwieńczeniem filmu.

ocenił(a) film na 8
gng4400

Ty się dobrze czujesz ?

ocenił(a) film na 9
gng4400

Internet to świetne miejsce dla ludzi których nikt nie chce słuchać w realnym życiu. Ja osobiście świetnie się bawiłem, śmiałem i nawet płakałem.

ocenił(a) film na 10
Chocolatey

przyznam, że i mnie wzięło, choć bywam twardy na filmach
scena wow

ocenił(a) film na 9
wojciech84

Bardzo rzadko bywa żebym się wzruszył na jakimś filmie a tu niespodzianka. Moze nie płakałem ale wyrosła sucha gula w gardle chociaż piłem browara :D Bajka piekna bliska 10/10 nawet córka się dobrza bawiła chociaż ma dwa latka dopiero. Księga życia mi nie podeszła Coco jak najbardziej. Pozdrawiam fanów :)

ocenił(a) film na 4
Chocolatey

Dobry jesteś dzban, ja zasnąłem 3 razy z nudów. A płakałem tylko na końcu - ze szczęścia jak zobaczyłem napisy końcowe.

piomaster

trzeba wyzywać kogoś od dzbanów, by na siłę pokazać że jest się mega super na czasie zajebistym heh nawet gimbaza nie jest już tak żałosna:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Chocolatey

Potwierdzam, bardzo wzruszający, ale jakże piękny i pouczający. Takie powinny być animacje.

Chocolatey

Widzę, że wszyscy tu przytaczają swój wiek, więc dodam i ja. Mam pięćdziesiątkę na karku i też na coco płakałam. Wrażliwość nie zależy od wieku. Z wiekiem człowiek mam wrażenie mięknie. Widzę po sobie...

Chocolatey

Mam 30 i też wyłam na koniec hehe

ocenił(a) film na 9
nera89rock

Jezu, ludzie. Film jest ogólnie wzruszający, nieważne, czy macie "już" 22, 30, 35 itd. lat. Piszecie tak, jakby wrażliwość była słabością, w dodatku zarezerwowaną jedynie dla dzieci xD

ocenił(a) film na 10
Chocolatey

Ja na Mufasie nie płakałam, jakoś nigdy mnie ta scena nie ruszała. Za to tutaj wyłam jak jeszcze nigdy w życiu ( ຶ ຶ)

Chocolatey

Ja mam 35 i ryczałam

ocenił(a) film na 10
Chocolatey

Ja podobnie ...jak w końcowej scenie widziałam uśmiech na twarzy Babci Coco to przypomniała mi się moja Babcia ,której już nie ma z nami od ponad 13 lat , a ja nie zdążyłam się z Nią pożegnać...moja rozpacz pod koniec oglądania tej bajki to jest takie ciche pożegnanie z Babcią i ja zawsze będę Ją pamiętać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones