PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776387}
7,7 124 011
ocen
7,7 10 1 124011
6,1 15
ocen krytyków
Cudowny chłopak
powrót do forum filmu Cudowny chłopak

Tak z przeszłości. Pamięta ktoś "Maskę" z Cher. Tematyka bardzo podobna.
Jestem ciekaw jak w tej tematyce sprawdzi się duet Olson/Roberts.

mefisto.diabel

Maska Lwa :)

Wzruszajacy film. Oglądałam wiele razy.

mefisto.diabel

Również i moje pierwsze skojarzenie. :)
Niewiele już z filmu pamiętam - tylko motyw obrazowania kolorów niewidomej koleżance. Dobry, wzruszający film.

mefisto.diabel

Czy to był film o chłopaku z deformowaną twarzą i niewidomej kobiecie, która go pokochała ? i ten chłopak na koniec filmu umarł ? bo kojarzę taki film i chciałam go zobaczyć al nie pamiętam tytułu... :/

nana57

http://www.filmweb.pl/film/Maska-1985-7584

mefisto.diabel

Dziękuję bardzo !:D

ocenił(a) film na 8
mefisto.diabel

Film bardzo dobry, rozgrzewający serce. Dla całej rodziny, bowiem nie tylko poruszane są wątki samego chłopca, ale także m.in jego starszej siostry, która ma swoje problemy a rodzice bardziej skupiają uwagę właśnie na oszpeconym synu. Rodzice (a także przyszli) na pewno wyciągną też z tego filmu sporo dobrego. A aktorsko wszyscy wyszli bardzo naturalnie. : )

ocenił(a) film na 6
Elizeusz

Tylko problemy tej siostry są tak błahe, że 99% polskich uczniów ma ciekawsze życiowe historie do opowiedzenia. Ten film jest przesłodzony, a przez to nierealny i źle to się ogląda trochę.

mefisto.diabel

Olson... dobre, he he

mefisto.diabel

Kto to ten Olson ?

ocenił(a) film na 6
mefisto.diabel

To samo skojarzenie miałem, czyli z "Maską". Tylko, że "Maska" była jednak sporo lepsza i nie tak przesłodzona.

Alex303

To prawda. Widziałem Maskę bardzoooo dawno temu. A do dzisiaj pamiętam. Cher była niesamowita. Świetny film. Muszę go sobie odświeżyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones