PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776387}
7,7 124 371
ocen
7,7 10 1 124371
6,2 17
ocen krytyków
Cudowny chłopak
powrót do forum filmu Cudowny chłopak

Cudowny film

ocenił(a) film na 10

Najlepszy familijny film jaki widziałam. Wzruszający a zarazem zabawny. Z młodszą córką płakałyśmy jak bobry. Warto obejrzeć z dziećmi, bo jest dobrym podkładem do rozmów o toletancji, o posiadaniu własnego zdania i o marzeniach :)

ocenił(a) film na 9
Kasia_Sarnowska

Mozna zapytac gdzie go pani ogladala ?
Na pewno w kinie ale moze jest szansa ,ze jednak gdzies na necie ;)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
Kasia_Sarnowska

Dziekuje za odpowiedz ;) W takim razie jestem zmuszona poczekac ,az puszcza ten film na necie ;)

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
Marta2803_filmaniak

Właśnie dzisiaj wyszedł w dobrej jakości.

Kasia_Sarnowska

Polecam obejrzeć "Maskę", gdzie mamę chłopca grała Cher. Ten film jest bardzo podobny, niemal pierwowzór, tylko bardziej życiowy i o wiele cięższy emocjonalnie. Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 10
sinestro_master

Oczywiście widziałam Maskę - pierwszy raz jako młoda nastolatka
Film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Ale Cudowny Chłopak oglądałam już z innej perspektywy, jako matka dwójki dzieci - tego starszego który w pewnym momencie przestał być już jedynakiem i tego młodszego który w pewnym momencie skradł całą uwagę... Może dlatego ten film odebrałam tak bardzo emocjonalnie.

ocenił(a) film na 9
Kasia_Sarnowska

Mam tak samo. Film oglądałam wczoraj z córką. Dawno nie czułam w kinie tak przygniatających emocji.

ocenił(a) film na 7
sinestro_master

Pierwowzór to książka.

ocenił(a) film na 6
sinestro_master

Dokładnie, "Maska" znacznie lepsza, bo nie tak przesłodzona.

Kasia_Sarnowska

Akurat dzisiaj tolerancja jest znaczącym zaprzeczeniem "posiadania własnego zdania"

ocenił(a) film na 8
semaj

Definicji tolerancji jest wiele i to, że w dzisiejszym mainstreamie sprzedaje się taką a nie inną, przesiąkniętą polityczną poprawnością wizję tolerancji, wcale prawdziwej tolerancji nie ujmuje. Polecam wygooglować "Tolerowanie nietolerancji" - na taki problem zwracano uwagę już dużo wcześniej.

Kasia_Sarnowska

Proszę o pomoc. Czy w filmie jest w jakikolwiek sposób poruszany temat Św. Mikolaja? Córka wierzy i nie chce spoilera; )

ocenił(a) film na 10
Hakulec

Kurczę, ręki nie dam sobie obciąć, ale jestem prawie pewna że o Mikołaju nic nie było.

Kasia_Sarnowska

Dziekuje

ocenił(a) film na 5
Hakulec

W zasadzie jest scena, w której osoba przyznaje się do tego, że to ona dała prezent pod choinkę, więc może to być jakimś zaskoczeniem dla dziecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones