PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305388}

Człowiek ze stali

Man of Steel
6,4 134 701
ocen
6,4 10 1 134701
5,0 28
ocen krytyków
Człowiek ze stali
powrót do forum filmu Człowiek ze stali

Chyba jedna z najlepszych ekranizacja filmów o superbohaterach. Pomijam całą otoczkę muzyka, efekty (w szczególności sceny walki!!!), gra aktorska, która jest po prostu świetna. Urzeka sposób opowiadania historii przybierający momentami konwencję dramatu i fajnie wplecione retrospekcje. Największy plus to chyba zerwanie z niepisaną zasadą że superbohaterowie "nie zabiją swoich wrogów" - kto oglądał ten wie...Nie jest to do końca film dla najmłodszych widzów...

ocenił(a) film na 7
lucas_13579

No i wiemy od czego te S na piersi Supermena. Co do zabijania . Myślałem że Kryptończycy nie mogą zginąć na ziemi (oczywiście jeśli mają swoją siłę) . A jednak mogą. To też zaskoczenie :)

neron4

Gdyby nie ten film i seria x-menów ,to chyba całkiem porzuciłbym komiksy i filmy o nich. Filmy z serii Avengers ,z paroma drobnymi wyjątkami to bajeczki dla dzieci z humorem. A tu ? Tutaj akcja cały czas jest nastawiona na powagę,nie ma żartów bo wyraźnie pokazują że to sytuacja gdzie żarty trzeba odstawić na bok. Marvel nie ma tylu świetnych złoczyńców co Avengers- Avengers ma świetnego Lokiego i Killiana a DC Zoda i cały tabun innych bad guyów.

ocenił(a) film na 9
dawid10809

racja, Avengers a Człowiek ze stali to 2 różne bajki

Chomik10

Dwa całkowicie różne filmy ,ale rozpatrywane w tej samej kategorii. W sumie MOS sprawił że nabrałem szacunku do postaci Esa,a ten dym wokół SPOILER ( dotyczy finału) tego że skręcił kark Zodowi był uzasadniony - o ile kibicowałem Zodowi ,bo nie oszukując się - od początku zależało mu na kryptonie. Zamknęli go za to że próbował odsunąć od władzy idiotów którzy doprowadzili do nieuchronnej zagłady - i w przypadku ziemi nie było opcji by kryptończycy i ziemianie koegzystowali . Prędzej czy później doszłoby do wojny ,i dobrze że odbyła się na samym początku wizyty - gdyby reszta rasy kryptonu się zadomowiła przed wojną (poznając przy tym ogrom swoich mocy) zniszczenia wyszłyby dalej niż poza Metropolis i Smallville

ocenił(a) film na 9
dawid10809

podobnie jest w Polsce XD

Chomik10

I wszędzie w Europie - Nie ma szans na koegzystencję Islamistów i logicznie myślących ludzi :-)

ocenił(a) film na 9
dawid10809

właśnie ;)

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Tu akurat racji nie masz, nawet nazwałbym Cię je&anym rasistą, ale to sie nie ima chyba do religii.
W każdej religii są skrajności, poj*banych katoli też jest nie mało. Różnica jest taka, że to media kreują co masz lubić, a co nie, czego się bać, a czego nie. W tym przypadku jest nagonka na islam etc. u nich jest ropa i to wszystko wyjaśnia. Nie chce mi się tematu rozwijać.

Spójrz na to szerzej, poczytaj(tylko obiektywne info) a nie łykasz co Ci TV powie.

dawid10809

Cóż Avengers i MOS to dwie różne bajki bo to dwie różne wydawnictwa komiksowe, hello!!! XD. A tak na serio, poprzednie Super filmy z Reevem (chyba tak się pisze, proszę nie bijcie) były dobre, sam do nich wracam, no ale bogowie... Na taką adaptacje czekałem tyle lat! Podobnie z Batmanami Nolana. Te od Burtona były również ambitne,wprowadziły mroczny klimat (na podstawie filmu powstała bajka na Cartoon Network roczniki 90-95 pamiętają), bo do przed nimi "netoperek" nie był taki mroczny i brutalny. Podobnie jest z MOS też dodali tą powagę, brutalność i te efekty! Świetnie się to oglądało. Jestem fanem DC i Marvela, ale jak widzę jak teraz Marvel się szmaci, wolę zdecydowanie DC. Marvel wypuszcza filmy co chwile z różnym skutkiem (Spider-Man od Raimiego zdecydowanie najlepszy!) a DC siedzi w ukryciu, ale jak już coś wypuszczają to warto było czekać! Cóż ta runda zdecydowanie dla Dc!!!!

patrykniedzialka

Ja z perspektywy czasu,trochę zmieniłem podejście do Supermana z lat 70 - powodów jest wiele,ale głównie dlatego że się zestarzał. Jednak sam główny bohater z perspektywy czasu zyskał a moich oczach ( wersja Clarka ze Smallville,pamiętnik Christophera mają w tym udział) MOS to idealny film o superbohaterach,gdyby nie zniszczony Batman Nolana to trylogię również uznałbym za ideał .Ogromnym plusem MOS jest fakt ,iż walka pomiędzy Supermanem a innymi jest na tyle zaciekła a szanse na wygraną dobrego są na tyle małe że podczas oglądania ma się obawy że tytułowy bohater poniesie klęskę :-)

ocenił(a) film na 7
patrykniedzialka

W końcu jacyś poważni, ogarnięci ludzie, którzy nie stawiają Avengersów 2 na równi z klasykami i nie klaszczą dupami, gdy Marvel wypuszcza film. To co wyprawia się na forum Marvela to jakieś jaja, napiszesz normalną, racjonalną krytykę, wytkniesz debilizm filmów Marvela i płytkość postaci, to cię zwyzywa zaraz banda 12 latków. Superman i Batman są dokładnie takie, jakie być powinny, świat przedstawiony jest realistyczny, łatwo wczuwamy się w film, ponieważ nie jest on debilny i nieracjonalny, a postacie mają ludzkie odruchy. Denerwuje mnie ta banda idiotów, która wystawia temu filmowi 3,4,5/10, bo latanie jest niemożliwe itd. Myślę, że to po prostu dlatego, że film był kręcony dla zupełnie innej widowni niż avengersy (czy tylko mnie męczą kolejne Avengersy co rok)

ocenił(a) film na 8
manga_maniak

Nie, film ma taką ocenę ponieważ jest średni. Ma całą masę dziur fabularnych oraz nielogiczności, sceny walk ładnie wyglądają ale są stanowczo za długie i męczące, szczególnie "trzęsąca się" kamera podczas walk.

ocenił(a) film na 9
Hawkarooney

Przynajmniej Superman przestał nosić gatki na spodniach :) No i nie wymięka gdy ktoś mu podsunie zielony kamyk pod nos. :)

ocenił(a) film na 8
Egelion

Dla mnie to mógłby dalej w tych majtach latac o ile byłaby to postać zrobiona w zgodzie z jej materiałem źródłowym. Superman zawsze był lamowaty, mam wrażenie że Dc trochę się go wstydzi, dlatego chcą zrobić go mrocznego i realistycznego na tyle ile można, no ale on nigdy nie szedł w parze z mrokiem i jakimiś cięzkimi klimatami. Jak chcieli zrobić z niego bardziej interesującą postać to mogli po prostu pokazać, jego bezsilność. Załóżmy, że w jakiejś tam szkole dochodzi do strzelaniny, a na drugim końcu miasta płonie sierociniec i schronisko z kotami no i pomimo całej tej swojej mocy nie jest w stanie ocalić wszystkich i musi wybrać... kierując się, się czymś tam. Raczej w tym kierunku bym szedł.

ocenił(a) film na 9
Hawkarooney

Co do stroju, była to na pewno zmiana pozytywna ;) Natomiast pokazali w nim fakt, ze wychował się na ziemi. Los sprawił, że z kryptonem łączyły go tylko korzenie biologiczne, ale psychicznie był zwykłym człowiekiem i to trochę mściwym (ciężarówka typa z baru - nie żeby nie zasłużył). No i ciężko o lekki klimat, gdy twoi ostatni "krajanie" chcą rozpirzyć twój świat, aby na jego zwłokach zbudować własny. Szczególnie jeżeli jedyna metodą jest ich pozabijanie i to własnymi rękami. Duże ciacho do przełknięcia, ale jak on ratuje promy, samoloty i ofiary wypadków ruchu ulicznego to trochę nudne (nie to że nie powinien, ale nie trzeba tego kręcić)

Egelion

Od czegoś musiał zacząć. Od sprzątania w biurze po szefowanie że się pejoratywnie wyrażę :D

ocenił(a) film na 9
exar_3

Słuszna uwaga :)

ocenił(a) film na 8
Hawkarooney

schronisko z kotami ...umarłam

ocenił(a) film na 8
Egelion

film mi sie podobał , ale mam tak jak mówiła Amy Adams w wywiadach , że na początku jak patrzyła na Henrego to chichotała i nie mogła sie skupić a kobieta po 40-tce jak by nie było... on strasznie piękny w tym filmie jest i przez to ja nie mogę dojrzeć tych niedociągnięć o których piszecie

ocenił(a) film na 9
manga_maniak

nie tylko ciebie koleg męczą avengersy , ale ocena 7 troche jest za mała przy MoS ;P

lucas_13579

Niestety absolutnie się nie zgadzam z Twoją opinią. Dla mnie film jest po prostu średni. Sam styl byłby ok, gdyby tylko fabuła miała więcej sensu i trzymała się kupy, a nie zawierała masę dziur mimo swej prostoty. MoS to tak naprawdę sama akcja, która jest świetna. Nie ma tu niestety ani ciekawych bohaterów, ani dobrej historii. To, że wbija nam się w mózg przez cały film jakim to Superman jest mesjaszem męczyło mnie już po połowie filmu. Jak można zrobić film, który jedyny swój pomysł wbija widzowi przez całą swoją długość w tak patologiczny sposób. Można było subtelniej pokazać Supermana jako Jezusa, ale nie trzeba walnąć jego rozmowę z księdzem na tle ogromnych witraży, trzeba wspomnieć ile Clark ma lat, trzeba też sprawić, by zrobił znak krzyża... No dajcie spokój... To już Deadpool jest bardziej subtelny.

ocenił(a) film na 8
_Zero_

Napisz mi proszę gdzie były te dziury fabularne.

użytkownik usunięty
villa23

1. Zod wraz ze swoimi powstańcami zostają odesłani do Strefy Fantomu, po czym Krypton wybucha i…Strefa Fantomu przestaje istnieć. Czy można było bardziej pójść na łatwiznę w kwestii przywracania do fabuły czarnego charakteru ?

2. Gdy Clark pierwszy raz widzi swojego prawdziwego Ojca a raczej jego manifestację (na statku zwiadowczym), nagle jest nam streszczany epizod na Kryptonie, ten który już widzieliśmy, i równie dobrze mogłoby początkowej sceny nie być (co byłoby ciekawym pomysłem swoją drogą)

3. Statek zwiadowczy (znaleziony na biegunie) po jakimś czasie odlatuje, i choć wszyscy obecni na miejscu tego zdarzenia wiedzą o odkryciu tego statku, setki osób go widziały, to jednak Perry White nie wierzy Lois w jego istnienie. WOW!

4. Perry White decyduje się NIE publikować dobrze udokumentowanego materiału Lois o przybyszu z innej planety, gdyż ludzie nie są na to gotowi. Co za dziennikarz rezygnuje z największego materiału w historii, kilku nagród Pulitzera, rekordowej sprzedaży gazety, miliardów zarobku, bo "ludzie nie są na to gotowi" ? Przecież taka jest praca dziennikarzy - wtykać nos w nie swoje sprawy, przekazywać prawdę nie ważne jak brutalną, myślałem że od tuszowania takich spraw to jest rząd albo jakieś służby.

5. Zod przybywa na Ziemię i nakazuje jej mieszkańcom wydać Kal-Ela. Nie mają z tym żadnego problemu bo, nie wiedzą nawet o kogo chodzi. Nikt nie zna Supermana, ten nie pokazał się jeszcze, nie uratował nikogo. A to powinna być dramatyczna scena, ale nic z tego bo interakcji pomiędzy Superbohaterem a ludźmi jeszcze nie było. Nędza.

6. Ekipa Zoda zabiera Clarka i... Lois… bez żadnego wyjaśnienia. Właściwie to jest jedno - Scenariusz potrzebuje akurat Lois na statku aby ta pokrzyżowała plany złoczyńców. Na tym etapie chyba każdy zdaje sobie sprawę że scenarzysta to piep*ony leń, który po prostu nie ma pomysłu jak ją tam sensownie umieścić.

7. Clark wręcza Lois swojego kosmicznego pendrive’a, pojawia się Jor-El który zmienia atmosferę na statku na ziemską. Clark odzyskuje swoje super moce, a reszta kroptonian na statku jakoś ich nie zyskuje. Skoro zarówno oni jak i Clark są z tej samej planety to ziemska atmosfera powinna zadziałać na nich tak samo jak na Clarka. Na tym statku powinna być teraz armia Supermanów tu Lois sama jest w stanie bez problemu im uciec.

8. Lois mówi Clarkowi że Zod zabrał informacje z jej mózgu. Byłoby to wyjaśnieniem gdy nie fakt że Clarkowi zrobili to samo. Wobec tego jej obecność na tym statku nie ma KOMPLETNIE ŻADNEGO SENSU. Po co Zod miałby zabierać Lois skoro wszystkie informacje miałby już od Clarka? Cóż… jak już wspomniałem, scenariusz potrzebował Lois tam tylko po to aby pokrzyżowała plany Zoda. Bez wyjaśnienia, bez sensu, tak po prostu z dupy.

9. W ogóle to jaki sens ma plan Zoda? Po co zamieniać ziemię, na której są półbogami, mogą latać, być supersilni, strzelać laserem z oczu i tak dalej w Krypton, gdzie są zwykłymi ludźmi? Tak czy owak, Zod wprowadza dwie wielkie machiny, które zaczynają owa operację. Jednakże zaraz potem, ta machina (ta w mieście) zostaje zniszczona co tworzy czarna dziurę która wszystko wciąga... prócz Lois... boże...

10. Walka z Zodem, która zniszczyła pół miasta to pokaz nieudolności Supermana, a przede wszystkim scenarzystów. Dlaczego Supes nie przeniósł walki gdzie indziej, by ucierpiało jak najmniej ludzi i budynków? Przykład: The Avengers, gdzie wszyscy mają za zadanie odciąć część miasta i ewakuować ludzi jak najdalej, tam samo w Dragon Ball Z, ekipa zawsze negocjuje z przeciwnikiem, by przenieść walkę na pustą przestrzeń. Jeśli kreskówka ma więcej sensu niż wysokobudżetowy film, to znaczy, że jest źle.

11. Zod próbuje zabić jakąś grupkę ludzi laserem z oczu. Byłaby to dramatyczna scena, gdyby nie fakt, że oni mogli stamtąd bez problemu po prostu uciec.

Ale śmieszne te dziury.

1. To nie dziura, tylko coś co ci się nie podoba.
2. I co z tego, że streszcza mu to? Bo Clark tego nie wie, dlatego mu to streszcza. Z tego taka dziura jak z ciebie inteligent.
3. Perry White nie do końca wierzy, bo wszyscy temu zaprzeczają oprócz kilku innych świadków i jest to naturalne, że nie wierzy.
4. Setki innych gazet też nie publikuje takich artykułów, bo nie chce tracić na wiarygodności, także gadasz bzdury.
5. Co? Żenujący jesteś. xD
6. A nie pomyślałeś bystrzaku, że Zod zabiera Louis by mieć haka na Clarka?
7. Inni nie zyskują mocy, bo ich organizm nie przystosował się jeszcze do ziemskiej atmosfery i absorcji promieni słonecznych, na to potrzeba czasu. Niby taki prosty scenariusz jak mówisz, a nawet go nei zrozumiałeś.
8. patrz pkt 6
9. Przecież to było poruszone w filmie - Zod nie chce, by Kryptończycy żyli w nienaturalnych warunkach i by musieli chorować by się przystosować. To było tematem sporu z Jor Elem, ale widzę, że znów nie załapałeś.
10. Dlatego, że to pierwsza walka Supermana w życiu i nie ma doświadczenia? Takie pytania to tylko pokaz nieudolności twojego ciągu myślowego.
11. Nie do końca mogli uciec, bo byli w rogu, a przed sobą mieli bok schodów i po prostu się chowali.

użytkownik usunięty
Szejku

1. To jest bardziej tanie pójście na łatwiznę
2. Nie twierdzę że to dziura - to jest po prostu idiotyczne że tłumaczone jest widzom to co już widzieli na początku, tak jak mówiłem mogliby wywalić pierwszy epizod na kryptonie i zostawić to tłumaczenie
3. A czemu kilku tych którzy zaprzeczają w ogóle zaprzeczają ? bo tak pewnie im kazał scenarzysta
4. Chodzi o to żeby dziennikarze publikowali takie rzeczy, przecież dzięki temu zdobyli by rozgłos i gazety sprzedałyby się na pniu
5. Okej, ja więc pewnie wymagam za dużo...
6. ta ale jak to wygląda ? Faora nie mówi dlaczego Lois jest potrzebna na pokładzie, pokazuje ją Generałowi Zodowi wraz z Supermanem i wsadzają ją do celi na statku i tyle więc nic z jej obecności nie wynika, poza tym co to jest ten hak na Clarka ? Pozwól, że przedstawię Ci konkretne fakty: 1) Zod chce codex 2) Zod musi sie dowiedziec gdzie jest codex 3) Superman wie gdzie jest codex bo z nim przyleciał (tak uważa Zod przynajmniej) 4) Zod ma technikę/chemię pozwalającą na wyciągnięcie z delikwenta wszelkich danych 5) Zod zaprasza na statek Supermana i wyciąga z niego dane. 6) DONE.
7. Mały Clark miał rentgen w oczach i potrafił wyciągnąć busa z rzeki (co oznacza że ma super siłę) a Dorośli Kryptonianie nie zyskują tych mocy bo się nie przystosowali ? co za bzdura
8. Patrz mój punkt 6
9. Mnie osobiście nie obchodzi jaką Logiką kieruje się Zod, problem w tym że to kompletnie nie ma sensu - po co zmieniać ziemię (gdzie Kryptonianie mogą latać, walić laserami z oczu) w Krypton (w którym są normalnymi ludźmi) to tak jakby Jakiś Multimilioner postanowił przegrać wszystko w zakładach by zostać biedakiem bez grosza, poza tym kto chorował ? te lekkie zawroty głowy są dla ciebie chorobą ?
10. Nikt tu nie wymaga taktycznego geniuszu od Clarka. Byle idiota pomyślałby jednak "cholera, niszczymy cale miasto, ludzie giną, lecę za miasto na pola"
11. Mogliby uciec, Superman mógłby przytrzymać Zoda wystarczająco długo (w końcu jest tak samo silny jak on) a tamta rodzinka mogłaby sobie spokojnie uciec ale nie oni woleli sobie stanąć w koncie i czekać na śmierć

Ja już odpowiedziałem ci, czemu to nie są dziury, także twoje gadanie nic nie zmieni. :)

użytkownik usunięty
Szejku

przyznaj się, po prostu nie umiesz mi odpowiedzieć

Nawet nie czytałem twoich wypocin, skoro wcześniej obaliłem wszystkie twoje "dziury", które dziurami nie były.

użytkownik usunięty
Szejku

to fajnie i tak byś nie wiedział jak na nie odpowiedzieć

Szejku

Nie, nie obaliłeś. Bo tekst "Co? Żenujący jesteś. xD" nie jest argumentem. Fawkes ma rację w punkcie 5. Scena gdy Clark oddaje się ludziom ma 0 dramatyzmy, a gdyby tylko ludzie wcześniej znali supermana i wiedzieli, że jest dobry i pomocny, byłoby o wile wiecej emocji.

A może mi wyjaśnisz dlaczego pod koniec dziura wciąga samochody, ale nie Louis, bo ta sobie spokojnie spada :)

użytkownik usunięty
_Zero_

Louis ? xD

Głupia pomyłka oczywiście :P

Szejku

Nie zapominajmy też o Zodzie, który przystosowuje się do naszej atmosfery w 5 sekund, a Clarkowi zajęło to całe życie. Cały czas niekonsekwencja ze zdobywaniem i traceniem mocy przez złych. Według filmu to ziemska atmosfera ze słońcem daje moce gościom z Kryptonu. Mimo tego, że noszą stroje chroniące przed naszą atmosferą, to mają moce... Na statku Lois Lane ucieka mimo, że została uruchomiona ziemska atmosfera, więc wszyscy Kryptonianie powinni mieć swoje super moce, ale... nie mają. Dlaczego?

Taki dziur jest o wiele wiecej.

_Zero_

Zod mówił Klarkowi ze całe życie był wojownikiem i ćwiczył swoją wolę. A ona jak widać było w filie decyduje o używaniu mocy. Nie ot tak że jesteś . Nawet masz scenę gdzie Jor-El mówi Klarkowi by poćwiczył i zrozumiał pełnię swych mocy. Zodowi było łatwiej bo widział Klarka w akcji i nie musiał zgadywać długo.
Moce daje słońce co dokładnie widać w scenie jak Klark po zniszczeniu teraformera leży ni go słonko opromienia.
Inni Kryptończycy mieli zbroję stąd też ich gorsze przystosowanie się. Bo absorpcja chodź była to o wiele niższa. A atmosfera ? Jaka atmosfera skoro mieli maski oddechowe i szczelne kombinezony ? :P
Głupie tylko że skoro Klark zaczął się dusić na statku w kryptońskiej atmosferze to czemu Kryptończycy nie mieli tego szoku jak tracili maski ?
Na statku nie mają bo są ekranowani przed słoneczkiem a sama atmosfera bez RADIACJI Słońca absolutnie nic nie daje. Klark był napromieniowany słońcem wcześniej wiec zanim stracił ta energie to mógł podziałać Kryptończycy nie łykneli słońca więc byli na poziomie Ziemskim i stąd Lois mogła ich odstrzelić plus avatar Jor Ela który robił a cheaty w strzelance :P

A film jest świetny, wczoraj go sobie obejrzałem by odświeżyć przed BvS i jest naprawdę rewelacyjny. :)

Szejku

W zasadzie to nie. W sensie, jak oglądam Ant-mana, czy coś innego z kopalni Marvela to wiem, że oni olali fizykę (i częściowo logikę). Oni to wiedzą i od razu wiadomo, że to dla fanu. Tu sobie staneli tak po środku ni w pięć ni w dziewięć.
Tak na marginesie:
Nie rozumiem też porównań do Batmana Nolana. Tamten jest zupełnie innej klasy filmem, połowę z tych rzeczy na upartego jesteś w stanie zaakceptować, że za 10-15 lat będą istnieć. Zupełnie inna bajka.
Więc z jednej strony ma tu być realistycznie, z drugiej bajkowo i jak siedzę, i wyjaśniam czemu to co pokazali w filmie nie ma sensu to jest z tym filmem źle.
Jednak największą wadą tego filmu jest końcówka. Najpierw fajnie budowali napięcie, budowali postać głównego bohatera, jego zmagania z tym kim jest, a później tak jakoś wszystko wzięło w łeb. Zrobiło się mega cukierkowo, nie realistycznie. I chyba dla tego daję mu tak niską ocenę, przez pierwsze pół godziny to wyglądało na coś dużo lepszego.

Dawno nie czytałem tak debilnej krytyki scenariusza.

ocenił(a) film na 8
Varshewer

Widać mało razy czytasz forum na filmwebie ;)

ocenił(a) film na 4
lucas_13579

Muzyka fatalna. Aktorstwo ? Byli tam jacyś aktorzy ? Scenariusz, dziurawy jak ser. Reżyseria ? Fatalna. Zdjęcia ? Trzęsąca się kamera przyprawia o ból głowy. Efekty ? Mnóstwo komputerowego shitu spływającego z ekranu. Brrr..
Ale film zarobił, "geniusz" Zack Snyder dostał w swoje łapsa Batman v Superman i zrobił podobną kiszkę.

ocenił(a) film na 4
lucas_13579

Koleś jesteś genialny, wiszę Ci flaszkę bo ubawiłem się niesamowicie czytając twój komentarz a ocena filmu to czysty popis trollingu...

ocenił(a) film na 10
Ageha

Twoja wypowiedź: krótko, treściwie i na temat heh...pozdrawiam fana avengersów;)

ocenił(a) film na 4
lucas_13579

Nie jestem Luc, nie stoję po żadnej ze stron ale jako widz oczekuje nie tylko efektów specjalnych i kolesi w strojach superbohaterów ale przede wszystkim fabuły mającej ręce i nogi oraz gry aktorskiej w którą uwierzę. TUTAJ tego nie mam i to mnie boli, proste.
Teraz w kinach jest Świt sprawiedliwości znowu mam iść na film który jest prawdopodobnie słaby i mam się znowu zawieść tym bardziej, że to ten sam reżyser i scenarzysta... Czy jest sens???

lucas_13579

Zachęcam do obejrzenia tego filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=2DMu62j2Nkc

ocenił(a) film na 8
gabro111

Zamiast nagrywać filmy na yt to chłopiec powinien się ruszyć bo skończy z zawałem serca :(

W ogóle to jest zabawne jak często grubaski uwielbiają filmy o superhero gdzie ich bohaterowie są ikonami fitnessu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones