PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594358}

Czarna Pantera

Black Panther
6,7 146 263
oceny
6,7 10 1 146263
6,2 44
oceny krytyków
Czarna Pantera
powrót do forum filmu Czarna Pantera

78 GŁOSÓW i ocena 6,0 ponad tydzień przed premierą... No chyba, że szanowni państwo, którzy oddali już głosy byli zaproszeni przez Disney na uroczystą premierę.

raptorpl18

Fanboje DC w akcie desperacji wystawiają 1/10 filmowi, ale spokojnie oni nie mają nic do gadania - to tylko pionki :D

ocenił(a) film na 9
TheSakuy

Mhm coś w tym jest :)

ocenił(a) film na 6
TheSakuy

Konkretnym kretynem jestes

JBridges

Idź tam typie na butle od vanisha usiądź.

ocenił(a) film na 4
TheSakuy

jestes tak samo żałosny jak ten film

leszek_kw

Pomyliłeś mnie z ojcem alkoholikiem.

ocenił(a) film na 4
TheSakuy

to w takim razie przepraszam

leszek_kw

Nie przepraszaj tylko wyślij starego na odwyk.

ocenił(a) film na 4
TheSakuy

poszedł na odwyk... problem rozwiązany

raptorpl18

mam nadzieję że oceny zostaną skaswane.

ocenił(a) film na 9
Cysiek1991

raczej wątpię... I tak zostaną zalane przez te prawdziwe po premierze. Pytanie jest takie dlaczego w ogóle jest możliwość oddania głosu teraz

raptorpl18

dlatego

14 lutego 2018 (Polska) 22 lutego 2017 (świat)

ocenił(a) film na 9
Raditz

Teraz dopiero zauważyłem datę na świat. Rozumiem, że to błąd... bo zaledwie kilka dni, czy tam może tygodni temu odbyła się uroczysta premiera

raptorpl18

Była już premiera dla zamkniętych grup ( 100% na RT) jutro robią taką dla Polski np Ichabod się na to wybiera i pewnie podzieli się wrażeniami. ale błąd ze strony Filmwebu jest karygodny tak pomylić daty !

ocenił(a) film na 9
Raditz

Może już została wysłana poprawa, ale czasami miesiącami to wisi na zatwierdzenie. Od lat oglądam Ichaboda, ale tego streama z wrażeń z BP nawet bez spoilerów nie oglądam :) Chcę poczuć wszystko w pełni sam na seansie. Zapewne później nadrobię całość aby skonfrontować.

ocenił(a) film na 9
Raditz

haha Co ten Filmweb? Właśnie zauważyłem, że Czarna Pantera jest 36% w moim guście.

ocenił(a) film na 9
raptorpl18

Spoko ja mam wysoko ocenione (7-10) praktycznie wszystkie produkcje z MCU i sporo innych superhero a też tylko 42 %

ocenił(a) film na 8
raptorpl18

Też mnie to zastanawiało, ale widocznie fanboje DC są również w Polsce i postanowili obrzucić zgniłkami film nie tylko na Rottentomatoes ale też i tutaj. Szczerze to nie wiem czy się śmiać z tego jakimi niektórzy są ignorantami i debilami (bo inaczej tego określić się chyba nie da?), czy może jednak płakać..

ocenił(a) film na 8
reddragon14

a ty po co wystawiles ocene przed premiera ?
wystawienie 10 ma taki sam sens jak 1 jak jest to przed premiera .

ocenił(a) film na 8
pereth

Tylko po to, by jakoś znegować te wszystkie jedynkowe oceny i żeby średnia ocen 6 nie widniała przy filmie, który według krytyków zasługuje na 9. Po obejrzeniu zmienię ocenę na taką jak uważam.

ocenił(a) film na 8
reddragon14

Still debilne posunięcie

ocenił(a) film na 8
pasikk

Nie tak debilne jak wystawienie jedynki. Weź pod uwagę to, że niektórzy przed pójściem do kina mogą kierować się chociażby oceną na tym portalu. Jeśli ten "ktoś" nie zna się na kinematografii (a uwierz mi, że mnóstwo takich ludzi chodzi do kina nawet na filmy należące do MCU) i zauważy przy filmie średnią 6, a przy innym 7.5 to raczej logiczne, że wybierze się na ten cieszący się lepszą opinią. Gdyby film miał średnią 7 czy 8, zignorowałbym ten fakt i poczekał z oceną. Nie uważam swojej oceny za debilne posunięcie a raczej coś w stylu łagodzeniu skutków wandalizmu.

ocenił(a) film na 3
reddragon14

człowieku wystawienie oceny przed obejrzeniem filmu świadczy o tym że jesteś kretynem. Nie ma żadnego znaczenia dlaczego to robisz.

Łagodzisz skutki wandalizmu??? o ja pier*dole.... ile ty masz lat? Szczerze to ci powiem że wystwienie 10 w ciemno "żeby zrównoważyć" jest bardziej kretyńskim zachowaniem niż wystawienie 1 z hejtu.

Ten film nie jest jakąś perłą kinematografii i jak ktoś nie pójdie do kina to nic się nie stanie. Takich gównianych bajek wychodzi kilka rocznie.....

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

Ale po co ta Twoja agresja? Czy ja swoimi wypowiedziami skrzywdziłem Ciebie albo kogoś z Twoich bliskich? A może sam masz zablokowany dostęp do widoczności swoich głosów bo oceniłeś ten film na 1 przed premierą?

Z resztą film wczoraj obejrzałem i zmieniłem ocenę na taką jak uważam, że zasługuje -czyli 8. A ile osób wystawiających 1 przed premierą zmieni swoją oceną? Jeśli chcesz podyskutować, możemy dyskutować. Ale z kimś, kto reprezentuje sobą 0 kultury i dodaje słowa typu "chj, ja pierole" tylko po to by się wyżyć dyskutować nie zamierzam.

ocenił(a) film na 3
reddragon14

Słuchaj kolego. Nie ma znaczenia czy ktokolwiek kto wystawił 1 bez oglądania zmieni ocene. Taki ktoś jest kretynem i tego nie zmienisz. I chodzi o to żebyś ty nie zniżał się do jego poziomu. Tylko tyle.
Z buractwem i głupotą najlepiej walczyć ignorując buraków i głupców. Każdy inny sposób walki jest ich wygraną.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

Dało się to napisać łagodniejszymi słowami? Widocznie dało. Nie daj się ponosić emocjom, bo to Ci niczego dobrego nie przyniesie.

ocenił(a) film na 10
reddragon14

A nie pomyślałeś że wystawienie tej oceny świadczy nie o byciu kretynem , tylko widziało sie film wcześniej ????????

BartasBartas

Jedni wystawiają 1 z hejtu drudzy zasypuja 10 bo nie mogą pogodzić się z tak niska ocena....widać jaki Fw jest obiektywny. Zresztą paranoja na filmy komiksowe trwa i wydaje mi się ze i tak jest więcej wystawianych 10 z gory przez fanow.

ocenił(a) film na 6
reddragon14

Wszyscy jestescie siebie warci. Banda debili ktorzy umieja tylko winic innych.

ocenił(a) film na 5
reddragon14

Na rotten wystawianie złej opinii o tym filmie jest zabronione :) Bardzo dobrze przemyślan posunięcie przez disneya.

ocenił(a) film na 8
Kalimdor

Ma to związek z tym, że na Facebooku właśnie przez fanatyków DC było utworzone wydarzenie "zalejemy Czarną Panterę negatywnymi ocenami". 3 tygodnie przed premierą Czarna Pantera miała ponad 3000 negatywnych ocen. Miało to być w ramach "zemsty" za słabe notowania filmów z DCEU.

ocenił(a) film na 5
reddragon14

Fani marvela, to hipokryci. Sami tak robią(wystawiają masowo 1 filmom DC i aktorom), ale w drugą stronę już im się nie podoba. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie :)

ocenił(a) film na 8
Kalimdor

Ja tylko tłumaczę czemu ocenianie na RT jest zakazane. Nawet jeśli fani Marvela robią tak samo, to nie tworzą żadnych zorganizowanych akcji w tym celu. Fani DC sami psują wizerunek swoim ulubionym filmom poprzez zachowania tego typu i wątpię, żebyś się ze mną w tym aspekcie nie zgodził.

ocenił(a) film na 9
reddragon14

Nie wiem czemu są te całe kłótnie, jak dla mnie nie ważne jest jaka firma tylko czy reżyser i inni stworzą dobry film. Co ma firma do tego?

raptorpl18

Przestańcie za wszystko winić fanów DC. To FilmWeb powinien naprawić ten błąd możliwości wystawiania ocen przed premierą

ocenił(a) film na 5
Aspheris

To wtedy jedynki dadzą po premierze i na jedno wyjdzie bywa

Kacper_Paczkowski

Przynajmniej nie obrali tej samej polityki co RT które nie bierze pod uwage żadnej negatywnej oceny, bo to "pewnie dodana przez rasiste"

ocenił(a) film na 6
Kacper_Paczkowski

Boli Cie tak bardzo? Musisz miec naprawde smutne zycie ze obchodzi cie kto jaka ocene wystawi jaiemus gownianemu filmowi..

ocenił(a) film na 8
Aspheris

Wiesz, nie winić fanów DC za minusowanie filmów jest dosyć ciężkie. Kogo byś winił/a? Kiboli niszczących stadion i wyrywających krzesełka, czy raczej policję i ochronę, którzy po prostu nie mogli dobiec do tej osoby zanim ta osoba krzesełko wyrwała?

ocenił(a) film na 7
Aspheris

Generalnie co by to dało ? Jedynka teraz czy po premierze ? Może tylko dla tych co faktycznie kierują się oceną czy iść i na co do kina. Z drugiej strony taka osoba chyba jest na tyle inteligentna, że zobaczy brak premiery a są oceny... ale i tak głupotom jest dla mnie to, że ktoś sugeruje się ocenami na FW.

ocenił(a) film na 5
raptorpl18

To już jest tajemnica poliszynela, że ten film to guano.

ocenił(a) film na 6
raptorpl18

Normalna sprawa, która dotyczy WSZYSTKICH filmów przed premierą na portalach takich jak FW

katedra

Fanboje ostrego czarnucha dają 10tki.

raptorpl18

Przyjrzyj się dokładnie, według filmwebu premiera była 22 lutego 2017 roku ;)

raptorpl18

Typowy bezmozgi polak.Film mozna sciagnac i obejrzec przed premiera.Polski ciemnogrod, plebs niedostosowany do nowych technologii.

gex221

Ale z nas plebs, nie kradniemy czyjegoś filmu na, który ktoś wydał własne pieniądze, dokonujesz tak zwanego PIRACTWA, skoro innych nazywasz plebsem, siebie nazywaj Hipokryta oraz Piratem ;)

ocenił(a) film na 9
raptorpl18

Wątek można już zamknąć w pewien sposób, bo i tak już po premierze, ale to nie pierwsza taka akcja. Pozdrawiam wszystkich.
Ja własnie wróciłem z filmu i jestem zachwycony. Ten afrykański plemienny klimat, stroje, soundtrack czy postacie i wreszcie fakt bycia częścią MCU to coś niesamowitego.

ocenił(a) film na 9
raptorpl18

Widziałem film po premierze w USA i naprawde dobry film.

ocenił(a) film na 8
raptorpl18

Moze nie tak hop siup , nie wszyscy uzytkownicy mieszkaja w Polsce i czesto sa w kinach jednodniowe seanse przed premiera , np. w piatek tydzien przed , a wy zawsze szukacie sensacji i winnych

ocenił(a) film na 8
raptorpl18

co się przejmujesz jakimiś trollami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones